Nový vzhled fóra

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1907
Reputace: 746
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od MaG »

Uvítal bych méně častá poděkování za naše názory, stačí jedno za půl dne?? ;)
a jinak děkuji za vše, co se za poslední dny udělalo.

Také uvítám jak možnost tmavého a světlého. Současný je pěkný. Tedy asi Dark Blue?
Milnvision mi evokuje Unmannedspaceflight let dávno minulých. Element má příliš agresivní modrou. Win 10 taky, tak snad možná Chester Blue není tak kontrastní a přitom tmavý. Nějaký tmavý s kombinací tmavě šedé a světle šedé s neagresivní modrou, pokud trváš na modré, by byl fajn.
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Po dlhsom vybere aj s vasou pomocou su teda na fore nainstalovane 2 temy:

- myInvision
- Prosilver (Dark Edition)

Prva je svetla a druha tmava, obe su take, ze netreba prerabat rankovaci hviezdickovy system. Kazdy si mozte vybrat temu ako sa vam paci cez "Moje nastavenia":

Obrázek

Este pripomeniem, ze na tom istom mieste sa da vybrat z troch jazykov rozhrania fora: slovensky, cesky, anglicky.

P.
Naposledy upravil(a) PeterK dne 8.9.2020 10:15, celkem upraveno 2 x.
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
Amper
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2129
Reputace: 214
Bydliště: Plzeň
Registrován: 20.7.2012 12:53
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Amper »

Jde nejak "pripnout" rychly odkaz na nove prispevky tak aby byl k disposici na jeden klik a ne az v menu ?
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Amper píše: 8.9.2020 8:28 Jde nejak "pripnout" rychly odkaz na nove prispevky tak aby byl k disposici na jeden klik a ne az v menu ?
zatial toto, neskor ak sa nemylim je v plane vypis poslednych 5 aktivnych tem hore na hlavnej stranke. zatial sa este venujem webu, forum som nemal v plane robit uz teraz, ale ked som zistil, ze Dusan musi 3 krat denne nahravat zalohu na server aby odstranil hhh chybu, tak som aspon nahodil nove forum, bez pluginov, bez loga atd.

Prechod to bol tazky, nieco som musel prerabat v databaze rucne, aktualizacny program samozrejme povodnu databazu odmietol prekonvertovat pre nove phpBB 3.3, kedze forum bolo z roku 2012, plus rucne doprogramovavane atd. Teraz mame ciste a najnovsie phpBB. Piste vsetky nastavenia, ktore tu boli a niesu resp by tu mali byt.

Obrázek
Naposledy upravil(a) PeterK dne 8.9.2020 10:52, celkem upraveno 1 x.
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26970
Reputace: 2733
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Dugi »

Vlákno jsem přesunul do nové sekce, kam se hodí víc. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
PeterK
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 75
Reputace: 64
Registrován: 15.11.2019 21:28
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od PeterK »

Saturn1234 píše: 7.9.2020 17:43 V posledních dnech jsem měl problémy s přihlášením, takže změnu jsem uvítal :palec nahoru: . (hlavně že zůstali staří smajlíci :-D )
opravene.

problem bol, ze forum bezi cez celosvetovu siet Cloudflare, a forum si nespravne bralo IP adresy serverov tejto siete a nie skutocne IP adresy uzivatelov, preto dochadzalo k castemu odhlasovaniu.
test test test, unicode emotikony: 🚀 🇨🇿 🇸🇰
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10888
Reputace: 10438
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Pospíšil »

PeterK píše: 8.9.2020 9:08
Amper píše: 8.9.2020 8:28 Jde nejak "pripnout" rychly odkaz na nove prispevky tak aby byl k disposici na jeden klik a ne az v menu ?
zatial toto, neskor ak sa nemylim je v plane vypis poslednych 5 aktivnych tem hore na hlavnej stranke.
V předchozí verzi fóra byla ve Vyhledávání volba Aktivní témata. Teď je to v Rychlých odkazech nefunkční.
Nevím, jestli je to totožné s Novými příspěvky, ale přimlouval bych se za to, aby Aktivní témata opět fungovala, aby měl uživatel jednoduchou možnost vidět cca 30 témat s nejnovějšími příspěvky do minulosti.
Teď, když zvolím Rychlé odkazy -> Nové příspěvky, tak vidím pouze jediné vlákno a to toto.
To mi silně nevyhovuje a budu velmi rád, pokud se zprovoznění Aktivních témat dostane na 1. příčku v prioritách dokončení upgradu.
Na 2. pozici v prioritách bych viděl možnost vkládání obrázků dvěma způsoby: buď v originálním rozlišení, nebo přeformátování na šířku okna příspěvku.

Díky moc a držím palce ať vydržíte až do zdárného konce "pěrestrojky". :)
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10888
Reputace: 10438
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Pospíšil »

Ještě bych chtěl požádat o jednu opravu v sekci Soukromé zprávy:
Už několik let mi tam "visí" jednička (1) u Odeslaných (nepřečtených) zpráv.
Přitom po rozkliku tam žádná zpráva není. :)
Dugimu se to v předchozí verzi fóra nepodařilo odstranit.
Díky
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1907
Reputace: 746
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od MaG »

Ten problém se soukromými zprávami (visí mi jedna jakoby nepřečtená) mám taky.

Jinak odkaz na nepřečtené mám v záložkách uložený tento a funguje - to zanemná, že když na to kliknu, vidím rovnou seznam nepřečtených témat.
forum.kosmonautix.cz/search.php?search_id=newposts&sid=d31a884702b53a27a6449186ef521468

P.S. nešla by aspoň v tom tmavém tématu nastavit méně agresivní modrá, když už nenabízíte na výběr více themes?
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1494
Reputace: 250
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Nový vzhled fóra

Příspěvek od Evžen111 »

srdečně pozdravuji

tedy vzhled je opravdu inovativní, určitě i nové funkce a možnosti budou na jiné úrovni. pokud tedy mohu hlasovat, tak tedy chesterblue doufám, že jsem to napsal správně. Ale přijmu jakýkoli názor většiny. Díky všem, co se o fórum starají, moc si toho vážím. Moc rád sem chodím.
E

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“