Návody aneb jak na to

Vše o hře Kerbal Space Program
Odpovědět
martin1989
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Registrován: 5.4.2017 18:59
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od martin1989 »

Takže já furt jaká je to věda a při tom je to úplně jednoduchý :-) mockrát děkuju,zítra to dám
martin1989
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Registrován: 5.4.2017 18:59
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od martin1989 »

Zdravím,tak už zase otravuju :)
Rád bych se zeptal jak se levlují kerbanauti,někde jsem četl že na druhou úroveň stačí přistát na cizím tělese,ale po přistání na Munu a návratu zpět na Kerbin má můj pilot pořád první úroveň.
Za další bych asi potřeboval vysvětlit jak funguje laboratoř,udělal jsem si rover s laboratoří ( i s vědci) a naházel tam přístroje na vědu,udělal jsem experiment který mi dal 7,5 science a u ty žlutý kolonky pro labku bylo +5 ,ale u jiných jsem měl science např 3,5 a 0 u žlutý kolonky a občas se to do laboratoře ani neuložilo. Mohli by jste mi někdo vysvětlit čím to je? Co dělám špatně?

PS mám screenshoty,ale nevim jak je sem vložit :(
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od Wopat »

Velice podrobný popis toho, jak funguje laboratoř i jak ji nejlépe využít, je tady v tomto vlákně. Stačí trochu zalistovat a hledat mé příspěvky.

Chceš-li na fórum vložit obrázek, návod najdeš tady: Pravidla fóra a další informace -> Návody -> Upload obrázků

Kerbíci získávají zkušenosti podle tabulek na této stránce.
...po přistání na Munu a návratu zpět na Kerbin má můj pilot pořád první úroveň.
Záleží na nastavení hry. Je potřeba ukončit misi. Body se na jeho konto přičtou potom.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
martin1989
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Registrován: 5.4.2017 18:59
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od martin1989 »

Tak jsem včera prošmejdil celý vlákno a pár příspěvků ohledně laboratoří jsem našel, ale buď jsem blbej nebo jsem to přehlídl protože to co bych potřeboval "vysvětlit" jsem tam nenašel.





Bohužel ty screenshoty se mi nepovedlo dát sem jinak,jde mi o tu hodnotu u zkumavky,některý ekperimenty se mi do laboratoře ani nepřidají.
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od Wopat »

Experimenty, které jsi dřív získal, už nejdou zkoumat v mobilní laboratoři.

Hodnota u zkumavky znamená, kolik dat do laboratoře získáš. Získaná data pak v laboratoři přetváříš na vědecké body.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od Dugi »

Já jen doplním, že obrázky vložíš tak, že do tagu obr (nebo img) nakopíruješ adresu samotného obrázku, nikoliv stránky, na které je obrázek uložený.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
martin1989
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Registrován: 5.4.2017 18:59
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od martin1989 »

Jestli to dobře chápu tak pokud dělám nějaký experiment znovu a vytřískám z toho vědecký body, v laboratoři už z toho nevytěžím nic.

Já ty screeny mám ze steamu a bohužel jsem je mimo knihovnu nemohl nikde najít, proto jsem rád, že to šlo aspoň takle.

Děkuju za rady a trpělivost
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od Dugi »

Když jsi na té stránce, tak klikni na obrázek pravým tlačítkem a vyber Kopírovat adresu obrázku. Tím se ti do schránky vloží adresa obrázku, kterou pak můžeš vložit na fórum.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Alchymista
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1019
Reputace: 336
Registrován: 14.9.2016 1:01
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od Alchymista »

martin1989 píše:Jestli to dobře chápu tak pokud dělám nějaký experiment znovu a vytřískám z toho vědecký body, v laboratoři už z toho nevytěžím nic.
Tak.
Ale správne použitie je "naopak" - najprv treba výsledky dopraviť do poľného laboratoria, až potom do "centrály".

1) Priame "fyzické doručenie" má vždy prednosť pred odoslaním rádiom.

2) Na obežnej dráhe by mali vedecké výsledky obiehať v cykle:
vedecký prístroj -> vedecký kontajner <-> kabína <-> laboratorium -> kabína /vedecký kontajner pre odsun na Kerbin
Na Kerbin sa odosielajú sa len výsledky, ktoré v laboratoriu nedávajú "dostatočný výkon" (pomer "recovery" a "skumavky"horší ako 10:1) alebo naopak - sú "veľmi cenné" - "recovery" 50 a viac.

3) Na Kerbine treba mať "pojazdné" poľné laboratorium, niekde v oblasti základne, alebo blízko nej. K nemu rover a posádku.
:naštvaný: Fráza "studená vojna" začína dostávať nový obsah...
Uživatelský avatar
kopapaka
Zkušený vesmírný průzkumník
Zkušený vesmírný průzkumník
Příspěvky: 352
Reputace: 2
Bydliště: kósek od Prostějova
Registrován: 23.5.2014 7:38
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od kopapaka »

Poslušně hlásím, že posádka pro sběr a odvoz vědy je připravena :D



:mrgreen:


Odpovědět

Zpět na „Kerbal Space Program“