Ptejte se Ing. Tomáše Přibyla

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Ptejte se Ing. Tomáše Přibyla

Příspěvek od Dugi »

Během uplynulé hodiny došlo k posílení našeho hostingu a přesunu na silnější server. Ztratily se tedy příspěvky, které sem všichni během poslední cca. hodiny napsali.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
hulvath
Re: Ptejte se Ing. Tomáše Přibyla

Příspěvek od hulvath »

Dugi píše:Během uplynulé hodiny došlo k posílení našeho hostingu a přesunu na silnější server. Ztratily se tedy příspěvky, které sem všichni během poslední cca. hodiny napsali.
No bohovsky... To je nevycislitelna gulturni skoda. Hvezdny marsal Pribyl totiz uznal sve chyby a odstoupil :)
Ale vazne : Rekl ze uvazuje o novem vydani Rudych hvezd, ma vice zdroju informaci. Ze puvodni vydani uznava ze bylo zversky udelano vydavatelem po strance kniharske i typograficke. A neveril mi ze jsem nedal knizkou nikomu po hlave, kdyz se mi rozpadla :)
Uživatelský avatar
Rubicius
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 55
Reputace: 1
Bydliště: Zlín
Registrován: 4.9.2017 20:48
Re: Ptejte se Ing. Tomáše Přibyla

Příspěvek od Rubicius »

Jsi uplne stastny clovek, chlape, zavidim. Jeste by to chtelo par jeho novych prednasek na net a budu stastny taky:-)
Uživatelský avatar
Adhara
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 150
Reputace: 26
Bydliště: Kremnica, Slovensko
Registrován: 14.2.2015 18:24
Kontaktovat uživatele:
Re: Ptejte se Ing. Tomáše Přibyla

Příspěvek od Adhara »

Hľadám článok, myslím, že od pána Přibyla (neviem naisto), kde sa písalo o skupine žien, ktoré ako prvé v USA podstúpili testy na kozmonautky a hoci ich výsledky boli porovnateľné s výsledkami astronautov Mercury, nikam neleteli. Môže mi sem, prosím, niekto hodiť link? Ďakujem.
Uživatelský avatar
PtakoPyskCZ1
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 32
Reputace: 18
Bydliště: Uničov
Registrován: 15.2.2019 21:47
Re: Ptejte se Ing. Tomáše Přibyla

Příspěvek od PtakoPyskCZ1 »


Odpovědět

Zpět na „Popularizace vesmíru“