Ruská supertěžká raketa

Novinky o projektech ruské Federální kosmické agentury
JHošek
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 843
Reputace: 725
Registrován: 18.1.2014 12:35
Re: Ruská supertěžká raketa

Příspěvek od JHošek »

FritzLochmann píše: 14.1.2021 11:02 Medzi nami: čo sa dozviem od pána Zaka?
Základní informace z článku máme už tři dny k dispozici.
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Ruská supertěžká raketa

Příspěvek od Wopat »

Dugi píše: 14.1.2021 11:17[...]Anatolij Zak je podle mého názoru špičkový popularizátor kosmonautiky...
Dugi, nepleť si popularizátora a žurnalistu. Zak určitě není popularizátor. S tím souvisí i to, že má přístup na část webu zpoplatněn. To je přece úplně normální. Noviny si ve stánku taky nekoupíš zadarmo. Ten člověk se tím živí, nedělá to z dobroty duše.

Jinak já jsem si s ním nedávno pár zpráv prohodil a odepisoval až překvapivě svižně. A když jsem si před nějakou dobou kupoval jeho knihu, která už byla všude beznadějně vyprodaná, tak mi šel neuvěřitelně naproti a byl jsem velice mile překvapen. Já na něj nemůžu říct jediného křivého slova. Navíc, jak už psal Dugi, je to věrohodný zdroj a přináší ty nejlepší informace o ruské kosmonautice.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Roman89
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 285
Reputace: 181
Registrován: 23.2.2017 2:31
Kontaktovat uživatele:
Re: Ruská supertěžká raketa

Příspěvek od Roman89 »

Mě už Zak taky několikrát odpověděl, když jsem něco potřeboval. Je fakt, že je to jeho práce a že se tím živí. Problém je v tom, že i kdybych si jeho "noviny" zaplatil, tak nic z toho nemohu použít a sdílet, něco bych se dozvěděl, ale to je celé.
Uživatelský avatar
Squierik
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 401
Reputace: 332
Registrován: 6.6.2018 11:23
Re: Ruská supertěžká raketa

Příspěvek od Squierik »

No a? Veď to je snáď úplne normálne zaplatiť si za niečo, čo ťa baví a je to len pre tvoje potešenie.

Odpovědět

Zpět na „Ruský Roskosmos“