Páté oficiální setkání - rok 2016

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
pobotom
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 36
Reputace: 0
Bydliště: Chrudim
Registrován: 4.4.2012 21:29
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od pobotom »

Ahoj, omlouvám se, ale na setkání dorazit nemůžu, budu v práci. Pokud vznikne nějaký záznam setkání, např. přednáška, rád se na ni kouknu. Všechny pozdravuji, Pobo
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Dugi »

To je škoda, snad to vyjde příště.
Na letošek se žádná přednáška nechystá.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3259
Reputace: 4014
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Vaclavik »

Měl jsem v plánu přijet, ale ExoMars a ISS si žádají moji účast na vyjednávání v Paříži. Nevím jak náročná bude příprava a tím pádem zatím moji účast nemohu potvrdit. :?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Dugi »

Jejda, to je škoda, ale samozřejmě chápu, že tyhle velké projekty mají přednost. Držím palce, ať jednání dopadnou co nejlíp. A kdyby ti to nakonec náhodou vyšlo, byl by to příjemný bonus.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Dugi »

Jelikož se letošního srazu zúčasní i uživatelé, pro které to bude premiéra, dovolím si krátké shrnutí:

KDE:
Penzion Dena - Jihlava, Fibichova 28

KDY:
Od pátku 24. do neděle 26. června - zájemci mohou přijet a odjet kdykoliv podle toho, jak jim to práce / rodina/ povinnosti / doprava umožní. Běžně to funguje tak, že první účastníci začínají dojíždět v pátek okolo čtvrté a odjíždí se v neděli před obědem.

CO:
Plán na sraz je velmi volný. Procházíme městem, večer diskutujeme na pokojích. Nic nelámeme přes koleno a v průběhu dnes se domlouváme, co dál.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od vai777 »

Možná by bylo dobré nějak podchytit, kdo přijede autem, abychom věděli, nakolik můžeme podnikat "spanilé jízdy" do okolí - například pozorování oblohy uprostřed polí za Jihlavou minulý rok bylo naprosto úžasné...

Tak abych to odstartoval , já autem přijedu, čili mám k dispozici 3-4 místa (podle tělesných proporcí pasažérů :) )
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Dugi »

Já přijdu pěšky, ale není problém použít moje auto. Dvě místa v něm jsou určitě, třetí s omezeními - jedno ze zadních sedadel se tak trochu kývá.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3259
Reputace: 4014
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Vaclavik »

Já bych se mohl objevit nakonec v sobotu. Je na nějaký předběžný plán?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Dugi »

To by bylo super! Předběžný plán nemáme. Stačí když dáš vědět třeba přes FB Messenger kdy dorazíš a já tomu přizpůsobím program. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
PepaSFI
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 28
Reputace: 0
Bydliště: Vysočina
Registrován: 3.3.2016 19:54
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od PepaSFI »

podařilo se mi doufám úspěšně ukončit marodění a tak se mi snad zadaří se taky zúčastnit. Uvidím jak se mi podaří zorganizovat další okolostojíčnosti, mám nějaké povinnosti, něco se mi nahromadilo a taky nějaké rodinné záležitosti ale doufám že se mi podaří v sobotu aspoň na pár hodin na kus řeči dorazit. Do Jihlavy to nemám daleko takže to určitě nějak vykombinuju. Bylo by fajn pak nějaký telefonní kontakt pro snadnější dohledání, když teda není žádný pevný program.

Odpovědět

Zpět na „Setkání“