Gratulace

Sem můžete přidávat svoje tipy na vylepšení našeho fóra
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Gratulace

Příspěvek od tomas »

Tak to pak opravdu ode mne vypadalo jako provokace. Ještě jednou se omlouvám.

Trochu to mohlo připomínat tu známou zprávu z rádia Jerevan: Americký prezident a sovětský generální tajemník si dali závod v běhu okolo Kremlu. Zatímco sovětský vůdce obsadil krásné druhé místo, tak americký prezident doběhl předposlední.

To nic nemění na tom, že si časopis Gliese cenu právem zasloužil a určitě by obstál i ve větší konkurenci. Navíc, když jsem koukal do tvého profilu, tak do časopisů, které jsem uvedl jako možnou konkurenci Gliese(s výjimkou Vesmíru), jsi také psal články.
PetrKK
Re: Gratulace

Příspěvek od PetrKK »

Ale ne, jako provokaci jsem to fakt nebral :lol:

On to byl také první ročník, takže se velký zájem čekat asi nedal.
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 588
Reputace: 126
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Gratulace

Příspěvek od matej »

Padol dosť fúzatý rekord, takže gratulujem tvorcom.
:tlesk: :tlesk: :tlesk:
"Nejvíce zde současně bylo přítomno 193 uživatelů dne 24 kvě 2014, 12:00"
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Gratulace

Příspěvek od Dugi »

Díky, fakt nechápu, kde se tady tolik lidí vzalo. I když počkej, ono se to možná termínově krylo s mým vystoupením na ČT 24. :roll:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
ptpc
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6263
Reputace: 1533
Registrován: 17.9.2015 20:36
Re: Gratulace

Příspěvek od ptpc »

Väčšinou na fóre gratulujem kozmickým agentúram k ich úspechom. Tentokrát to ale bude výnimka. Gratulujem tebe Dugi(a tímu okolo teba) k projektu Živě a česky. :palec nahoru:
Fakt by som nepovedal že to bolo za rok 35 prenosov. :)

P.S.: Koľko divákov bolo max. pripojených na streame pri poslednom tohtoročnom prenose?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Gratulace

Příspěvek od Dugi »

Díky moc za gratulaci. Mám z toho projektu, který mimochodem vymyslel náš tomas, vlekou radost. :-)

Náš poslední přenos, tedy úspěšný start družic CYGNSS na raketě Pegasus-XL sledovalo v době maximálního zájmu 153 souběžně připojených diváků.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Amper
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2129
Reputace: 214
Bydliště: Plzeň
Registrován: 20.7.2012 12:53
Re: Gratulace

Příspěvek od Amper »

Dugi, chtel bych ti podekovat a pogratulovat k tomu ze to zde drzis striktne apoliticke. Chapu ze to mas s nama tezke (nekdy si proste clovek nemuze pomoct) ale je fajn mit par ostruvku kde si clovek muze pokecat bez toho aby musel resit zda je dotycny pro Losnu a nebo Maznaka.


Dik moc!
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Gratulace

Příspěvek od Dugi »

Děkuju, jsem rád, že to uživatelé oceňují. Myslím si, že politika se řeší na hodně místech internetu, takže kdo o ni stojí, ten si může vybrat a my ji tu mít nemusíme. :-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
hulvath
Re: Gratulace

Příspěvek od hulvath »

Dugi píše:Děkuju, jsem rád, že to uživatelé oceňují. Myslím si, že politika se řeší na hodně místech internetu, takže kdo o ni stojí, ten si může vybrat a my ji tu mít nemusíme. :-)
Obcas bychom meli, pokud problemy kolem kosmonautiky mame diskutovat smysluplne a neceho se dobrat. Nebylo sveho casu dobre treba popirat zcela zjevne protlacovani "etnicky vhodneho" reditele NASA prezidentem Obamou http://forum.kosmonautix.cz/viewtopic.php?f=44&t=2142 - a na jinem miste diskuze "nechapat", proc USA ztratili v nekterych smerech kosmonautiky dech.
jregent
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 277
Reputace: 18
Bydliště: Bystřice pH
Registrován: 13.6.2014 16:48
Re: Gratulace

Příspěvek od jregent »

Amper píše:e fajn mit par ostruvku kde si clovek muze pokecat bez toho aby musel resit zda je dotycny pro Losnu a nebo Maznaka.
Take: 8-) Dik moc!

Odpovědět

Zpět na „Připomínky a návrhy“