Jedenácté oficiální setkání - rok 2022

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jedenácté oficiální setkání - rok 2022

Příspěvek od Dugi »

RobertX píše: 1.6.2022 18:23 Mohu opět přijet v sobotu ráno do neděle .
Mohu s tím počítat ?
Díky Dugi za odpověď . Robert
Tak dojednáno. Přijet určitě můžeš, v noci ze soboty na neděli budeš mít kde spát. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Jedenácté oficiální setkání - rok 2022

Příspěvek od Pospíšil »

Crew Dragon dorazil i do Jihlavy.

Obrázek

Obrázek
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
spacedaniel
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 80
Reputace: 37
Registrován: 2.9.2010 20:25
Re: Jedenácté oficiální setkání - rok 2022

Příspěvek od spacedaniel »

Pozdravuji všechny, které znám a nebo ne :-) Ať Vám výjde počasí a dobrá nálada.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jedenácté oficiální setkání - rok 2022

Příspěvek od Dugi »

Zase to uteklo nějak moc rychle. Sraz skončil před pár desítkami minut, kdy se i poslední účastníci srazu rozjeli z Jihlavy zpět do svých domovů. Chtěl bych mnohokrát poděkovat vám všem, kteří jste dorazili - ať už to bylo od pátečního večera do nedělního dopoledne, nebo jen na pár hodin. Každý z vás přispěl k té úžasné pohodově přátelské atmosféře, kterou si užíváme každý rok. Těší mne, že dorazili jak ostřílení účastníci, kteří už srazy znají, tak i noví členové, pro které to byl první (a u všech doufám, že nikoliv poslední) sraz.
Speciální poděkování si dovolím vyjádřit dvěma lidem. Prvním z nich je Tonda, který se postaral o perfektní sobotní program. Vyjednal exkurzi do sklárny ve Světlé nad Sázavou, kde jsme se dostali přímo k výrobním strojům a zažili, jaké je u těch dokonale seřízených stojů horko. Druhým, komu bych chtěl moc poděkovat, je Tomáš Přibyl. I přes pracovní vytížení dodržel slib a dovezl do Jihlavy nafukovací Crew Dragon o poloviční velikosti oproti reálu. Byl to parádní zážitek, za který moc děkujeme.
Ještě jednou díky všem, kdo jste dorazili a už se moc těším na příští rok, kdy proběhne už 12. setkání. :palec nahoru:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tonda
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 413
Reputace: 218
Bydliště: Světlá n.S.
Registrován: 5.9.2012 8:00
Re: Jedenácté oficiální setkání - rok 2022

Příspěvek od tonda »

Právě jsem se vrátil z 11.setkání a jsem plný pozitivních dojmů a zážitků,s pocitem krásně prožitého víkendu chci také poděkovat všem účastníkům akce,Tomáši Přibylovi za jeho obětavou cestu CrewDragonem z Brna do Jihlavy,kde nám trochu postiženým fandům kosmonautiky umožnil se zvěčnit s touto lodí.Byla to vlastně první cesta toto lodí mezi městy Brno-Jihlava,čímž prošlapal cestu k mezikontinentální dopravě loděmi Dragon,později Starship!Ač se nás sešlo jen 13,nebylo to nešťastné,nýbrž šťastné setkání,děkuji všem zúčastněným a za rok repete!
¨P.S.:Ostatně Apollo 13 se taky považuje za šťastný let! :palec nahoru: :palec nahoru:
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 588
Reputace: 126
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Jedenácté oficiální setkání - rok 2022

Příspěvek od matej »

Ďakujem organizátorovi 11ho stretnutia, T.B. za prezentáciu Dragona, M.V. za fundované odpovede, samozrejme Tondovi za exkurziu a všetkým zúčastneným za fajn víkend.
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Jedenácté oficiální setkání - rok 2022

Příspěvek od vai777 »

Pánové, byl to skvělý víkend, Dugimu za organizaci, Tondovi za exkluzivní pohled do zákulisí skláren, Tomášovi za přílet Dragonu a všem vespolek za velmi příjemně strávený čas. Jak jsme se s Liborem po cestě zpátky shodli, je skvělé, že komunita kolem Kosmonautixu fuguje nejen v rámci společného zájmu, ale i na na osobní bázi. Jsem moc rád, že Vás znám a už teď se těším na další setkání! ;) :tlesk:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
MatejSoukup08
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 54
Reputace: 80
Registrován: 16.8.2021 22:40
Re: Jedenácté oficiální setkání - rok 2022

Příspěvek od MatejSoukup08 »

Byl to parádní víkend. Moc děkuju Tondovi, že nás tak důkladně provedl po sklárně a mohl jsem tak vidět sklářskou automatickou linku z nečekané blízkosti. Jsem rád, že dorazil i Tomáš Přibyl se svým krásným modelem. Bylo to parádní setkání s vámi všemi a už se těším na další rok.

:palec nahoru: :tlesk: :-D
Matěj Soukup
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6263
Reputace: 1533
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Jedenácté oficiální setkání - rok 2022

Příspěvek od ptpc »

Taktiež som bol rád so všetkými zúčastnenými a z môjho pohľadu by som vypichol dve veci.
V prvom rade by som chcel poďakovať Tondovi za tú exkurziu v sklárňach, to fakt nemalo chybu - naozaj sa mi to páčilo. :slint: :slint: :slint:
A druhá vec je taká všeobecná - za mňa sú osobné stretnutia nenahraditeľné... :) :) :)
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Jedenácté oficiální setkání - rok 2022

Příspěvek od MaG »

Na srazy už jezdím nějaký ten rok, a tak jsem napjatě přemýšlel, jaké to bude. Osobní setkání, možnost zajímavé diskuze i legrace byla samozřejmostí. Potěšilo mě, že se objevily nové tváře. Ze všeho letos vyčnívalaý oba hlavní body sobotního programu - exkurze do sklárny, to bylo něco neuvěřitelného a obětavost Tomáše, který kvůli nám přijel z Brna, ačkoli se mu to nehodilo, jen aby pro nás nafoukl Dragona, to bylo skvělé.

Věřím, že i za rok vymyslíme zajímavý program. Za sebe slibuji, že pokud bude dobrá předpověď, pokusím se konečně zajistit koukání velkým dalekohledem.

Odpovědět

Zpět na „Setkání“