Díky moc, hodně zajímavé informace ve světle toho, že LHC má za sebou teď první vysokoenergetické
srážky po dlouhodobé odstávce!
Ten moderátor mě opět vytáčí, ale možná si fakt záměrně hraje na "hloupého", aby tam byl ten element
bližší laickému divákovi. Jen už je to malinko neuctivé vůči panu Grygarovi, přeci jen už to není mladík,
pro kterého jsou takové brepty větrem do plachet. Místy je to hodně znát, že už ho to unavuje.
A neskákat mu do řeči. Párkrát před dořeknutím už mu do toho moderátor vletí, ale těch pár posledních
slov je moc důležitých pro celkový obraz o problému.
Rozhodně osazenstvo "Lampy" má
plný počet bodů, že se jim povedlo postavit na vlastní nohy, a velké
překvapení, že k tomu finančně přispěli i diváci.
