ESTEC Open day

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3256
Reputace: 4011
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: ESTEC Open day 2014

Příspěvek od Vaclavik »

Ve dnech 2. října 2021 (fyzicky) a 3. října 2021 (virtuálně) se uskuteční obnovený den otevřených dveří v ESTEC – technickém srdci Evropské kosmické agentury. Registrace a více informací je na https://www.esa.int/Enabling_Support/Sp ... nt_for_all

P.S. Dugi, možná toto vlákno přejmenuj na "ESTEC Open Day".
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: ESTEC Open day

Příspěvek od Dugi »

Hotovo.
P.S. Musím e přiznat, že když jsem na webu ESA před pár dny viděl článek, že otevírají registrace, tak jsem z toho měl málem infarkt. Tak rychle bych už nedokázal přeorganizovat plány, abych mohl jet. Pak jsem se začetl podrobněji a ukázalo se, že ten sobotní fyzický vstup je jen pro postižené a jejich doprovod. Nedělní virtuální prohlídka je už pro všechny. Omezení fyzické návštěvy jen na postižené (plus to, že registrační formulář pro fyzickou návštěvu je v holandštině) považuju za snahu dodržet protiepidemická opatření. Na ESTEC Open day jezdily každý rok davy lidí a tímhle opatřením se jim povede pěkně ten počet snížit.
Zároveň v tom vidím i drobnou naději do budoucna.
1) ESTEC Open day po loňském výpadku nekončí. Bál jsem se, že po přerušení série v loňském roce už nedojde k obnovení.
2) Letošní ročník je první v historii, kdy se doposud jednodenní akce svým způsobem rozšiřuje na dva dny. Pokud u toho ESA zůstane, mohli bychom se v dalších letech dočkat dvoudenní akce, což by způsobilo, že se zájemci rozloží do dvou dnů a nemusely by tam být takové fronty.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Setkání“