Jedu do Dubny

Název mluví za vše
Uživatelský avatar
Dobrý
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 32
Reputace: 1
Bydliště: Opava
Registrován: 16.4.2018 21:58
Kontaktovat uživatele:
Re: Jedu do Dubny

Příspěvek od Dobrý »

Prosím přestaňte sem psát. Děkuji.
Vytvářím pořad Dobré vědět - občas ublognu něco o vesmíru, budoucnosti lidstva, technologiích a podobně.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Jedu do Dubny

Příspěvek od Dugi »

Hulvath: Tenhle můj příspěvek chápej jako poslední, řekněme přátelské, varování. Za posledních několik měsíců jsem si vědom toho, že Tvé příspěvky jsou jemně řečeno na hraně. Ale zrovna teď mám pocit, že už jdeš za hranu. Vezmi, prosím, na vědomí, co dáváš těmito komentáři v sázku.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
hulvath
Re: Jedu do Dubny

Příspěvek od hulvath »

On zacal ! Nazyvat nekoho posukem jen zato ze si vidi dale od konce nosu je trochu nenalezite, ne ? At vyvraci fakty predlozene indice. Nebo at rekne ze se tim nehodla zabyvat, na to ma samozrejme pravo - ale pak se nemuze divit ze u nekoho vypada jako omezeny clovek.
Uživatelský avatar
Navi
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 437
Reputace: 38
Registrován: 20.7.2013 18:45
Re: Jedu do Dubny

Příspěvek od Navi »

hulvath píše:On zacal !
ROFL
To je jak z mateřské školky, chlape :lol:
Uživatelský avatar
Dobrý
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 32
Reputace: 1
Bydliště: Opava
Registrován: 16.4.2018 21:58
Kontaktovat uživatele:
Re: Jedu do Dubny

Příspěvek od Dobrý »

Vyrážím za 3 dny. Stále přijímám dotazy, pokud by cokoliv kohokoliv zajímalo, sem s tím.
Vytvářím pořad Dobré vědět - občas ublognu něco o vesmíru, budoucnosti lidstva, technologiích a podobně.
hulvath
Re: Jedu do Dubny

Příspěvek od hulvath »

Kvuli tobe me skoro vyhodili z tohoto zpevokolu :) Ale vazne, co sme si, to sme si, zkus se poptat po tom Podkletnovovi, ze co si o tom rusti vedci mysli.
Pandy
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Bydliště: Vesnice
Registrován: 25.7.2015 21:48
Re: Jedu do Dubny

Příspěvek od Pandy »

V Dubně je mimo jiné i muzeum raketových motorů doporučuji navštívit. Je tam i firma tuším je to MKB Raduga zabývající se raketovými systémy. Někde mám i nějako fota ,ale bohužel už nevím kde jsem je uložil.
hulvath
Re: Jedu do Dubny

Příspěvek od hulvath »

No co, byl si v te Dubne ? Napises neco ?

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“