Hledáme nové autory pro blog

Sem patří debata o pořadu Noční obloha, který každý týden informuje o tom, co se dá pozorovat v noci na nebi.

Re: Hledáme nové autory pro blog

Příspěvekod MaG » 15 led 2017, 19:28

Celý blog běží na Wordpressu. Používáme tedy redakční systém a editaci lze provádět v prostředí podobném textovým procesorům a nebo ve formátu HTML. Text se průběžně ukládá a práce se systémem je velmi jednoduchá.
MaG
Zkušený vesmírný veterán
Zkušený vesmírný veterán

Příspěvekod Thomasklv » 27 úno 2017, 18:24

Musím souhlasit,wordpress je snad nejjednodušší redakční systém na správu a navíc má tisíce pluginů a šablon,psát v něm články je příjemné a rychlé.
Jen můj názor na WP :-)
Programátor PHP,Java mám rád redakční systém Wordpress a Joomlu
Thomasklv
Aktivní nováček
Aktivní nováček

Příspěvekod Mára » 25 říj 2017, 19:49

Jak mám napsat ten krátký článek?Jsem tu novej:D
Mára
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček

Příspěvekod Mára » 25 říj 2017, 19:59

Moc rád bych psal nějaké příspěvky třeba krátké správy poradíte někdo?
Mára
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček

Příspěvekod Dugi » 25 říj 2017, 20:12

Redaktory pro blog si vybíráme. Jsme rádi, že jsi aktivní, ale než tě vezmeme do redakce, potřebujeme tě trochu poznat a zjistit třeba to, jak píšeš, jaký je tvůj psaný projev, jaká jsou témata, o která se zajímáš, ale i to, jestli tě to nepřestane po chvíli bavit.
Takže moje doporučení - používej fórum, diskutuj, dávej na něj novinky, které najdeš na internetu a po nějaké době se uvidí, zda pořád budeš chtít do redakce, můžeme se nad tím zamyslet. Z příspěvků, které na fórum napíšeš budeme moci poznat všechny věci, které jsem popsal výše. Ale rozhodně na to nespěchej. Není to tak, že bychom do redakce brali autory, kteří se před chvílí registrovali na fóru a vůbec je neznáme. ;-)

Nechci rozhodně dělat ukvapené závěry, ale podle dvou příspěvků, které jsi napsal do tohoto vlákna bys měl zapracovat na intepunkci i na pravopisu (zprávy).
------------------------

Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Dugi
Administrátor
Administrátor

Předchozí

Zpět na Noční obloha