Nalezeno 1761 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 4.6.2026 9:47
- Fórum: Astronomické okénko
- Téma: Pozorování komet
- Odpovědi: 202
- Zobrazení: 280625
Re: Pozorování komet
"a=8,9×10−8 au day−2 lze přepočíst na asi 5,3×10−7 m s−2."
Divný, vychází mi 1,78e-6
Divný, vychází mi 1,78e-6
- 29.5.2026 8:42
- Fórum: Blue Origin
- Téma: New Glenn
- Odpovědi: 318
- Zobrazení: 201497
Re: New Glenn
Tady ještě nic? Sem myslel, že je to nějaký fejk
https://www.theguardian.com/science/202 ... t-explodes
Edit: aha, tak je to v NG-4.
https://www.theguardian.com/science/202 ... t-explodes
Edit: aha, tak je to v NG-4.
- 24.5.2026 11:40
- Fórum: Testování
- Téma: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)
- Odpovědi: 227
- Zobrazení: 125200
- 24.5.2026 8:19
- Fórum: Testování
- Téma: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)
- Odpovědi: 227
- Zobrazení: 125200
Re: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)
Hustý! A to měla S39 o 28 tun víc naloženo!
BTW R3 i míň "čoudí"
- 22.5.2026 10:45
- Fórum: SpaceX
- Téma: Elon Musk - SpaceX CEO, osobnost, vizionář
- Odpovědi: 783
- Zobrazení: 558299
Re: Elon Musk - SpaceX CEO, osobnost, vizionář
Kdyby si chtěl někdo počíst...
Space Exploration Technologies Corp.
https://www.sec.gov/Archives/edgar/data ... nologi.htm
Space Exploration Technologies Corp.
https://www.sec.gov/Archives/edgar/data ... nologi.htm
- 12.5.2026 8:42
- Fórum: Testování
- Téma: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)
- Odpovědi: 227
- Zobrazení: 125200
- 10.5.2026 12:15
- Fórum: Program Artemis
- Téma: Artemis-2 (EM-2)
- Odpovědi: 430
- Zobrazení: 625222
Re: Artemis-2 (EM-2)
Jinak teda "viděli" tohle
[tweet]2042776054520017214[/tweet]
Edit: "tweet" nějak nefachá
https://x.com/Astro_ChrisW/status/2042776054520017214?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E2042776054520017214%7Ctwgr%5E439d6e9bb9a9129a8b5c5c2e84e869685cd40c06%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https ...
[tweet]2042776054520017214[/tweet]
Edit: "tweet" nějak nefachá
https://x.com/Astro_ChrisW/status/2042776054520017214?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E2042776054520017214%7Ctwgr%5E439d6e9bb9a9129a8b5c5c2e84e869685cd40c06%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https ...
- 10.5.2026 12:09
- Fórum: Program Artemis
- Téma: Artemis-2 (EM-2)
- Odpovědi: 430
- Zobrazení: 625222
Re: Artemis-2 (EM-2)
Je to real? I v diskuzi píšou AI. A 11.4. letělo ISS v 9:25 nad Ostravou směr sever. (přistání 9:27)
PS jak jste přišel na čas přistání 9:27? Já si pamatuji, že se přistávalo sedm minut po 2. hodině ranní.
Já jsem péééro! Landing date April 11, 2026, 00:07:27 UTC jsou minuty a sekundy ...
- 9.5.2026 15:16
- Fórum: Testování
- Téma: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)
- Odpovědi: 227
- Zobrazení: 125200
Re: IFT-12 Dvanáctý integrovaný let Super Heavy / Starship (B19 & S39)
Ajo! Už to vidímSamo píše: 8.5.2026 20:25 Je dosť spomalené, inak nič viac mi to nepripadá žeby s ním bolo, tlakové vlny robia taký čudný neprirodzený efekt a asi aj rolling shutter no ničomu inému by som to nepripisoval osobne.
- 8.5.2026 16:02
- Fórum: Program Artemis
- Téma: Artemis-2 (EM-2)
- Odpovědi: 430
- Zobrazení: 625222
Re: Artemis-2 (EM-2)
Je to real? I v diskuzi píšou AI. A 11.4. letělo ISS v 9:25 nad Ostravou směr sever. (přistání 9:27)