Interstellar

Sem patří informace o všech zajímavých filmech/dokumentech, které se věnují kosmonautice.
Uživatelský avatar
Wilderness
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 5
Reputace: 0
Registrován: 24.12.2015 21:05
Re: Interstellar

Příspěvek od Wilderness »

Nečetl jsem tedy vlákno celé jestli to zde již není, ale co jste říkali na scénku když přijde do školy a tam mu vysvětlují, že cesta na měsíc byla jen kamufláž k přispění rozpadu sovětského svazu... :-D


Edit: A jak se díváte na fenomén ve filmu, jenž se vlastně stal páteří filmu ,,gravitace"...
Uživatelský avatar
Evžen111
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1493
Reputace: 249
Bydliště: Hlásnice
Registrován: 5.7.2015 11:14
Re: Interstellar

Příspěvek od Evžen111 »

To jsem zaregistroval, ale přišlo mi to jen jako autorova dějová linie, nijak zvlášť důležitá pro samotný děj filmu. I když je pravda, že mne spíše překvapilo, že "pravá" NASA se schovává kdesi v nějaké stodole či co to bylo. Svařuje se ve velkým, jiskry létají široko daleko - jistě oblíbený motiv více filmů, všimněte si, vždy když hrdinové procházejí hangárem, či garáží, či dílnou, vždy tam létají jiskry - a najednou je všechno hotové a raketa může letět. Ale jo, ještě se na to koukat dá, až na závěrečných pět, deset minut, to je fakt k nekoukání.

Na gravitaci jsem se nebyl schopnej dívat už asi tak v polovině filmu. :facepalm:
E

Odpovědět

Zpět na „Filmy“