Vystoupení v médiích

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10800
Reputace: 10176
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od Pospíšil »

Michal Václavík ve Studiu 6 o 10. výročí přistání sondy Phoenix v polárních oblastech Marsu.
Od času 1:53:10 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 1010120526
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 639
Reputace: 269
Bydliště: Pardubice
Registrován: 2.9.2010 19:12
Kontaktovat uživatele:
Putování vesmírem s Krtkem-astronautem

Příspěvek od MilanSpace »

-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
Uživatelský avatar
marekS
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2358
Reputace: 509
Registrován: 8.8.2012 9:57
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od marekS »

Pán Majer dnes večer vystupoval na ČT24 v čase 1:18:30 záznamu :
https://www.ceskatelevize.cz/porady/114 ... 058130727/

Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od Dugi »

Díky za přidání, ale příště klidně napiš jen Dugi. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
hulvath
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od hulvath »

No tohle, konecne ho vidim ziveho, cenzora mych zdejsich tvurcich rozletu :) Jsem hezci, Tereskovova by se povesila na krk mne !! :D
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od Dugi »

Gratuluju. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od Lakely »

Jen bych chtěl podotknout, že hulvath právě porušil jedno ze základních pravidel fóra a to konkrétně bod 4

4) Na fóru si zakládáme na slušném chování. Hulváti a sprosťáci u nás nemají místo. Ve svých příspěvcích se proto vyvarujte vulgarit či jiných nevhodných výrazů. Obzvláště přísně budou posuzovány případy osobně mířených nadávek na jiné uživatele, a jiné formy cíleného napadání či urážení.

Čímž se dle mého dopustil tak závažného chování, že by měl být velmi tvrdě potrestán, nebo přímo vyloučen z fóra. Tohle je totiž nejen velmi osobní urážka, ale také obvinění z cenzury. obojí závažným způsobem snižuje úroveň fóra a kdyby to mělo pokračovat, znamenalo by to významný úpadek zdejší komunity.

Tedy, takto to vnímám já z mého osobního pohledu.
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Meybe
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2680
Reputace: 2321
Bydliště: Chlumec
Registrován: 25.8.2015 8:46
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od Meybe »

Hulvat to určitě nemyslí tak úplně zle. On má spíš zvláštní smysl pro humor. Tak mi to alespoň příjde z jeho příspěvků všeobecně. Je jen otázka zda to tolerovat či nikoliv. Toto rozhodnutí nechám na Dugim ;-)
---------------
"Nejhezčí sny jsou ty, které se uskuteční."
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od Dugi »

Já si taky myslím, že to byl pokus o vtip, což dokládá ta poznámka o Těreškovové. Každý máme nějaký smysl pro humor, který nemusí vyhovovat ostatním. Jsou i lidé, kteří mají ten smysl pro humor jaksi na hraně no a právě mezi ně hulvath patří. Ve svých komentářích s oblibou používá extrémní nadsázku, což nemusí každý pochopit a třeba nové uživatele to může mást. Za těch pár let (dnes jsou to na den přesně tři roky od jeho registrace) jsem si už na ten jeho styl svým způsobem zvyknul. Musím říct, že se už docela uklidnil, protože dřív to bylo horší. Tenhle jeho příspěvek je podle mého názoru méně škodlivý, než některé dřívější, na které jsem jej upozornil a on se pak pokusil své chování korigovat. Jinými slovy - pořád si na něj dávám pozor, ale zatím je ještě v normě.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1898
Reputace: 734
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Vystoupení v médiích

Příspěvek od MaG »

Mě neurazil ani tak tón a obsah příspěvku, jako jeho celková zbytečnost. Myslím, že by se podobným příspěvkům měla učinit přítrž, protože vedou akorát k nutnosti je komentovat a pak zapadnou skutečné, užitečné příspěvky. Tento Hulvátův byl zcela mimo téma a už to musím veřejně okomentovat, protože mám stejný názor jako Lukáš.

Odpovědět

Zpět na „Popularizace vesmíru“