Re: Ostatní zajímavosti
Napsal: 8.9.2014 12:27
Hezký den,
tohle je věc, kterou má na starosti časopis Vesmír. Já jsem ten, kdo upravil příběh a jeho řekněme reálnou základnu. Podílím se na popularizaci tématu a koordinaci věcí, které se ději v Techmanii, jako je příprava kosmické lodě a způsob výcviku před simulovaným letem a vyhodnocování letu.
Nicméně mám pocit, že let bude probíhat tak, že poletí maximálně dvoučlenná skupina a letů proběhne několik. Já osobně bych nejraději viděl lety po jednom a myslím, že se to ještě takto upraví.
Díky za držení palců.
tohle je věc, kterou má na starosti časopis Vesmír. Já jsem ten, kdo upravil příběh a jeho řekněme reálnou základnu. Podílím se na popularizaci tématu a koordinaci věcí, které se ději v Techmanii, jako je příprava kosmické lodě a způsob výcviku před simulovaným letem a vyhodnocování letu.
Nicméně mám pocit, že let bude probíhat tak, že poletí maximálně dvoučlenná skupina a letů proběhne několik. Já osobně bych nejraději viděl lety po jednom a myslím, že se to ještě takto upraví.