Stránka 1 z 2

Hledáme nové autory pro blog

Napsal: 18.3.2015 11:06
od Dugi
Vážení uživatelé našeho fóra,
jak mnozí z Vás jistě vědí, hlavní vstupní branou na náš portál je blog kosmonautix.cz, který vznikl v září 2012 (to to letí!). Momentálně u nás vychází minimálně jeden článek denně, přičemž stále častěji jsou ty články dva. Rádi bychom do naší redakce přivedli novou krev v podobě dalších autorů, kteří jsou aktivní na našem fóru. Na základě Vašich příspěvků můžeme odhadnout, jaký obor Vás nejvíce baví i to, jakým stylem píšete. Navíc chceme, aby se redaktorská základna rekrutovala z uživatelů fóra - to je ostatně důvod, proč neděláme náborové akce třeba na Facebooku - přišlo by mi to trochu nedůstojné. Pokud tedy přispíváš na naše fórum a chtěl by ses stát členem naší redakce, ozvi se. Pro upřesnění přidám pár důležitých informací:
  • Vstupem do naší redakce se k ničemu nezavazuješ. Nehrajeme na nějaké pevně dané termíny, nebo kvóty, kolik článků musí ten dotyčný napsat. Respektujeme, že autoři mají školu, práci, kamarády a další povinnosti. Od začátku razím heslo, že nikoho do psaní nenutím a nechávám autory, aby psali pouze pokud mají čas a chuť. Pokud bych je nutil, nikdy by výsledek nestál za to. Pokud autor nenapíše třeba čtvrt roku žádný článek, nic se neděje.

    Pokud si myslíš, že máš málo času a nestíhal bys dělat dlouhé články, žádný strach. Kromě velkých článků vychází v průběhu dne i články krátké, které se věnují tématům, pro která nestojí za to zakládat dlouhé články. Většinou jde o nějaké aktuální informace, zajímavou infografiku, pár obrázků, nebo video. Napsat takový příspěvek nezabere o moc víc času, než napsat příspěvek na fórum.

    Pokud si myslíš, že to bude složité, tak se neboj. Všem novým autorům jsem plně k dispozici a rád každému poradím ohledně ovládání redakčního systému (který je mimochodem velmi intuitivní).

    Ve výběru témat nemáme žádná omezení - stačí, aby se téma týkalo kosmonautiky, jinak autorům klacky pdo nohy neházíme a cenzura u nás taky nefunguje. :lol:

    Tvorba článků u nás není žádným způsobem honorována. Odměnou je nám pochvala od čtenářů.
Pokud Tě nabídka zaujala a jsi na fóru aktivní, ozvi se a rádi Tě přijmeme do našich řad.

Re: Hledáme nové autory pro blog

Napsal: 31.3.2015 11:09
od Adhara
Nedá mi nespýtať sa... neberte to prosím ako rýpanie alebo také niečo – len ma to úprimne zaujíma: Keď máte takú vysokú frekvenciu vydávania nových článkov (min. jeden denne), prečo potom zháňate ďalších autorov? Aby trochu odbremenili tých starých? :-) Viem, že nová (kvalitná) krv je väčšinou vítaná, ale skôr by som chápala nábor do redakcie na takom serveri, kde mávajú tak dva nové články do roka...

Re: Hledáme nové autory pro blog

Napsal: 31.3.2015 13:05
od Amper
Pro mrtvej server nikdo psat nezacne :-)

Re: Hledáme nové autory pro blog

Napsal: 31.3.2015 13:40
od Dugi
Jsem rád, že se ptáš. ;-)
Je to přesně tak, jak píšeš. Naším cílem je rozložit současnou zátěž mezi více lidí. :)

Re: Hledáme nové autory pro blog

Napsal: 16.6.2016 16:17
od AllyPritelVsech
Chci psát pravdu. Ač si myslím, že to nemá smysl, ptám se, zda bych tak nemohl činit, stojí-te li náhodou o má kázání. Vzhledem k tomu, že se to tu hemží tričky s jadernými zbraněmi, tak je tomu třeba, soudím.

Re: Hledáme nové autory pro blog

Napsal: 16.6.2016 16:27
od AllyPritelVsech
Zde jsem uploadnul svá nová videa, tak koho to zajímá, budu jenom rád, zamysleme se

https://www.youtube.com/watch?v=Y9vM-cWjess

Re: Hledáme nové autory pro blog

Napsal: 16.6.2016 16:46
od AllyPritelVsech
S vašimi nápady mi můžete psát do soukromých zpráv.

Re: Hledáme nové autory pro blog

Napsal: 16.6.2016 16:48
od ptpc
???

Re: Hledáme nové autory pro blog

Napsal: 16.6.2016 17:19
od AllyPritelVsech
ptpc píše:???
Tak to vypadá, že jsem se opět velmi zmýlil. Nejsem zde zkrátka vítán, administrátor Dušan mi chce opět dát BAN, ač by k tomu měl sebemenší důvod, je mi líto. Stále však věřím v dobro a odpuštění, jen tady je to místo pekelné.

Re: Hledáme nové autory pro blog

Napsal: 15.1.2017 17:54
od Samuel123
Pomocou akého programu pracujete na blogu Kosmonautix.cz ????????