Nalezeno 1761 výsledků hledání

od Edemski
4.6.2026 9:47
Fórum: Astronomické okénko
Téma: Pozorování komet
Odpovědi: 202
Zobrazení: 280625

Re: Pozorování komet

"a=8,9×10−8 au day−2 lze přepočíst na asi 5,3×10−7 m s−2."

Divný, vychází mi 1,78e-6
od Edemski
29.5.2026 8:42
Fórum: Blue Origin
Téma: New Glenn
Odpovědi: 318
Zobrazení: 201497

Re: New Glenn

Tady ještě nic? Sem myslel, že je to nějaký fejk

https://www.theguardian.com/science/202 ... t-explodes

Edit: aha, tak je to v NG-4.
od Edemski
24.5.2026 11:40
Fórum: Testování
Téma: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)
Odpovědi: 227
Zobrazení: 125200

Re: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)

Tjov píše: 24.5.2026 10:28 Když vizualizuješ zvuk :mrgreen: :slint:
Ještě lépe :slint:
od Edemski
24.5.2026 8:19
Fórum: Testování
Téma: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)
Odpovědi: 227
Zobrazení: 125200

Re: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)

Tjov píše: 23.5.2026 21:25 Trochu rozdíl v akceleraci, je to od T-0sec :klaní se:
Hustý! A to měla S39 o 28 tun víc naloženo!
BTW R3 i míň "čoudí"
od Edemski
22.5.2026 10:45
Fórum: SpaceX
Téma: Elon Musk - SpaceX CEO, osobnost, vizionář
Odpovědi: 783
Zobrazení: 558299

Re: Elon Musk - SpaceX CEO, osobnost, vizionář

Kdyby si chtěl někdo počíst...
Space Exploration Technologies Corp.
https://www.sec.gov/Archives/edgar/data ... nologi.htm
od Edemski
10.5.2026 12:15
Fórum: Program Artemis
Téma: Artemis-2 (EM-2)
Odpovědi: 430
Zobrazení: 625222

Re: Artemis-2 (EM-2)

Jinak teda "viděli" tohle

[tweet]2042776054520017214[/tweet]

Edit: "tweet" nějak nefachá

https://x.com/Astro_ChrisW/status/2042776054520017214?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E2042776054520017214%7Ctwgr%5E439d6e9bb9a9129a8b5c5c2e84e869685cd40c06%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https ...
od Edemski
10.5.2026 12:09
Fórum: Program Artemis
Téma: Artemis-2 (EM-2)
Odpovědi: 430
Zobrazení: 625222

Re: Artemis-2 (EM-2)



Je to real? I v diskuzi píšou AI. A 11.4. letělo ISS v 9:25 nad Ostravou směr sever. (přistání 9:27)


PS jak jste přišel na čas přistání 9:27? Já si pamatuji, že se přistávalo sedm minut po 2. hodině ranní.


Já jsem péééro! Landing date April 11, 2026, 00:07:27 UTC jsou minuty a sekundy ...
od Edemski
9.5.2026 15:16
Fórum: Testování
Téma: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)
Odpovědi: 227
Zobrazení: 125200

Re: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)

Samo píše: 8.5.2026 20:25 Je dosť spomalené, inak nič viac mi to nepripadá žeby s ním bolo, tlakové vlny robia taký čudný neprirodzený efekt a asi aj rolling shutter no ničomu inému by som to nepripisoval osobne.
Ajo! Už to vidím :-)
od Edemski
8.5.2026 16:02
Fórum: Program Artemis
Téma: Artemis-2 (EM-2)
Odpovědi: 430
Zobrazení: 625222

Re: Artemis-2 (EM-2)

Je to real? I v diskuzi píšou AI. A 11.4. letělo ISS v 9:25 nad Ostravou směr sever. (přistání 9:27)

Přejít na rozšířené vyhledávání