Hledáme nové autory pro blog

Novinky o dění na Mezinárodní vesmírné stanici
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od MaG »

Celý blog běží na Wordpressu. Používáme tedy redakční systém a editaci lze provádět v prostředí podobném textovým procesorům a nebo ve formátu HTML. Text se průběžně ukládá a práce se systémem je velmi jednoduchá.
Uživatelský avatar
Thomasklv
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Registrován: 21.2.2017 21:23
Kontaktovat uživatele:
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Thomasklv »

Musím souhlasit,wordpress je snad nejjednodušší redakční systém na správu a navíc má tisíce pluginů a šablon,psát v něm články je příjemné a rychlé.
Jen můj názor na WP :-)
Programátor PHP,Java mám rád redakční systém Wordpress a Joomlu
Mára
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 6
Reputace: 0
Registrován: 25.10.2017 19:16
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Mára »

Jak mám napsat ten krátký článek?Jsem tu novej:D
Mára
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 6
Reputace: 0
Registrován: 25.10.2017 19:16
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Mára »

Moc rád bych psal nějaké příspěvky třeba krátké správy poradíte někdo?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Dugi »

Redaktory pro blog si vybíráme. Jsme rádi, že jsi aktivní, ale než tě vezmeme do redakce, potřebujeme tě trochu poznat a zjistit třeba to, jak píšeš, jaký je tvůj psaný projev, jaká jsou témata, o která se zajímáš, ale i to, jestli tě to nepřestane po chvíli bavit.
Takže moje doporučení - používej fórum, diskutuj, dávej na něj novinky, které najdeš na internetu a po nějaké době se uvidí, zda pořád budeš chtít do redakce, můžeme se nad tím zamyslet. Z příspěvků, které na fórum napíšeš budeme moci poznat všechny věci, které jsem popsal výše. Ale rozhodně na to nespěchej. Není to tak, že bychom do redakce brali autory, kteří se před chvílí registrovali na fóru a vůbec je neznáme. ;-)

Nechci rozhodně dělat ukvapené závěry, ale podle dvou příspěvků, které jsi napsal do tohoto vlákna bys měl zapracovat na intepunkci i na pravopisu (zprávy).
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Realista11
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 17
Reputace: 0
Registrován: 2.2.2019 10:47
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Realista11 »

Poslední dobou často diskutuji na stránkách Kosmonautix.cz a p. Dušan Majer mne občas odkazuje na Fórum. Chci diskutovat o některých aspektech kolonizace Marsu a úloze robotů a člověka v ní. Můžete mi prosím poradit jak to provést?
Uživatelský avatar
Meybe
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2680
Reputace: 2321
Bydliště: Chlumec
Registrován: 25.8.2015 8:46
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Meybe »

Realista11 píše:Poslední dobou často diskutuji na stránkách Kosmonautix.cz a p. Dušan Majer mne občas odkazuje na Fórum. Chci diskutovat o některých aspektech kolonizace Marsu a úloze robotů a člověka v ní. Můžete mi prosím poradit jak to provést?
Ahoj. Je to určitě zajímavé téma. Máš hned několik možností. Stačí například najít vhodné vlákno. Podobné téma by se hodilo třeba sem: http://forum.kosmonautix.cz/viewtopic.p ... ura#p88331

Pokud půjde o Mars, tak třeba sem: http://forum.kosmonautix.cz/viewtopic.php?f=44&t=642
Nebo můžeš také založit úplně nové vlákno kde diskusi otevřeš. Pokud máš otázky nebo jen otázku, tak tu máme vlákno:
http://forum.kosmonautix.cz/viewtopic.php?f=44&t=996
:palec nahoru:
---------------
"Nejhezčí sny jsou ty, které se uskuteční."
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Dugi »

Vítám tě na našem fóru a doufám, že se ti tu bude líbit! ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Zdenecek
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 402
Reputace: 707
Bydliště: Pár km od Hradce Králové
Registrován: 30.4.2022 12:59
Kontaktovat uživatele:
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Zdenecek »

Dobrý den, rád bych se stal Redaktorem blogu Kosmonatix pokud tedy nabídka ještě platí pokud byste mě přijali byl bych velice potěšen.
S pozdravem Zdeněk Jánský 10 let
Když jsem oblétával zemi ve své kosmické lodi, viděl jsem, jak je naše planeta překrásná. Lidé, chraňme a zvětšujme onu krásu a neničme ji!

Jurij Alexejovič Gagarin
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvek od Dugi »

Díky za nabídku, aktivní členy diskusního fóra dlouhodobě sledujeme a všímáme si, jak se orientují v tématu, jak umí pracovat s informacemi, jaké zdroje používají, jak jsou na tom s pravopisem a mnoho dalších věcí. Dlouhodobým sledováním si také ověříme, zda to dotyčného nepřestane po chvíli bavit. Takže pokud po nějaké době (řádově vyšší jednotky měsíců) vyhodnotíme, že bys do redakce zapadl, ozveme se.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „ISS“