Láska a boží soucit

Sem patří debata o všech projektech, které přináší soukromý sektor.
Odpovědět
Ally
Láska a boží soucit

Příspěvek od Ally »

Slyšte mne, drazí přátelé.

Promlouvám k vám. Já, ally. Ten, který byl již několikrát neprávem exkomunikován ze zdejších končin. Ten typ člověka, kterého by mělo mít každé fórum, aby objektivita byla na prvním místě a konspirace, aby byla potlačena! Aby zavládl mír v oněch místech.

Slyšte mne, prosím. Na toto fórum jsem zavítal opět v brzkých ranních hodinách, neboť administrátor fóra je vůči mě velmi zaujatý a opovrhuje námi jako lidmi a uráží tím nejen naše řady, ale také Jehovu samotného. Mým úkolem je šířit boží lásku a mír, ovšem někteří z vás se proti tomu naprosto hloupě vzpírají, hanlivě mě nazývají a můžou-li, tak mě i vykazují z různých serverů. Je to velmi úsměvné.

Boží království se otevírá, prosím Vás, probuďte se! Nemějte oči zavřené, buďte svoji. Obsah časopisů Strážná Věž je nutným předpokladem k hlubšímu pochopení zdejší problematiky. Čtěte! https://www.jw.org/cs/publikace/casopisy/
Někteří z vás již vytušily, že máme programy a pořady i pro ty nejmenší, například ve formě pohádek. Je to z důvodu toho, že tyto bytosti nebyli zatím zkaženy jakýmkoliv před-porozuměním od konzumního světa. Buďte skromní. Investujte Vaše peníze právě k nám, budete odměněni. Stačí jen věřit. My jsme dobro. My měníme svět. Cožpak nechcete žít ve světě bez násilí?

Jestliže Vám přijde vhod investovat nějaký ten peníz našim řadám, určitě mi napište PM, kde se domluvíme na dalších krocích! Věříme, že jste dobrý člověk.

Se srdečným pozdravem
opět Váš přítel Ally.
PetrKostiha
Re: Láska a boží soucit

Příspěvek od PetrKostiha »

Drahý Ally.

Podobně jako ty, i já v brzkých ranních hodinách prozkoumávám různé zákoutí tohoto chladného, téměř bezduchého virtuálního místa, známého jako internet. Dolehla na mě těžká životní situace a tak jsem zkoušel hledat útěchu v tom, že narazím na další lidi, které se mnou spojí společná víra, ovšem až doposud se mi nedařilo.

Z tvých slov plane naděje, láska a klid, které se mi v dnešní hrůzné společnosti plné médií, sociálních sítí a videoher nedostává. Poznal jsem, že mi byla upírána pravda a prozřel jsem, proto s radostí přispěji k vaší vznešené myšlence a nejen svým duchem, ale i svými movitými statky.

S pozdravem
Petr Kostiha
Ally
Re: Láska a boží soucit

Příspěvek od Ally »

A mimochodem touto cestou prostřednictvím komentářových zpráv sděluji Váženému panu Dušanovy, že se mu na fórum špatně zobrazují diakritická znaménka. Děkovat mi ovšem nemusíte. Stačí, když například jednou, dvakrát za týden přijmete moje kázání na této diskusní síti. Budu moc rád. Pamatujte, nejsem Váš nepřítel. Přicházím k vám v naprostém míru a plně si uvědomuji pomíjivost lidského života. Dobří lidé jsou potřeba a věřím, že pan Dušan, coby zdejší šéfredaktor, je dobrým člověkem.
Ally
Re: Láska a boží soucit

Příspěvek od Ally »

PetrKostiha píše:Drahý Ally.

Podobně jako ty, i já v brzkých ranních hodinách prozkoumávám různé zákoutí tohoto chladného, téměř bezduchého virtuálního místa, známého jako internet. Dolehla na mě těžká životní situace a tak jsem zkoušel hledat útěchu v tom, že narazím na další lidi, které se mnou spojí společná víra, ovšem až doposud se mi nedařilo.

