Naše fórum slaví šesté narozeniny

Sem patří diskuse o všech výročích našeho diskusního fóra o kosmonautice.
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Lakely »

Přeji všechno nejlepší fóru a jako každý rok blahořečím Dugiho, že měl nápad tohle fórum založit a hlavně, že ho realizoval. Podobně jako Vaiovi mě dokonale změnilo život a to velmi příjemným způsobem. Takže hodně štěstí nám i celému fóru do dalších let. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Dugi »

To mám opravdu velkou radost! Snad tomu tak bude i nadále. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6264
Reputace: 1534
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od ptpc »

Tiež sa pripájam ku gratuláciam k 6. výročiu fungovania fóra.

Za tú dobu, čo som registrovaný som to nikde nespomenul, tak to napíšem teraz. Sledujem toto diskusné fórum podstatne dlhšie ako som tu zaregistrovaný a mám z neho veľmi dobrý pocit. Sú tu ľudia ktorí sú inteligentí a majú obrovské vedomosti a rozhľad. Sú neuveriteľne zapálený tým čo ich baví, až sa mi tomu niekedy nechce veriť. Som naozaj rád v takejto spoločnosti.
V prvom rade by som sa chcel poďakovať Dugimu jednoducho za to, že do toho išiel. Nie je to také jednoduché ako sa to zdá. Veľa ľudí má plnov "kecov" o tom čo by bolo najlepšie a ako by to oni dokázali. Ale keď príde na lámanie chleba tak "skutek utek". :palec nahoru:
A za druhé by som sa mu chcel poďakovať za to, že sa snaží aby fórum fungovalo čo najviac v českom, resp. slovenskom jazyku. :palec nahoru:

Ešte raz Dugimu jedno veľké ďakujem a :klaní se: sa.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Dugi »

Moc děkuju za krásná slova. Největší odměnou jsou spokojení uživatelé. Když jsem fórum zakládal, tak jsem měl dva cíle - aby tu byly dobré informace a aby tu nebyly negativní jevy,které někdy diskusní fóra provází. Dnes mohu říct, že se oboje podařilo. Mám fakt radost z toho, že jsou tu takoví lidé, jak jsi psal - inteligentní a s rozhledem. Jsme za takové uživatele opravdu moc rád!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
cecil
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 29
Reputace: 0
Bydliště: Bratislava
Registrován: 12.3.2015 11:12
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od cecil »

:klaní se:
tolko zaujimavych tem sa tu rozobera, ze clovek si vzdy ma co vybrat na citanie. velka vdaka otcovi zakladatelovi a faktickym prispievatelom. dobry napad udrzat mnozstvo tem v nejakych hraniciach. vela chuti do dalsej sestky
:palec nahoru:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Dugi »

Pokud tu budou takoví uživatelé jako doposud, tak se o další osud nebojím. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Nemo
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 255
Reputace: 2
Bydliště: Praha
Registrován: 17.10.2013 6:44
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Nemo »

Velká gratulace k narozeninám :). Času je čím dál tím méně a povinností čím dál tím víc, a tohle fórum, potažmo celý portál je teď jedno z mála co v tomhle kolotoči pohladí po duši. Spousta zajímavých diskusí, příspěvků, informací. Díky Dugi.
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 589
Reputace: 127
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od matej »

Samozrejme, že sa chcem poďakovať za tento web :klaní se: , ktorý navštevujem každý deň a vždy si niečo nájdem. Paradoxne som z pracovných dôvodov nebol pri PC 5 dní a teraz si lámem hlavu, ktorým vláknom začať. :-D
Prajem veľa ďalších úspešných rokov.
Nakoľko je okolo znovupoužiťelných strojov z ESA ticho (a asi až do konferencie v polovici r. 2016 bude) tak som len pasívny užívateľ, nekomentujem každý príspevok a tým pádom zbytočne nezaplieňujem moje obľúbené fórum. ;)
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Dugi »

Díky moc za přání a krásná slov od Vás obou. Doufám, že si fórum i nadále udrží vlastnosti, které se vám líbí.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3281
Reputace: 4047
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Naše fórum slaví šesté narozeniny

Příspěvek od Vaclavik »

Není třeba psát nic víc než "Jen tak dál" :)

Odpovědět

Zpět na „Výročí, jubilea a kulatiny našeho fóra“