Setkání přes Skype

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od tomas »

Skvělé počtení. :palec nahoru: Předpokládám, že tak detailní informace včetně pocitů dotčených kosmonautů získal zřejmě pan Toufar při rozhovorech s nimi. Takže nakonec dobře, že jsme se spletli, protože jinak by Ti pan Toufar nenapsal. ;)
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od baranka »

Mám za to, že jeho kniha Touha po hvězdách, byla plná podobných příběhů.
PetrK
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od PetrK »

By tu měl být doplněn nějaký seznam nežádoucích osob v konferenci. :| :| :hlavou proti zdi
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

Žádné nežádoucí osoby tu nemáme, každého tu uvidíme rádi. Nepřeháněj, prosím. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Greene
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 219
Reputace: 1
Bydliště: Jihlava
Registrován: 22.12.2011 22:52
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Greene »

Již tento čtvrtek ve 20:00 druhá telekonference přes Skype!
"Když jsem v kosmické lodi obletěl Zemi, viděl jsem, jak je naše planeta krásná. Lidé, chraňme a rozmnožujme tuto krásu, ale neničme ji!"Jurij Gagarin
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

Zítra, tedy ve čtvrtek 7.6. začíná ve 20:00 první oficiální Skypeference o kosmonautice, na kterou jsou srdečně zváni všichni její příznivci. Těšit se můžete na přátelskou atmosféru, klidnou, pohodovou debatu s lidmi, které spojuje podobný zájem. Kam se debata odvine nikdo dopředu neví, necháme se zkrátka unášet vlnami debaty a necháme se překvapit, kam nás donesou.

Co udělat pro přijetí do telekonference?
1) Přidat si do kontaktů uživatele kosmonautika_cze
2) Pokud jste to už udělali, buďte okolo osmé večer online. Každému, koho mám v seznamu a bude online, napíšu zprávu, ve které se zeptám, zda ho mohu přidat do telekonference. V případě souhlasné odpovědi už se postarám o zbytek - uživatel potřebuje pouze mikrofon a reproduktory / sluchátka.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Marx07
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Bydliště: Havířov
Registrován: 6.6.2012 23:57
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Marx07 »

Velice rád bych se zůčastnil taky těchto konferencí,vesmír a všechno což se okolo tohodle točí,je pro mě fantastická a užasné cesta poznání.

Pokud by se to teda spáchalo,prosím dejte mi vědět na Skype : Skid.mc.Marx

Děkuji,z pozdravem Králík Marek :)
-> Přizpůsobyt se,je cesta k přežití! <-

Předem bych se rád omluvil za moji znalost jazyka českého,byl jsem hloupej,a neučil jsem se.
Děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Dugi »

V první řadě tě vítám na našem fóru a doufám, že se ti bude mezi námi líbit.
Stejně jako každého nováčka se ptám, jestli ti máme tykat, nebo vykat. My si tu sice tykáme, ale pokud bys chtěl vykat, není v tom vůbec žádný problém.

Ke Skypu - zítra večer si tě nahodím do seznamu. Telekonference se určitě uskuteční. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Marx07
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Bydliště: Havířov
Registrován: 6.6.2012 23:57
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Marx07 »

Mno,měl bych lepší komunikační program,jmenuje se TeamSpeak 3 ,dokonce bych měl server,rád všem pomůžu osobně přez skype s instalací,a připojení na server.Pokud se totiž nepletu,skype konference jdou maximálně v 5 lidech.Na TeamSpeak se vleze přez 100 lidí,ja osobně ho používám herní klanové zápasy,a mohu jen doporučit.
-> Přizpůsobyt se,je cesta k přežití! <-

Předem bych se rád omluvil za moji znalost jazyka českého,byl jsem hloupej,a neučil jsem se.
Děkuji za pochopení.
Marx07
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 13
Reputace: 0
Bydliště: Havířov
Registrován: 6.6.2012 23:57
Kontaktovat uživatele:
Re: Setkání přes Skype

Příspěvek od Marx07 »

Dugi píše:V první řadě tě vítám na našem fóru a doufám, že se ti bude mezi námi líbit.
Stejně jako každého nováčka se ptám, jestli ti máme tykat, nebo vykat. My si tu sice tykáme, ale pokud bys chtěl vykat, není v tom vůbec žádný problém.

Ke Skypu - zítra večer si tě nahodím do seznamu. Telekonference se určitě uskuteční. ;)
_________________________________________________________________

Je mi 20 let,takže ja se přikloňuju k tykání,ale jsem nějak vychovanej,takže ja budu vykat,pokud vám to nebude vadit :-D
-> Přizpůsobyt se,je cesta k přežití! <-

Předem bych se rád omluvil za moji znalost jazyka českého,byl jsem hloupej,a neučil jsem se.
Děkuji za pochopení.

Odpovědět

Zpět na „Setkání“