Z tvých slov plane naděje, láska a klid, které se mi v dnešní hrůzné společnosti plné médií, sociálních sítí a videoher nedostává. Poznal jsem, že mi byla upírána pravda a prozřel jsem, proto s radostí přispěji k vaší vznešené myšlence a nejen svým duchem, ale i svými movitými statky.

S pozdravem
Petr Kostiha
Drahý příteli,

jsem velmi potěšen, že člověk jako ty rovněž nehází problémy zdejšího světa za klobouk a je moc hezké s ním prostřednictvím elektrické komunikace komunikovat na internetu. Obzvlášť na místě, kde se to hemží samým ateistou, kteří jsou povrchní a agresivní. Když jsem jako malý objevoval boha, babička mi říkala, že každá slušná rodina chodí do kostela. Pokud se podíváš na zprávy, které mi byly adresovány na jiných serverech, uvidíš, že takhle by se v žádném případě slušný věřící člověk nechoval. Jestli sleduješ sem tam dění ze světa například na nově, jistě víš, jací lidé dokážou být.

Petře, je mi ze tvých slov opravdu těžko. Cítím Tvou bolest a jsem rád, že si můžeme na tomto serveru povykládat jako inteligentní bytosti. Věz však, kolik lidí je součástí naší organizace, jsou jich miliony, a to, prosím, z celého světa! Pamatuj, na své problémy nejsi sám. Je moc hezké, že chceš takovým krásným způsobem přispět na chod naší organizace. Moc si toho vážím. V dnešní době jen málokdo tak štědře obdařuje něco účelového a smysluplného. Mnohokrát děkuji a přeji mnoho sil do života!

Se srdečným pozdravem
Váš přítel Ally.
PetrKostiha
Re: Láska a boží soucit

Příspěvek od PetrKostiha »

Ally píše:
PetrKostiha píše:Drahý Ally.

Podobně jako ty, i já v brzkých ranních hodinách prozkoumávám různé zákoutí tohoto chladného, téměř bezduchého virtuálního místa, známého jako internet. Dolehla na mě těžká životní situace a tak jsem zkoušel hledat útěchu v tom, že narazím na další lidi, které se mnou spojí společná víra, ovšem až doposud se mi nedařilo.

Z tvých slov plane naděje, láska a klid, které se mi v dnešní hrůzné společnosti plné médií, sociálních sítí a videoher nedostává. Poznal jsem, že mi byla upírána pravda a prozřel jsem, proto s radostí přispěji k vaší vznešené myšlence a nejen svým duchem, ale i svými movitými statky.

S pozdravem
Petr Kostiha
Drahý příteli,

jsem velmi potěšen, že člověk jako ty rovněž nehází problémy zdejšího světa za klobouk a je moc hezké s ním prostřednictvím elektrické komunikace komunikovat na internetu. Obzvlášť na místě, kde se to hemží samým ateistou, kteří jsou povrchní a agresivní. Když jsem jako malý objevoval boha, babička mi říkala, že každá slušná rodina chodí do kostela. Pokud se podíváš na zprávy, které mi byly adresovány na jiných serverech, uvidíš, že takhle by se v žádném případě slušný věřící člověk nechoval. Jestli sleduješ sem tam dění ze světa například na nově, jistě víš, jací lidé dokážou být.

Petře, je mi ze tvých slov opravdu těžko. Cítím Tvou bolest a jsem rád, že si můžeme na tomto serveru povykládat jako inteligentní bytosti. Věz však, kolik lidí je součástí naší organizace, jsou jich miliony, a to, prosím, z celého světa! Pamatuj, na své problémy nejsi sám. Je moc hezké, že chceš takovým krásným způsobem přispět na chod naší organizace. Moc si toho vážím. V dnešní době jen málokdo tak štědře obdařuje něco účelového a smysluplného. Mnohokrát děkuji a přeji mnoho sil do života!

