Deváté oficiální setkání - rok 2020

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Dugi »

Evžene, kluci to rozhodně nemysleli osobně. Znám je všechny a vím, že to měla být jen legrace a vtípky. Je škoda, že jsi to pochopil takhle. Zkus proto ještě zvážit své rozhodnutí. Moc rádi vás uvidíme. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
TomasPribyl
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 155
Reputace: 10
Registrován: 23.5.2012 21:40
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od TomasPribyl »

Vzhledem k tomu, že jsem tuto nešťastnou diskusi svou poznámkou vyprovokoval, cítím za vzniklou situaci odpovědnost a omlouvám se. Mrzí mě, kam se to ubralo.

PS Na sraz letos beru i své potomstvo. Taky "náct".
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 640
Reputace: 271
Bydliště: Pardubice
Registrován: 2.9.2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od MilanSpace »

Evžene a Verčo, pokud do toho mohu vstoupit, tak si také myslím, tedy vím!!!, že ty průpovídky nebyly myšleny vážně.
Opravdu si nedovedu představit, že by něco takového Tomáš nebo Mirek myslel, byť jen na okamžik, jako vážnou záležitost!



Vy ostatní, takových slečen, jako je Veronika (a v případě obrázku z jednoho z kurzů "Space Academy" také Eliška) bychom potřebovali mnohem, mnohem víc. Její zájem, znalosti a nadšení, jak jsem jí mohl sledovat při našich kurzech "Space Academy 2018", byly maximální.

Držím Ti, Verčo, palce v dalším životě i budování "vesmírné kariéry" :) :) :)
-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
Uživatelský avatar
Samo
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2102
Reputace: 1307
Registrován: 29.8.2015 22:52
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Samo »

Ale no, skutočne si ani ja nemyslím že totu bolo myslené zle, na tomto fóre z osobnej skúsenosti viem že sú aj omnoho mladší ľudia a vždy sa rešpektovali nemyslím že by to bolo inak. Osobne mi už tiahne na 20 a kuknite dátum od kedy som tu registrovaný, to hovorí za svoje. :lol: O všemožné vedné odbory sa zaujímam od asi desiatich rokov. Ak by neboli reštrikcie asi by som aj ja ukázal :D Spomínaný podpich je bežný a je to skutočne len podpich, no mám rovesníkov na ktorých to dokonale sedí, žiaľ.
Edit: Inak zaujíma ma ta zmienka Dukovany. Dá sa nejak pozrieť do areálu elektrárne? Čo viem naposledy tam bolo možno sa dostať len do toho centra a elektráreň len spoza plotu :(
"When you wish upon a falling star, your dreams can come true. Unless it's really a meteor hurtling to the Earth which will destroy all life. Then you're pretty much hosed, no matter what you wish for. Unless it's death by meteorite."
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10833
Reputace: 10287
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Pospíšil »

:o
Jsem upřímně překvapen, jakou reakci vyvolaly naše tři drobné a samozřejmě v žertu myšlené poznámky.
Věřím, že Tomáš, Michal i já jsme to mysleli všichni stejně a totiž jako ironickou poznámku na to, když Evžen napsal, z našeho pohledu lehce dvojsmyslnou, větu.

Samozřejmě jsme si ani jeden z nás nemysleli, že bychom se od Veroniky měli dozvědět cokoli z jejího soukromí. Samozřejme, že proti slečně Veronice nic nemáme, zřejmě jsme se ještě nikdy nepotkali a samozřejmě i velmi mladý člověk může mít velmi zajímavé zkušenosti o které se může podělit s ostatními. Nic z toho jsme určitě nechtěli atakovat a nechtěli se Veroniky nijak dotknout.

Mrzí mě a pravděpodobně i ostatní, že naše poznámky byly pochopeny jinak, než byly myšleny.
Znovu zopakuji, byly myšleny jako žert, jako lehká ironie na dvojsmyslnou větu od Evžena.
Pokud jsme se tím Evžena a/nebo Veroniky dotkli, tak se omlouvám(e), nebylo to rozhodně míněno vážně.

Rozhodně si nemyslím, že by kvůli tomu měl někdo rušit svou účast na setkání fanoušků kosmonautiky v Jihlavě.
Určitě oba přijeďte, rádi se s vámi potkáme a probereme zajímavá témata z kosmonautiky i dalších oborů.
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3946
Reputace: 375
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od vai777 »

Je evidentní, že tady došlo k nedorozumění.
Evžene, myslím, že by sis to měl ještě rozmyslet, moc rád Tě uvidím. ;)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1493
Reputace: 249
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od Evžen111 »

Ahoj chlapi
jsem od rána v práci a ještě nějako dobu budu, takže reaguji až nyní.
Díky za vysvětlení celé situace. Beru to a myslím, že se už k tomu nebudeme vracet. Byl jsem z těch slov docela zdrblý a podle toho vypadala i moje reakce. Nechtěl jsem působit jako nějaký bolestýnek, ale bylo mi to líto. Holt nepoznal jsem, že to je s nadsázkou a proto se i já omlouvám za reakci, jakou jsem měl.
Takže nyní nabízím virtuální ruku ke smíru a na potvrzení dobrých vztahů. Dál se už o tom nebudu bavit a ani na srazu o tom již nepadne ani slovo. Je to za námi a život jde dál.
srdečně všechny pozdravuji
E
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3946
Reputace: 375
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od vai777 »

:tlesk: :palec nahoru:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od tomas »

Ahoj, ubytování letos nevyužiji. Přijedu pouze na sobotu, večer zase pojedu domů.
Uživatelský avatar
tonda
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 415
Reputace: 221
Bydliště: Světlá n.S.
Registrován: 5.9.2012 8:00
Re: Deváté oficiální setkání - rok 2020

Příspěvek od tonda »

Tak koukám,že letošní ročník bude kvalitativně i kvantitativně nabitý!Je vidět,že Dugiho vyhlašování termínu rok dopředu byl dobrý nápad.Dukovany zatím bohužel mají stopku na jakékoliv exkurze,doufám,že se to příští týden zlomí!Jsem zvědavý,jak se vejdeme do Deny,asi by měli rychle přistavět patro.Ale pokud bude nouze,klidně mohu spát na zemi na nějaké matraci(přistýlce)!Tak se pánové a letos i dámy moc těším! :slint: :slint: :slint:

Odpovědět

Zpět na „Setkání“