Páté oficiální setkání - rok 2016

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1493
Reputace: 249
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Evžen111 »

Pánové, milí kolegové diskutující. Děkuji všem za pěknou sobotu kterou jsem mohl s vámi všemi prožít. Byla mezi námi pěkná atmosféra a v několika rozhovorech ať už ve společných debatách či při jízě autem jsem se dozvěděl spoustu věcí o kterých jsem neměl ani zdání.
Děkuji Dugimu za ochotu a práci s organizací a všem z "mého" auta s dobrodružnou pomocí hledání nádraží při mém kvapném odjezdu. Užil jsem si to s vámi se všemi velmi.
Tímto se také omlouvám všem, se kterými jsem se nestačil osobně rozloučit a slibuji, že to příští sraz napravím! :palec nahoru:
E
Uživatelský avatar
DanHeřt
Zkušený vesmírný badatel
Zkušený vesmírný badatel
Příspěvky: 726
Reputace: 1
Registrován: 19.12.2015 1:38
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od DanHeřt »

Přidávám se k ostatním, parádní akce, díky moc za organizaci, už se těším na další ročník.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
"I reject your reality and substitute my"
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3259
Reputace: 4014
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Vaclavik »

Připojuji se k pozitivnímu hodnocení pátého setkání a snad mi to příští rok opět vyjde, alespoň na ten jeden den.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Dugi »

Díky všem za zprávy - budu moc rád, když to všem zase za rok klapne a opět se uvidíme. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
PepaSFI
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 28
Reputace: 0
Bydliště: Vysočina
Registrován: 3.3.2016 19:54
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od PepaSFI »

Taky se musím připojit ke kladným hodnotitelům. Fajn akce, jsem rád že jsem poznal zas pár zajímavých lidí. Jen to počasí trošku kazilo dojem, tyhle teploty opravdu nejsou moje oblíbené. Ale s tím jaksi pořád ještě nemůžem nic dělat.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Dugi »

Třeba to bude příští rok lepší. :-) Jsem rád, že jsi dorazil a snad to klapne i příští rok. :-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od tomas »

Taky děkuju všem za báječný víkend a těším se na příští rok a možná s některými i o trochu dříve. ;)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Páté oficiální setkání - rok 2016

Příspěvek od Dugi »

A tady je ještě naše společná fotka, která vznikla díky Martinovu šikovnému dálkovému ovládání. Díky všem, kdo přijeli! :palec nahoru:

Horní řada zleva: tomas - Evžen111 - MilanSpace - Lakely - indian22 - Dugi - Greene - DanHeřt - Vaclavik - vai777
Spodní řada: MaG - mager42 - PepaSFI

Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Setkání“