Setkání

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání

Příspěvek od Greene »

Bylo to super! Jsem všemi deseti pro podzim :palec nahoru: Ta přednáška byla super,pan Přibyl byl fakt super! :tlesk:
Přednáška byl senzační,vlastně snad nejlepší z celý soboty :-D Rozhodně jsem si to s Vámi užil a na příští sraz určitě přijedu!
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
indian22
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 958
Reputace: 3
Bydliště: Sušice
Registrován: 7.10.2011 10:25
Re: Setkání

Příspěvek od indian22 »

Já ještě na seznam nezapomenutelných zážitků přidám Thomasovo olejové čerpadlo, které se rozhodlo ukončit svou životní dráhu několik kilometrů od Pelhřimova poblíž Obrataně na cestě zpět.
Já a Lakely jsme tak zbytek zpáteční cesty absolvovaly vlakem. Jak dopadl Tomas se musíme dozvědět od něj.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Panenko skákavá :o Jak jste se z Obrataně dostali vlakem do Strakonic? Přes Kamenici nad Lipou do Jindřichova Hradce?
Jdu zavolat tomasovi a zeptám se ho, jak je na tom.

EDIT: 22.4. 19:39
Tak jsem mluvil s tomasem. Už je doma - odtáhla je odtahovka.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání

Příspěvek od tomas »

Potvrzuju, odtahovka nás zavezla až do servisu, kam vždycky dávám auto do správky. Jak je na tom budu vědět až zítra.Buď čerpadlo nebo motor :-D . Hlavně, že jste Indiane a
lakely dorazili dobře, to spojení nevypadalo úplně jednoduše.

Ještě jednou díky všem za skvělý víkend, těším se zas napříště. :tlesk:
indian22
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 958
Reputace: 3
Bydliště: Sušice
Registrován: 7.10.2011 10:25
Re: Setkání

Příspěvek od indian22 »

Jeli jsme do Tábora autobusem v režii ČD, pak s přestupem v Ražicích do Strakonic. Ve Strakonicích jsem byl v 17:00.
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání

Příspěvek od Lakely »

Vážení přátelé, bylo to super, parádní a tyto dva dny budou jistě patřit mezi ty dny, na které se nezapomíná. Touto cestou děkuji Dugimu za to, že vše připravil zorganizoval a strávil s námi všechen ten čas, připravil nám spoustu nezapomenutelných zážitků a jsem mu za to moc vděčný. :)
Akorát tomasovo problém s autem, hlavně, že se i on dostal v pořádku domů. Já s Indianem jsme se už domů dostali, o to dobrodružnější byla cesta zpět, umožňující ještě mnohé probrat. Tak ať tomasovo auto vstane zpět mezi živé a ještě jednou všem děkuji. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání

Příspěvek od tomas »

Aha, proto okolo za celou dobu nejel žádný vlak a to dokonce ani ten, kterým jste měli jet. Podezříval jsem idos, že zapomněl zohlednit v jízdním řádu neděli. Takže nakonec to byla výluka. Hlavně, že jste dobře dorazili. Naše auto se zatím dostalo do takovéto situace poprvé, tak doufám, že si to nadlouho vybere a příští rok nás doveze tam i zpět.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Takže 2 přestupy? :o Bůh žehnej internetovým plánovačům cesty. :palec nahoru: Tohle by bez nich nešlo naplánovat.
Když si vezmu, že na trati byla ještě výluka, tak se mi chce říct ono známé "Když se něco ..., tak se to ... fest."
Hlavně, že jste si na tom našli i pozitiva - delší čas na debaty. ;) Doufám, že tomasova oprava nebude příliš drahá. Chudák už za tenhle sraz zaplatil nad plán docela dost.
Jinak sraz jsem pro vás chystal rád. Moc jsem se na vás všechno těšil a chtěl jsem, aby tenhle sraz stál za to. Samozřejmě, že i u dalších srazů se budu snažit stejně. Doufám, že se vám setkání líbilo a že dorazíte i příště. Kdy? To se ještě musíme dohodnout. Zatím je hlasování podzim : příští rok vyrovnané 1:1. Greene by chtěl sraz už na podzim, indian naopak až příští rok v květnu (bavili jsme se o tom na pokoji). Poprosil bych tedy Lakelyho a tomase, zda by se nemohli vyjádřit, která z těchto variant jim přijde lepší. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání

Příspěvek od tomas »

Přikláněl bych se k tomu, aby takový ten velký sraz, kdy bude zajištěn bohatý program, byl jednou do roka. Ale mohl by být menší sraz třeba na podzim, kde by se například mohly probrat záležitosti okolo provozu fóra. Teď to také bylo poměrně užitečné, protože jsou věci, které se potřebují probrat v kolektivu. Byla to taková forma brainstormingu.
Jestli budou opět ochotní členové JASu udělat pro nás pozorování oblohy, tak to bude skvělé.

Možná bych rozhodnutí o podzimním srazu nechal až po prázdninách. Osobně mám podzimní soboty častěji obsazené než jarní, takže se mi hůře bude hledat podzimní volný termín. Každopádně, díky tomu, jak skvěle jsem si užil tento sraz, bych měl velkou motivaci si čas na další zajistit. ;)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Píšeš, že "velký sraz" s doprovodným programem by byl jen jednou do roka - na jaře. Menší (nazývejme je pracovní) by byly každý rok na podzim. Ale Když se to vezme kolem a kolem, tak toho zajišťování okolo tohohle "velkého srazu" moc nebylo. Pokud už budu zajišťovat pozorování u JASu (což je to nejmenší, co mohu udělat), tak není problém omluvit cokoliv "navíc". Ať už je to prohlídka města, nebo přednáška pana Přibyla (nebo alespoň jeho osobní účast, kterou avizoval). Tím pádem by se ale "malý sraz moc nelišil od toho velkého.
No, necháme to asi zatím být. Někdy na konci srpna se k tomu vrátíme a začneme to řešit. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Setkání“