Ostatní zajímavosti

Tady můžete debatovat o tom jak popularizovat kosmonautiku. Můžete hodnotit již existující projekty, nebo sami navrhovat nové.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Meybe
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2683
Reputace: 2337
Bydliště: Chlumec
Registrován: 25.8.2015 8:46
Re: Ostatní zajímavosti

Příspěvek od Meybe »

Gubarev píše:Slušný lampy.
:lol: :lol: To teda, ale ten bordel je taky slušnej. Troch mi to připomnělo tohle:

Tahle lampa má i zvukovou kulisu a vypadá taky naprosto úžasně. Jinak simulace dýmu a plamenů je vyrobena z obyčejné vaty.
---------------
"Nejhezčí sny jsou ty, které se uskuteční."
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4838
Reputace: 49
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Ostatní zajímavosti

Příspěvek od tomas »

Ještě to chtělo tři modré proužky od motorů SSME a bylo by to dokonalé
Uživatelský avatar
marekS
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2375
Reputace: 530
Registrován: 8.8.2012 9:57
Re: Ostatní zajímavosti

Příspěvek od marekS »

:)
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1980
Reputace: 841
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Ostatní zajímavosti

Příspěvek od MaG »

Takto jak je to vyrobeno, tak otvory čteny zleva doprava jako v morseovce dávají dohromady PLJ a ne JPL :-) Jinak pěkný nápad.
Uživatelský avatar
Edemski
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1761
Reputace: 800
Bydliště: Ostrava
Registrován: 9.8.2012 15:58
Re: Ostatní zajímavosti

Příspěvek od Edemski »

MaG píše:Takto jak je to vyrobeno, tak otvory čteny zleva doprava jako v morseovce dávají dohromady PLJ a ne JPL :-) Jinak pěkný nápad.
Dyť je to dobře, JPL

Obrázek
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1980
Reputace: 841
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Ostatní zajímavosti

Příspěvek od MaG »

Jo tak, ono je to vyrobeno, aby to až při obtisku do půdy napsalo JPL :-)
Uživatelský avatar
Edemski
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1761
Reputace: 800
Bydliště: Ostrava
Registrován: 9.8.2012 15:58
Re: Ostatní zajímavosti

Příspěvek od Edemski »

MaG píše:Jo tak, ono je to vyrobeno, aby to až při obtisku do půdy napsalo JPL :-)
Ti nevím Magu, ale právě otisk bude LPJ ;-)
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 11924
Reputace: 12804
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Ostatní zajímavosti

Příspěvek od Pospíšil »

Edemski píše:
MaG píše:Jo tak, ono je to vyrobeno, aby to až při obtisku do půdy napsalo JPL :-)
Ti nevím Magu, ale právě otisk bude LPJ ;-)
Záleží na tom, z které strany se na otisk podíváte. :-D
Když se díváte na stopy po směru jízdy, bude tam JPL. Když se Curiosity podívá na své stopy dozadu, přečte si LPJ.
Tak si vyberte. ;)

---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 646
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Ostatní zajímavosti

Příspěvek od Wopat »

A co když dám kolo na druhou stranu roveru? :)
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 11924
Reputace: 12804
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Ostatní zajímavosti

Příspěvek od Pospíšil »

Wopat píše:A co když dám kolo na druhou stranu roveru? :)
Aj tak sa može. :-D
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong

Odpovědět

Zpět na „Popularizace vesmíru“