Se srdečným pozdravem
Váš přítel Ally.
Milý Ally,

děkuji, že jsi mi ještě odpověděl. Solidarita této víry mě hřeje u srdce a věřím, že se zde najdou i jiní lidé, kteří touží po pravdě, míru, lásce a božím odpuštění. Máš plnou podporu jak moji, tak i mého nemocného synka, jemuž víra dozajista pomáhá více, než všechny ty pekelné výdobytky dnešní doby jako jsou třeba očkování, jež nepochybně jen slouží k zahalení pravdy a podpoře lidského mamonu.

S láskou
Petr Kostiha
Tapír
Re: Láska a boží soucit

Příspěvek od Tapír »

Ally píše:Slyšte mne, drazí přátelé.

Promlouvám k vám. Já, ally. Ten, který byl již několikrát neprávem exkomunikován ze zdejších končin. Ten typ člověka, kterého by mělo mít každé fórum, aby objektivita byla na prvním místě a konspirace, aby byla potlačena! Aby zavládl mír v oněch místech.

Slyšte mne, prosím. Na toto fórum jsem zavítal opět v brzkých ranních hodinách, neboť administrátor fóra je vůči mě velmi zaujatý a opovrhuje námi jako lidmi a uráží tím nejen naše řady, ale také Jehovu samotného. Mým úkolem je šířit boží lásku a mír, ovšem někteří z vás se proti tomu naprosto hloupě vzpírají, hanlivě mě nazývají a můžou-li, tak mě i vykazují z různých serverů. Je to velmi úsměvné.

Boží království se otevírá, prosím Vás, probuďte se! Nemějte oči zavřené, buďte svoji. Obsah časopisů Strážná Věž je nutným předpokladem k hlubšímu pochopení zdejší problematiky. Čtěte! https://www.jw.org/cs/publikace/casopisy/
Někteří z vás již vytušily, že máme programy a pořady i pro ty nejmenší, například ve formě pohádek. Je to z důvodu toho, že tyto bytosti nebyli zatím zkaženy jakýmkoliv před-porozuměním od konzumního světa. Buďte skromní. Investujte Vaše peníze právě k nám, budete odměněni. Stačí jen věřit. My jsme dobro. My měníme svět. Cožpak nechcete žít ve světě bez násilí?

Jestliže Vám přijde vhod investovat nějaký ten peníz našim řadám, určitě mi napište PM, kde se domluvíme na dalších krocích! Věříme, že jste dobrý člověk.

Se srdečným pozdravem
opět Váš přítel Ally.
Dobrý, blaho nám přející Ally,

Velmi dobře rozumím textu, který vypouštíš na toto fórum jistě ve tvém volném čase, a to vše jenom proto, abys zachránil co nejvíce lidských bytostí z nekonečné slepoty propadající se v bolestivý, nesmyslný a bezcílný zánik mimo Boží království.

A právě proto bych Tě chtěl podpořit a vyzvat vás, vás všechny, kteří čtete tento příspěvek, abyste otevřeli oči, prozřeli a porozuměli pravé pravdě, správnému cíli, možnému blahu. Jak blízko už je ten moment, kdy se konečně brány otevřou a my se octneme na onom světě bez násilí, bez zloby, bez podvodů a bez rakovinotvorných obrazovek telefonů. Proto vás tady vyzývám: Připojte se k nám! My, jenom my společně dokážeme splnit tuto skutečnost, jenom my všichni, tahající za jeden provaz, můžeme vstoupit do Božského království. Přispějte nám, přispíváte sobě věčnou slastí a libostí skrytou pod rouškou času někde v příštích letech, měsících, či dokonce dnech.

Lidé bděte!

S pozdravem,
srdečný přítel Tapír
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 588
Reputace: 126
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Láska a boží soucit

Příspěvek od matej »

Chýba tu tento Smajlík
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Láska a boží soucit

Příspěvek od Dugi »

Koukám, že pan herec se vrátil a zvládá už troj-roli! V Hollywoodu bys možná dostala Oscara, tady jen ban - do sbríky. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Soukromý sektor“