Nabídky práce spojené s astronomií a kosmonautikou

Název mluví za vše

Nabídky práce spojené s astronomií a kosmonautikou

Příspěvekod Lakely » 17 srp 2016, 10:24

Zakládám nové téma pro nabídky práce vhodné pro zdejší fanoušky. Pokud se to Dugimu nebude zdát vhodné (nebo snad již vlákno existuje a trestuhodně mi uniklo), tak nechť s tím klidně naloží dle svého.

První nabídku také vložím a bude patřit mezi ty méně odborné, ale o to více zde můžete nachytat prvotní zkušenosti. K nám do 3D Planetária totiž hledáme novou posilu týmu, která bude zaměřená obecně na popularizaci vesmíru, astronomie, kosmonautiky, nebo geografie. Popřípadě na některý z těchto oborů. Naše planetárium není klasická instituce tohoto typu, je více zaměřená na práci s širokou veřejností, která k nám nechodí cíleně za poznáním, ale spíše za zábavou, ale vyhrává ten, kterému se do této veřejnosti podaří natlouct nějaké zajímavosti. Což je ta zábavná část práce. Zapromítáte si v současnosti jediném 3D planetáriu (asi dočasně) a expozice zaměřená na vesmír vám umožní se snad i vzdělávat.

PS: Já jsem zatím členem zdejšího úzkého týmu. :)

Více info: http://techmania.cz/fw_lang/cs/edutainer-do-3d-planetaria-technicke-zamereni-mz/
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Lakely
Správce profilu na FB a G+

Re: Nabídky práce spojené s astronomií a kosmonautikou

Příspěvekod Adhara » 06 bře 2019, 11:31

Hľadáme odborného pracovníka na pozíciu v našom planetáriu. Náplňou práce je popularizácia a výučba základov o vesmíre, obsluha digitálneho planetária, písanie popularizačných článkov. Nástup možný o pol roka.

http://www.planetarium.sk/
Adhara
Zájemce o vesmír
Zájemce o vesmír

Příspěvekod Amper » 06 bře 2019, 12:52

Lakely, mam dotaz. Co takhle tam u vas letni brigada pro 15ti letou studentku gymplu ktera byla 8ma v celostatnim kole astronomicke olympiady ? Krome kosmonautiky a astronomie zere takove ty bezne pubertacke veci - matika, fyzika, biologie, geologie atd....

Predpokladam ze spis ne ale za zeptani clovek nic neda :-)
Amper
Zkušený vesmírný veterán
Zkušený vesmírný veterán

Příspěvekod Lakely » 06 bře 2019, 17:24

Brigáda by u nás zřejmě byla, jen mám strach, aby to pro tak zajímavého člověka nebylo u nás málo. Nicméně napiš mi prosím soukromou zprávu, já tě odkážu na příslušné kontakty a domluvíme, zda by to pro vás bylo zajímavé. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Lakely

Příspěvekod Amper » 06 bře 2019, 19:20

To by dostala kdyby ji to bylo malo :-) a pekne by sla do Mekace mejt zachody :-D
Amper
Zkušený vesmírný veterán
Zkušený vesmírný veterán

Příspěvekod MilanSpace » 08 kvě 2019, 17:16

Nemáte někdo zájem?
Science centrum iQLANDIA hledá Manažera iQPLANETÁRIA!
http://www.iqlandia.cz/cz/o-spolecnosti/volne-pozice

https://scontent.fprg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59704314_2156277137760771_2142322832476995584_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_eui2=AeHRldjzdhTU0q-wuczEaA979HpZODrb7ioFR9xZ5VwCk1B4EdNUZG7435i4IJqUT-XcWoHtQKvd3zeBq_TZEqV3lwSua4pZyt_YD89ncw3E7Q&_nc_ht=scontent.fprg1-1.fna&oh=c6363a3e4a21b675f6417bcbb434004b&oe=5D756DB1

Máš zájem o astronomii? Baví tě mluvit o ní před lidmi? Umíš vést projekty i kolegy? Tak přesně tebe hledáme na pozici manažer iQPLANETÁRIA ve vědecko-zábavním centru iQLANDIA.
-------------------
Milan H.
www.halousek.eu
MilanSpace
VIP uživatel
VIP uživatel

Zpět na Volná diskuse