O hře

Vše o hře Kerbal Space Program
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jaccek
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Bydliště: Most
Registrován: 4.5.2016 14:59
Klíč ke KSP

Příspěvek od Jaccek »

Ahoj. :klaní se:

Prodám originál klíč ke stažení hry na Steamu s aktualizacemi za 300 Kč.... Kupní cena 500,-

Omylem jsem koupil dva klíče a bohužel mi nejde jeden vrátit. Tudíž mi zůstává ležet na mailu bez majitele už 3 měsíce. :-)

POZOR vysoce návyková hra!!! Při dvou zaměstnání hledám kdejaký čas abych se mohl věnovat novému updatu KSP 1.1.2 a budovat a testovat atd.... Hra má tisíce kombinací staveb s komplexní nabídkou. Cestování je po každé originál.

Oblíbené stránky pro mody a návody (Tímta hra otevírá to krásné a jedinečné):
1) http://spacedock.info/kerbal-space-program
2) http://kerbal.curseforge.com/projects
3) http://forum.kerbalspaceprogram.com/
Kdybyste jen znali úžasnost čísel 3, 6 a 9, pak byste měli klíč k vesmíru. (Nikola Tesla)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: O hře

Příspěvek od Dugi »

Vítám tě na našem fóru a doufám, že se ti tu bude líbit. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Jaccek
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Bydliště: Most
Registrován: 4.5.2016 14:59
Re: O hře

Příspěvek od Jaccek »

Ano díky, přesně takovou komunitu jsem hledal ;-)
Kdybyste jen znali úžasnost čísel 3, 6 a 9, pak byste měli klíč k vesmíru. (Nikola Tesla)
Uživatelský avatar
Samo
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2102
Reputace: 1307
Registrován: 29.8.2015 22:52
Re: O hře

Příspěvek od Samo »

Možno by som to od teba kúpil len aktuálne ti nemám cez čo zaplatiť :( A inak tiež ťa tu vítam ;)
"When you wish upon a falling star, your dreams can come true. Unless it's really a meteor hurtling to the Earth which will destroy all life. Then you're pretty much hosed, no matter what you wish for. Unless it's death by meteorite."
Uživatelský avatar
Jaccek
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Bydliště: Most
Registrován: 4.5.2016 14:59

Příspěvek od Jaccek »

Normálně převodem (internet banka) by to šlo. Jinak také díky :-) Doufám, že se tu alespoň dá něco naučit.

Přítelkyně mě vidí s notebookem a už mě odsuzuje, má jasno co právě dělám :D Nemůže být nic lepší než být dospělý s kapkou toho dítěte co jsem byl :D
Kdybyste jen znali úžasnost čísel 3, 6 a 9, pak byste měli klíč k vesmíru. (Nikola Tesla)
Uživatelský avatar
Jaccek
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Bydliště: Most
Registrován: 4.5.2016 14:59
Re: O hře

Příspěvek od Jaccek »

Spíš mám problémy na internetu zadarmo stáhnout několika sekundové rozhovory originál z NASA... Vkládám si je do modu Chatterer, aby mi tam nemluvil Kerbal, ale spíše reálné a originální kousky. Převod do souboru ogg dělám už na PC. Dělám si i takovéto detaily pro lepší hratelnost, stejně jako rozšíření vlajek a změna textur planety Jool atd... Prostě ne jen díly co vložím do gamedata, ale i trochu malé porýpání a málé změny, které mají právě zásadní vliv na hratelnost.

Za každý odkaz na několikasekundové rozhovory budu velmi vděčný.
Kdybyste jen znali úžasnost čísel 3, 6 a 9, pak byste měli klíč k vesmíru. (Nikola Tesla)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: O hře

Příspěvek od Dugi »

Zkus třeba videa na YouTube - ideálně třeba záznamy z připojování kosmických lodí, nebo při EVA - tam jsou občas hlášky přes vysílačku. Ta videa jsou hodně dlouhá, ale v PC není problém si vyseknout třeba jen krátké sekvence.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
ludan
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 160
Reputace: 0
Registrován: 31.7.2013 15:18
Re: O hře

Příspěvek od ludan »

Ahoj Jaccek, vítám Tě.
Ohledně zvuků z NASA doporučuji: http://www.nasa.gov/connect/sounds/index.html
Uživatelský avatar
Jaccek
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 7
Reputace: 0
Bydliště: Most
Registrován: 4.5.2016 14:59
Re: O hře

Příspěvek od Jaccek »

Ahoj díky :-)
Kdybyste jen znali úžasnost čísel 3, 6 a 9, pak byste měli klíč k vesmíru. (Nikola Tesla)
Kusman
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 1
Reputace: 0
Registrován: 12.5.2016 13:34
Re: O hře

Příspěvek od Kusman »

Ahoj všem, mám malý dotázek na hru KSP. Mám verzi 1.1.2 mám pár módů, mimo jiné Feran a kerbal space enginer a taky deadly reentry. Problém je v tom, že když vyletím na suborbitální let, dostanu se cca do 70000m, letím pod úhlem cca 40 stupňů a pak padám z5. Mám jen kabinu a service bay + štít a padáky. ale při průletem atmosférou modul vůbec nezpomaluje, spíše zrychluje a já hořím až do doby kdy dopadnu na zem. Nevíte čím to je?

Odpovědět

Zpět na „Kerbal Space Program“