Dobro a odpuštění

Sem patří debata o všech projektech, které přináší soukromý sektor.
Ally
Dobro a odpuštění

Příspěvek od Ally »

Dobrý den,
někteří si mě možná ještě pamatují. Ačkoliv jsem byl již jedenkrát z této diskuzní sítě bezdůvodně vykázán, přicházím zpět v míru.
Vím, že jsou mezi vámi tací, kteří by rádi naslouchali našemu kázání a přitom vedli bohatý a lásky plný život, ale nemůžou kvůli názorům laické společnosti, mající o nás velmi špatné, dosti často i fanatické, mínění. Najde se však i pár těch, kteří mnou zde při mém poselství pohrdali, ba dokonce mě i uráželi a raději by se našim "hloupým názorům" vyhnuli obloukem. Toho si jsem vědom. Oceňuji však své přívržence a na otázku náboženské intolerance v České republice místopřísežně odpovídám následujícími věty:

Milí příslušníci naší organizace, prosíme vás, abyste si nedělali hlavu s tím, jaký názor má společnost, řiďte se vlastním srdcem a ne tím, co je a nebo není podle veřejného mínění dobré a správné. Vždyť přece každý z Vás ví, že svoboda každého z nás končí tam, kde začíná svoboda druhého člověka. Přesto mnozí z vás jsou, především na sociálních sítích, podobně jako já, bombardování hanlivými vzkazy ubožáků, kteří si zkrátka nedají říct, říkám vám, prosím, přetrpte to, láska je silnější než nenávist a vězte, že v posmrtném životě se Vám dostane boží hojnosti, o níž by si každý nevěřící mohl nechat jen zdát. Nebojte se projevit svůj názor, protože společně dokážeme změnit svět.

Pro ty, v níž skýtá alespoň nejmenší kapka lidské přirozenosti, dávám odkaz, na kterém máte k dispozici bibli v elektronické neboli audio podobě a já se upřímně budu modlit za Vaši spásu.

http://www.jw.org/

Se srdečným pozdravem Váš přítel Ally
Uživatelský avatar
fretka323
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1034
Reputace: 3
Bydliště: Orlová
Registrován: 18.6.2014 20:41
Re: Dobro a odpuštění

Příspěvek od fretka323 »

Ty seš fakt pořádný cyp :D Překvapuje mě, že když se objeví bot, který spamuje, je zabanovaný do pár desítek minut, ale ty tvoje žvásty tady visí už pár hodin...
Klidně mne oslovujte Radim.
Uživatelský avatar
Edemski
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1652
Reputace: 583
Bydliště: Ostrava
Registrován: 9.8.2012 15:58
Re: Dobro a odpuštění

Příspěvek od Edemski »

Dugi není u compu ;-)
Uživatelský avatar
fretka323
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1034
Reputace: 3
Bydliště: Orlová
Registrován: 18.6.2014 20:41
Re: Dobro a odpuštění

Příspěvek od fretka323 »

To mi je jasné, ale ty boty kolikrát nestihnu ani zaregistrovat že tu byli, ale tenhle má štěstí, že na něj nikdo nemá čas.
Klidně mne oslovujte Radim.
Uživatelský avatar
petrsida
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3881
Reputace: 3041
Bydliště: Lysá nad Labem, Tanvald
Registrován: 27.1.2012 22:17
Re: Dobro a odpuštění

Příspěvek od petrsida »

Něco mi říká, že to bude velmi rychlé ...

Dugi, je tu krysa
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 642
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: Dobro a odpuštění

Příspěvek od Wopat »

Ally píše:Milí příslušníci naší organizace, prosíme vás, abyste si nedělali hlavu s tím, jaký názor má společnost, řiďte se vlastním srdcem a ne tím, co je a nebo není podle veřejného mínění dobré a správné.
Věřím, že většina zdejších uživatelů se přesně tímto řídí a proto jsou stejně jako já tady a ne u vás. Vaše rada je tedy hezká, my už ji však dávno do našich životů aplikovali.
Ally píše:vězte, že v posmrtném životě se Vám dostane boží hojnosti, o níž by si každý nevěřící mohl nechat jen zdát.
Mi se dostává takové hojnosti (duchovní i materiální), že by si o ní mnozí mohli opravdu nechat jen zdát. A nemusím kvůli tomu čekat na posmrtný život. Té hojnosti se mi ovšem dostává díky mému vlastnímu přičinění, píli a cílevědomosti, ne díky "odevzdání se".

Oceňuji vaši vytrvalou snahu ale tady jste neuspěl jednou a neuspějete ani podruhé. Chcete-li něco udělat pro vaši jehovistickou společnost, pro naši zemi a pro dobro lidí, neverbujte nás ale muslimské přistěhovalce, kteří rozvracejí Evropu a pomalu s tím začínají i u nás. Přiložte se svými ovečkami ruku k dílu a já vám přijedu osobně poděkovat, že děláte něco smysluplného.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Ally
Re: Dobro a odpuštění

Příspěvek od Ally »

fretka323 píše:Ty seš fakt pořádný cyp :D Překvapuje mě, že když se objeví bot, který spamuje, je zabanovaný do pár desítek minut, ale ty tvoje žvásty tady visí už pár hodin...
Milá fretko,
jak tak vidím, na této síti jsi od roku 2014, což je ryze nezvratitelný důkaz toho, že takový bot jako ty vydrží i několik let, než ho zabanují, nikoliv "pár desítek minut", jak se asi mylně domníváš. Na nově byla dosti kvalitní reportáž o tom, jak děti namísto klasických moudrých knih volí mnohem atraktivnější formu zábavy, například paří gétéáčka a jiné vzdělávací hry, diskutují na sociálních sítích se všemi možnými pedofily, jsou mnohem agresivnější, ubližují zvířatům, aproto mne nesmírně mrzí, že zrovna jeden z nich mne takhle podivně označil. Jinak děkuji za názor, o který jsem příliš nestál, ale tady jde jasně vidět, jak se dnešní obyvatelé naší planety chovají a jak opovrhují vším, čím nás bůh tak štědře obdařil.
Ally
Re: Dobro a odpuštění

Příspěvek od Ally »

petrsida píše:Něco mi říká, že to bude velmi rychlé ...

Dugi, je tu krysa
Neporušuji žádná pravidla, nevyjadřuji se vulgárně a navíc se snažím jako správný člověk diskutovat, seč mi síly stačí, ale s vámi je komunikace velmi těžká, když byste stále jenom všechno cenzurovali. Kde je, sakra, svoboda slova?
Uživatelský avatar
fretka323
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1034
Reputace: 3
Bydliště: Orlová
Registrován: 18.6.2014 20:41
Re: Dobro a odpuštění

Příspěvek od fretka323 »

Na nově byla dosti kvalitní reportáž
Tak s tím bych nesouhlasil... :D

Pravidla porušuješ. Konkrétně 6, 7 a 9. A hlavně tady nikoho nezajímáš ;)
Klidně mne oslovujte Radim.
Ally
Re: Dobro a odpuštění

Příspěvek od Ally »

fretka323 píše:
Na nově byla dosti kvalitní reportáž
Tak s tím bych nesouhlasil... :D

Pravidla porušuješ. Konkrétně 6, 7 a 9. A hlavně tady nikoho nezajímáš ;)
Upřesňuji, že to nedělám jenom pro sebe, ale pro dobro lidstva a více se již v tomto vlákně nenechám obviňovat vašimi výkřiky do tmy.

Zamčeno

Zpět na „Soukromý sektor“