Rady, tipy, návrhy

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Odpovědět
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od vai777 »

Dneska ráno mě při vkládání videa z přistání F9 napadlo, jestli je možné doplnit na forum tag pro videa z Vine... :Drbe se na hlavě:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Dugi »

Moc často se sice tenhle zdroj nepoužívá, ale zkusím na to mrknout. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od vai777 »

Díky, ale pokud by to bylo nějak extra pracné, tak na to kašli, dá se odkazovat linkama.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
tonda
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 413
Reputace: 218
Bydliště: Světlá n.S.
Registrován: 5.9.2012 8:00
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od tonda »

Dobrý den.měl bych návrh,jestli by nešlo dát někam do lišty na hlavní straně dávat upozornění na budoucí akce,hlavně jsem hledal termíny a místa konání přednášek.Rád bych případné akce navštívil,ale nikde jsem to na foru nenašel.Něco jako jsou budoucí starty,tak budoucí přednášky.Moji vnuci dorůstají do věku,kdy by je to už mohlo zajímat.Jestli to zde někde je,tak se omlouvám,nepodařilo se mě to najít.Děkuji
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Dugi »

Díky za tip - občas se nějaká informace o přednášce objeví v tomhle vlákně. Ale jinak na to asi žádnou aplikaci dělat nebudeme.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
lamid
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1076
Reputace: 0
Registrován: 25.7.2013 0:22
Kontaktovat uživatele:
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od lamid »

Rád pozerám 3D obrázky, videá, ale nie vždy mám po ruke 3D okuliare. A bohužiaľ, keď sa k nim dostanem, tak si už nespomeniem na všetky a v ktorom vlákne boli.
Nešli by označiť, tak aby sa dali jednoducho vyhľadať,
prípadne vlákno kde by boli automaticky generované odkazy na ne?
"Naše cnosti a naše vady sú neoddeliteľné ako sila a hmota, keď ich oddelíte človek prestane existovať."
Nikola Tesla

lamid58.blogspot.sk
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Dugi »

nejjednodušším řešením by bylo, kdybychom zavedli nějaké označení, které by se napsalo ke každé 3D fotce - něco jako jsou hashtagy. potom když bys tento název napsal do vyhledávacího formuláře vpravo nahoře, systém by vypsal všechny příspěvky s tímto řetězcem.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6263
Reputace: 1533
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od ptpc »

To by bolo super! :)
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1493
Reputace: 249
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od Evžen111 »

3Dobsah

Pěkně všechny zdravím, vzal jsem si ponaučení k srdci a pokusil jsem se vyhrabat všechny svoje příspěvky, ve kterých jsem použil 3D snímky a označil jsem je zpětně upozorněním, které jsem dal i do tohoto příspěvku. Budu se snažit na to pamatovat a každý takový příspěvek označit také. Když se to zadá do vyhledávání, tak to všechno vyhledá.
Předpokládám, že něco takového je vyhovující. Kdyby ne, dej mi, prosím, Dugi vědět co a jak správně udělat.

Kdybych náhodou něco někde v některém vláknu opoměl označit, dejte mi prosím kdokoli vědět a napravím to. Děkuji.
E
lamid
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1076
Reputace: 0
Registrován: 25.7.2013 0:22
Kontaktovat uživatele:
Re: Rady, tipy, návrhy

Příspěvek od lamid »

Funguje to skvele. Ďakujem.

Neviem, či si nájdu aj ostatní čas spätne do odkazov vložiť "3Dobsah", a ak nie tak aspoň do budúcna.
"Naše cnosti a naše vady sú neoddeliteľné ako sila a hmota, keď ich oddelíte človek prestane existovať."
Nikola Tesla

lamid58.blogspot.sk

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“