Stížnost na zablokování účtu

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
bloodlines2
Stížnost na zablokování účtu

Příspěvek od bloodlines2 »

Stěžuji si na zablokování účtu ze strany administrátora neschvaluji cenzuru obsahu pro jeho názorovou odlišnost která mi zabraňuje důrazně a efektivně oznamovat své postoje co nejširšímu počtu čtenářů což mi zabraňuje dosáhnout faktu aby sdíleli mé názory.
Uživatelský avatar
Amper
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2129
Reputace: 214
Bydliště: Plzeň
Registrován: 20.7.2012 12:53
Re: Stížnost na zablokování účtu

Příspěvek od Amper »

zaloz si (a zaplat) svoje diskusni forum a tam si muzes psat co chces.
bloodlines2
Re: Stížnost na zablokování účtu

Příspěvek od bloodlines2 »

Tam není jistá možnost oslovit velké množství lidí hrozí zapadnutí do zapomnění zde mohu zasadit semeno ze kterého vyroste rostlina s potenciálem oslovit vetší množství hmyzu/lidí.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Stížnost na zablokování účtu

Příspěvek od Dugi »

Věř mi, že o tvoje semeno opravdu nestojíme a nikdy zde nevyklíčí. Právě proto, že má naše fórum větší uživatelský dosah, musíme tu udržovat určitou diskusní kulturu, kterou svými příspěvky výrazně narušuješ.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
hulvath
Re: Stížnost na zablokování účtu

Příspěvek od hulvath »

Dugi píše:Věř mi, že o tvoje semeno opravdu nestojíme a nikdy zde nevyklíčí. Právě proto, že má naše fórum větší uživatelský dosah, musíme tu udržovat určitou diskusní kulturu, kterou svými příspěvky výrazně narušuješ.
Co tak zalozit rubriku neco jako Cerna dira, jako maji na Aldebaran.cz ? Tam by bylo misto pro genialni autory, prevratne vynalezce, apod. :)
Uživatelský avatar
petrsida
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3881
Reputace: 3041
Bydliště: Lysá nad Labem, Tanvald
Registrován: 27.1.2012 22:17
Re: Stížnost na zablokování účtu

Příspěvek od petrsida »

Rozhodně ne, Dugiho řešení je mnohem efektivnější
Uživatelský avatar
Amper
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2129
Reputace: 214
Bydliště: Plzeň
Registrován: 20.7.2012 12:53
Re: Stížnost na zablokování účtu

Příspěvek od Amper »

hulvath píše:Co tak zalozit rubriku neco jako Cerna dira, jako maji na Aldebaran.cz ? Tam by bylo misto pro genialni autory, prevratne vynalezce, apod. :)

Rozhodne nedoporucuju - sice se to nezda ale takovedle cerne diry maji dost velkou schopnost se vyparovat do zbytku diskuse a otravovat negativni karmou zbytek diskuse. Je rozdil mezi tim kdyz bezni diskutujici potrebuji probrat nektera specificka temata a kdyz to ma byt jakousi formou zoo. Dugi to dela dobre, na podobne diskuse jsou na netu jina mista (pokud na to ma clovek naladu)
hulvath
Re: Stížnost na zablokování účtu

Příspěvek od hulvath »

Amper píše: Rozhodne nedoporucuju - sice se to nezda ale takovedle cerne diry maji dost velkou schopnost se vyparovat do zbytku diskuse )
:D Tak to bych jako prvni prispevek te Cerne diry mohl zpracovat teorii jejiho vyparovani. Treba jak se na horizontu udalosti objevuji virtualni pary tvrzeni blbost-moudrost, a i kdyz moudrost nakonec vyleti nahoru a blbost spadne dolu, tak ta blbost sebere trochu energie a za jistou dobu se cela diskuze i s moudrostma odpari :) Hawking proti mne hadr :)

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“