Setkání

Všechny informace o setkávání členů našeho fóra
Odpovědět
PetrKK
Re: Setkání

Příspěvek od PetrKK »

Jsem sice uvažoval o účastí, ale dost mě odrazovalo místo konání. Do Jihlavy se dostat je fakt o hubu pro mě. No program akce mě odradil definitivně :-D
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Uznávám, že to máš docela daleko. Ale Jihlava je +/- uprostřed republiky, takže se dá říct, že je to nejlepší kompromis pro lidi z východu i západu. Když by se konal sraz třeba v Ostravě, nebo Zlíně, protestovali by lidé z Karlových Varů a Ústí nad Labem. Kdyby byl sraz ve Varech, nelíbilo by se to Ostravákům. Jihlava je takový kompromis.
Jen bych se chtěl zeptat - co konkrétně se ti nelíbí na navrženém programu? :roll:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
PetrKK
Re: Setkání

Příspěvek od PetrKK »

V tom je ten vtip právě. Ono to sice geograficky není daleko ale dostat se tam je problém. Už jsem to kdysi řešil. Cesta trvá kolem 5 hodin a busem, což já nerad :roll:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Setkání

Příspěvek od Dugi »

Do Jihlavy jezdí i vlaky. Nevím, co by pro člověka z Moravskoslezského kraje bylo nejvhodnější, ale dá se jet buďto na Brno, přesednout a jet do Jihlavy, nebo jet do Pardubic a tam sednout na vlak do Jihlavy. Jak na to tak koukám, tak první možnost je pohodlnější už jen kvůli tomu, že mezi Pardubicemi a Jihlavou nejezdí tolik vlaků jako mezi Brnem a Jihlavou.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání

Příspěvek od tomas »

to PetrKK: pana Přibyla jsem navrhl Dugimu, protože Dugi psal, jak byl z jeho přednášky nadšený a také proto že to má pan Přibyl blízko do Jihlavy.
Já doufám, že to nebude poslední setkání, tak příště to může být nějaké Tobě bližší téma.
PetrKK
Re: Setkání

Příspěvek od PetrKK »

:andílek:
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Setkání

Příspěvek od tomas »

PetrKK: Nedalo mi to a tak jsem mrknul na idos.cz na spojení, jaké bys měl do Jihlavy a musím říct, že je to opravdu šílené. Buď 5 hodin vlakem s jedním přestupem nebo 4 hodin vlakem a pak busem, ovšem na obojím se ještě musí jednou přesedat. :x

Kdyby alespoň byla ve vlaku wi-fi, tak by se dalo těch 5 hodin efektivně využít. Toho se ale v normálním vlaku zatím nedočkáme. Připojení notebooku na elektřinu je maximálně pro 1. třídu a to ještě ne všude. A používat mobilní internet od našich tří operátorů je taky ve vlaku lahůdka. :hlavou proti zdi
PetrKK
Re: Setkání

Příspěvek od PetrKK »

to je fuk, já stejně nemám čas :)
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Setkání

Příspěvek od Tommy »

Tak bohužel musím oznámit, že se plánovaného srazu nezúčastním :( Důvodem mého odhlášení je zaklínadlo moderní doby - čas. :?

Ostatním však přeji, aby se sraz vydařil dle jejich představ a aby si ho náležitě užili... ;)

P.S.: a poněvadž se mi nedostává času ani k tomu, abych to tu nějak pravidelně pročítal (což je u moderátora docela podstatná vada), navrhnul jsem Dugimu rovněž jednu menší změnu...
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Ubytování

Příspěvek od Dugi »

V minulých dnech jsem vyzval přihlášené uživatele, aby se vyjádřili k návrhu ubytování na srazu. Nabídl jsem jim tři lokality, každý měl zvolit jednu hlavní a jednu záložní variantu a výsledky jsou následující:

tomas - Ubytování ve Vile / Penzion Atlet
Lakely - Ubytování ve Vile / Penzion Atlet
Greene - bude coby Jihlavák nocovat doma, k nám se připojí ráno
Dugi - Ubytování ve Vile / Penzion Atlet
indian22 - na zprávu neodpověděl, doufám, že pojede :roll:
Urax - bohužel se ze srazu odhlásil
Tommy - dorazí jen na část srazu

Ti, kteří tedy volili ubytování byli ve svých hlasech jednotní a proto bychom měli dvě noci strávit ve Vile. Osobně bych se přimlouval spíše pro Vilu 1, pokud bude plno, pak pro Vilu 2. Náhradníkem je penzion Atlet. Poprosil bych tedy tomase (který se na to sám nabídl), aby zkusil kontaktovat provozovatele a zabookovat na víkend pár postelí.
Tím, že se nám odhlásil Urax a nevíme, co je s indianem, mám trochu strach, aby nás na srazu nebylo málo. Chtěl bych proto nabídnout VŠEM uživatelům našeho fóra, aby přemýšleli nad pohodově stráveným víkendem v Jihlavě. Na sobotu je naplánovaná přednáška Tomáše Přibyla o kosmonautice, večer pak pozorování noční oblohy profesionálním hvězdářským dalekohledem.
Sraz se koná o víkendu 20. - 22. dubna. Rádi v Jihlavě přivítáme všechny zájemce o kosmonautiku. Pokud mohu mluvit za sebe, velmi rád bych účast na srazu nabídl barankovi - jednak to nemá ze Znojma daleko a druhak bych určitě nebyl jediný, kdo by chtěl poznat autora těch krásných fotek. ;) Ale jak jsem už řekl - přivítáme i kohokoliv dalšího. Neváhejte a hleste se. Místa bude pro všechny určitě dost a čím víc vás přijede, tím lepší sraz bude. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Setkání“