SCIAP 2014

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: SCIAP 2014

Příspěvek od Dugi »

Je rozhodnuto, právě jsme s vrátil z Prahy. S prázdnou se nevracím. Už na začátku, kdy organizátoři informovali po počtech příspěvků se mi zatajil dech. Kategorie audio-video, do které jsem přihlásil dva projekty a kde máme historicky největší úspěchy, ukrývala rekordních deset projektů. Když postupně na pódium putovali ocenění, byly moje šance na ocenění stále nižší. Pak přišla na řadu kategorie Internet. V ní jsem měl jediné želízko v ohni - náš portál kosmonautix. Jenže v minulých třech ročnících SCIAPu se náš web nikdy nedostal na medailová místa. O to větší bylo moje překvapení, když jsem slyšel, že mám jít přebrat cenu za druhé místo!



Byla to pravda. Náš portál se poprvé v historii SCIAPu dočkal medaile a hned je to druhé místo. Cena mi udělala ohromnou radost, protože vím, jakou změnou náš web za poslední rok prošel, jak se zvýšila frekvence článků, jak pokrýváme aktuální události, jak roste návštěvnost, jak jsme rozjeli nové subdomény a tak dále.
Společně s cenou z loňského Akademia filmu Olomouc je dnešní druhé místo v kategorii Internet největším oceněním našeho portálu v historii.
Cenu jsem sice přebral já, ale velký podíl na ní mají kluci z redakce, kteří píšou články na blog, stejně tak Tommy, který poskytuje technický servis při nenadálých problémech a pomáhá web dále rozvíjet. Díky patří i Vám všem, kdo na náš portál chodíte, protože návštěvnost hrála při rozhodování poroty nemalou roli. Na závěr ještě přidám pár fotek, které pořídil kolega ze Streamu během předávání svým mobilním telefonem.








Mimochodem jak se tak dívám na Vaše tipy, tak letos nevyhrál nikdo. Tento tip jsem u nikoho neviděl, všichni jste mi věřili až moc :-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
vai777
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3943
Reputace: 368
Bydliště: Opava
Registrován: 26.4.2012 11:03
Re: SCIAP 2014

Příspěvek od vai777 »

Dugi, gratuluju, je to fantastický úspěch!
Napíšu to po X-té, nicméně musím znovu opakovat: smekám před Tebou, Tvým elánem, pracovitostí a nasazením.
Určitě jsi hrdým 'tátou' a naprosto poprávu. :palec nahoru:
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand.
Neil Armstrong
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: SCIAP 2014

Příspěvek od Dugi »

Díky, ale kdybych kolem sebe neměl ak super, lidi, tak toho nikdy nedosáhnu. Jsme prostě celek, který funguje společně a ve kterém má každé kolečko své podstatné místo. :)
Jinak radost samozřejmě mám, to je jasné. A ne malou. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: SCIAP 2014

Příspěvek od tomas »

V SMS, kterou jsem ti psal jsem použil stejné hodnocení tohoto úspěchu jako vai. Taky z toho mám ohromnou radost. :tlesk:

Cenu jsi převzal po právu, protože tomuto projektu věnuješ suverénně nejvíce času a píle. Prakticky jím žiješ dnem i nocí. :palec nahoru:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: SCIAP 2014

Příspěvek od Dugi »

Děkuju, mám z toho velkou radost, ale bez úžasných lidí kolem by byl výsledek sotva desetinový. :-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
fretka323
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1034
Reputace: 3
Bydliště: Orlová
Registrován: 18.6.2014 20:41
Re: SCIAP 2014

Příspěvek od fretka323 »

Gratuluji k úspěchu! Je mi jasné, že jim asi už bylo trochu blbé pořád nechat vyhrávat DV a VV, ale portálu se to povedlo pěkně!
Klidně mne oslovujte Radim.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: SCIAP 2014

Příspěvek od Dugi »

Díky za gratulaci. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Nemo
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 255
Reputace: 2
Bydliště: Praha
Registrován: 17.10.2013 6:44
Re: SCIAP 2014

Příspěvek od Nemo »

Dovoluji si též pogratulovat :). Zaznělo to tady už mockrát, ale nadšení láska a péče se kterou je tenhle portál vedený se nezapře a ocenění se rozhodně zaslouží. To obrovské množství zajímavých článků a informací už ani nestačím sledovat. Opravdu děkuji a ať se daří.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: SCIAP 2014

Příspěvek od Dugi »

To nás moc těší! Díky za krásná slova!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
mol
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 76
Reputace: 34
Registrován: 16.12.2014 12:59
Re: SCIAP 2014

Příspěvek od mol »


Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“