Stránka na Twitteru

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Stránka na Twitteru

Příspěvek od Dugi »

Já už jen pro forma posvěcuji tento převod ;-)

Metoději, díky za to, že ses toho ujal a přeji ti ve správě hodně úspěchů, tweetů a nově získaných fanoušků (nebo jak se jim na Twitteru říká :-D )
Až budeš mít přístup, dej vědět, že všechno funguje. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Metodej
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 27
Reputace: 0
Registrován: 24.8.2012 15:03
Re: Stránka na Twitteru

Příspěvek od Metodej »

Všechno funguje v pohodě, díky
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Stránka na Twitteru

Příspěvek od Dugi »

Fajn, takže za chviličku udělám ještě malou úpravu tvé hodnosti ;)

EDIT: Hotovo, gratuluju a přeju hodně úspěchů ve správě účtu :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Stránka na Twitteru

Příspěvek od chobolatom »

Jsem rád, že to funguje. A díky, že jsi to za mě vzal. ;)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Stránka na Twitteru

Příspěvek od Dugi »

Myslím, že je vhodné na tomhle místě poděkovat chobolatomovi za to, že účet na Twitteru rozjel a spravoval ho. Díky za všechny tweety a věřím, že Metodej bude minimálně stejně úspěšný. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Metodej
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 27
Reputace: 0
Registrován: 24.8.2012 15:03
Re: Stránka na Twitteru

Příspěvek od Metodej »

Dnešním dnem dosáhl profil Kosmonautického fora čísla 100 "followerů" Pro srovnání, před 4 měsíci to bylo 66 lidí. Rád bych řekl, že to byl můj úspěch, ale největší vliv na to měl výstup Dugiho v rádiu.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Stránka na Twitteru

Příspěvek od Dugi »

Jé,tak to je super! Přeju další rozvoj a pamatuj, že moje vystoupení v rádiu bylo jen jedním z mnoha aspektů. Podle mého názoru máš na tom zásluhu hlavně ty, protože pokud by ses o ten profil nestaral, tak by noví followeři neměli důvod ten profil sledovat. Takže pokud bych vystoupil v rádiu, ale profil by ležel ladem, určitě by tolik lidí nepřibylo. Jen tak dál! :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Metodej
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 27
Reputace: 0
Registrován: 24.8.2012 15:03
Re: Stránka na Twitteru

Příspěvek od Metodej »

Po roce a půl je počet followerů na stránce fóra více jak dvojnásobný - aktuálně je to 205 (než jsem se dostal k tomu napsat o dalším kulatém číslu, tak to zase stouplo)...
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Stránka na Twitteru

Příspěvek od Dugi »

Gratuluju! Rostoucí počet followerů je určitě známkou dobré správy! :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Stránka na Twitteru

Příspěvek od Dugi »

Dneska jsem se spojil s Metodějem kvůli správě našeho profilu na Twitteru. Metoděj totiž kvůli škole nemá čas na jeho spravování a proto se tam objevuje jen velice málo příspěvků. Metoděj se proto rozhodl, že svou funkci složí a předá někomu jinému.
Hledáme tedy zájemce, kteří by se chtěli starat o profil našeho portálu na Twitteru. Cílem je výrazně zvýšit aktivitu našeho profilu ze současných 5 příspěvků za letošní rok na minimálně 5 týdně - čím víc, tím líp. Pokud tedy máš čas a chuť do toho jít, nepřejde tě po pár týdnech nadšení a vydržíš to dělat delší dobu, pak se ozvi. Pokud bude více zájemců, tak přednost pochopitelně dostanou zájemci, kteří jsou na fóru registrovaní již delší dobu a tak je lépe známe.

Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“