Desáté oficiální setkání - rok 2021

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Desáté oficiální setkání - rok 2021

Příspěvek od Dugi »

V roce 2012 se uskutečnilo první setkání členů Kosmonautixu. V roce 2021 nás tedy bude čekat již desátá akce tohoto druhu. Jak se nám osvědčilo v posledních dvou letech, nebudeme o termínu hlasovat pár měsíců předem, ale už teď oznámím termín konání. Pokud se tedy budete chtít zúčastnit 10. srazu Kosmonautixu, pište si do kalendářů / mobilů / organizérů či kamkoliv jinam, že se desáté setkání členů našeho portálu uskuteční

11. - 13. června 2021

Jako obvykle můžete své zatím nezávazné přihlášky psát už teď. Stejně tak je v tomto vlákně prostor pro návrhy, jak okořenit kulatý desátý ročník srazu. Postupem času se v tomto vlákna jako obvykle začnou řešit praktické věci spojené se srazem včetně závazných přihlášek - ty očekávejte zase zhruba v dubnu příštího roku. Už teď se na vás všechny moc těším!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 639
Reputace: 269
Bydliště: Pardubice
Registrován: 2.9.2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
Re: Desáté oficiální setkání - rok 2021

Příspěvek od MilanSpace »

Dugi píše:7. - 9. června 2021
To je pondělí až středa! To asi ne... :o
-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Desáté oficiální setkání - rok 2021

Příspěvek od Dugi »

Já se díval na květen, už to je opravené, díky!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Desáté oficiální setkání - rok 2021

Příspěvek od vai777 »

Mám v kalendáři a už teď se nezávazně hlásím! ;-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Desáté oficiální setkání - rok 2021

Příspěvek od Dugi »

Super, moc se těším! :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6263
Reputace: 1533
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Desáté oficiální setkání - rok 2021

Příspěvek od ptpc »

vai777 píše:Mám v kalendáři a už teď se nezávazně hlásím! ;-)
Detto! :-D
Uživatelský avatar
modelar
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 557
Reputace: 39
Bydliště: Slovensko
Registrován: 4.8.2012 21:40
Re: Desáté oficiální setkání - rok 2021

Příspěvek od modelar »

Sledujem toto fórum už od času keď ste organizovali prvé stretnutie Kosmonautixu a už vtedy som váhal či prísť alebo nie. A odvtedy mi to vždy nejak nevyšlo, tak myslím že takéto jubilejné stretnutie je na to konečne dobrá zámienka :lol:

Predbežne sa teda hlásim aj ja :)
"It was going well until it exploded."
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Desáté oficiální setkání - rok 2021

Příspěvek od Dugi »

Wow, paráda, těším se na vás všechny!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Desáté oficiální setkání - rok 2021

Příspěvek od Dugi »

Vzhledem k aktuální situaci jsem od několika zájemců v poslední době dostal otázku: „Jak to bude s naším setkáním?“ V tomhle příspěvku se pokusím shrnout aktuální stav.
Sraz se má uskutečnit až začátkem června, takže stále zbývá dost času. Nic nás netlačí a na rozdíl třeba od KNP naše setkání nevyžaduje dlouhodobé přípravy. V penzionu Dena asi bude dostatek ubytovacích kapacit. To je velká výhoda, neboť si ve výsledku můžeme dovolit časovou rezervu a počkat si na aktuální vývoj situace. Jediné, co pro setkání potřebujeme, je, aby vláda umožnila setkávání více než deseti lidí z různých rodin (víc než sto nás určitě nebude) a provoz ubytovacích zařízení. Výhodou by určitě byly otevřené restaurace, ale pokud by opravdu hořelo, dá se to řešit dovozem (mám osobně vyzkoušené, že v Jihlavě stále funguje opravdu perfektní dovoz burgerů a pizzy od jedné specializované restaurace, určitě rozváží i další restaurace, ale u téhle konkrétní mám velmi dobré osobní zkušenosti).
V současné chvíli určitě nechci dělat definitivní rozhodnutí. Stále platí, že chci, aby se jubilejní desátý sraz uskutečnil v plánovaném termínu. Vzhledem k výše uvedené rezervě, kterou máme k dispozici, si tedy dávám termín zhruba do konce března. Na přelomu března a dubna (spíše začátkem dubna) tady vydám definitivní rozhodnutí, zda se sraz uskuteční nebo ne. Na základě zkušeností z loňského roku totiž očekávám, že s nástupem teplého počasí bude pandemie obecně slábnout a také by se mohlo rozjet očkování pro běžnou populaci. To vše mi dává naději, že by se sraz opravdu mohl uskutečnit.

Závěrem bych chtěl ještě zdůraznit tři důležité aspekty.
1) Určitě nebudeme omezovat účast zájemců jen na očkované.
2) Pokud vládní nařízení v té době umožní setkávání více lidí, budeme muset VŠICHNI respektovat související nařízení - například nošení roušek v určených lokalitách a podobně.
3) Zatím nedokážu říct, jak bych se zachoval, pokud by vláda umožnila setkávání maximálně deseti lidí. Nechci se totiž dostat do stavu, kdy bych musel rozhodovat o tom, kdo smí přijet a kdo nikoliv. Moc rád bych vás viděl všechny, to mi věřte. Tuhle Sofiinu volbu bych opravdu nechtěl zažít. Pokud k tomu situace dospěje, budu na sebe muset vzít příslušnou zodpovědnost a rozhodnout se. Ale zatím na to ani nechci myslet.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Desáté oficiální setkání - rok 2021

Příspěvek od MaG »

Přimlouval bych se v případě nouze za jednodenní, spíše než žádné, setkání. Taky pravidla by šla v nejhorším řešit tak, že bychom se sešli někde venku a nepoužily se vnitřní prostory. Ve výsledku věřím, že ani jedno nebude nutné a že kdo bude chtít, může bydlet i sám na pokoji.

Odpovědět

Zpět na „Setkání“