Orbiter

Sem patří debata o nejrůznějších počíatčových hrách s kosmonautickou tématikou.
Odpovědět
marcellino4
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 87
Reputace: 1
Registrován: 22.7.2012 23:10
Re: Orbiter

Příspěvek od marcellino4 »

Tak samozrejme ze som to nestaval prostrednictvom simulovanych letov. Ono by to vyslo na viac ako 100 letov, mozno 150-200, neviem. Ale nepouzivam ani scenario editor. Rovno prepisujem .scn subory (aby som vyskladal koncept stanice) a dost casto aj .ini subory k jednotlivym (aby som upravil parametre dockov na moduloch). A dik za pochvalu, potesi :)
Frantisek
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 1
Reputace: 0
Registrován: 24.11.2014 9:46
Re: Orbiter

Příspěvek od Frantisek »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ako pristáť s raketoplánom? Podla toho čo som čítal tak už pri 120Km majú uhol nábehu (tzv AoA) 40°. Samozrejme, ze ked vletí do hustejších vrstiev atmosféri, nejakých 80km nad Zemou tak má tendenciu sa odraziť naspäť do vesmíru. Jediný spôsob ako tomu zabrániť je vychýliť sa na stranu. Vo verzií shuttle fleet 4.8 treba stlačiť B, tým sa nos zdvihne hore a viac menej v takejto polohe ho bude udrzovat az do machovho cisla 5M. Veľmi dobré je na to GPC MFD.
To je aj letecký sim aj vesmirny sim.
Naposledy upravil(a) Frantisek dne 27.11.2014 15:01, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Orbiter

Příspěvek od Dugi »

Ahoj,.
vítám tě na našem fóru. Zkus používat jiný imagehosting, než 2i.sk, se kterým si naše fórum moc nerozumí. Zkus třeba imagehosting.cz nebo některý z těchto.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Malky
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 513
Reputace: 494
Registrován: 28.3.2014 21:26
Re: Orbiter

Příspěvek od Malky »

Podnikl jsem malej vejlet z Europy na Io, a řeknu vám, ty lávový jezera... jsem rád, že jsem doma :)





"The meek will inherit the Earth." ..and the rest of us, Universe.
Uživatelský avatar
SuperRAPIT
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 264
Reputace: 2
Registrován: 31.1.2014 18:23
Re: Orbiter

Příspěvek od SuperRAPIT »

Není někde návod nejlépe v češtině, jak používat mapu?
"Všechno má své limity." -Daniel Štěpánek-
Uživatelský avatar
Malky
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 513
Reputace: 494
Registrován: 28.3.2014 21:26
Re: Orbiter

Příspěvek od Malky »

O žádném návodu v češtině nevím, ale když trochu rozepíšeš co máš za problém, rád poradím (pokud budu vědět). Myslíš MapMFD?
"The meek will inherit the Earth." ..and the rest of us, Universe.
Uživatelský avatar
SuperRAPIT
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 264
Reputace: 2
Registrován: 31.1.2014 18:23
Re: Orbiter

Příspěvek od SuperRAPIT »

Orbiter 2016 je konečně venku! Mezi hlavní upgrady patří například více lodí a hlavně terén není konečně plochý!
"Všechno má své limity." -Daniel Štěpánek-
Uživatelský avatar
Samo
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2102
Reputace: 1307
Registrován: 29.8.2015 22:52
Re: Orbiter

Příspěvek od Samo »

Včera som stiahol najnovší Orbiter všetko v pohode otvorím launcher prvý krát sa mi nejako objavil Atlantis vyletel k iss pristál no a keď sa snažím teraz otvoriť nejakú scenario simuláciu tak sa mi zobrazí obrazovka planéty nad tým názov orbiter 2016 a ďalej sa môžem čakať koľko chcem nič sa nedeje. Viete mi nejak poradiť čo robím zle?
"When you wish upon a falling star, your dreams can come true. Unless it's really a meteor hurtling to the Earth which will destroy all life. Then you're pretty much hosed, no matter what you wish for. Unless it's death by meteorite."
lotbr
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 2
Reputace: 0
Registrován: 22.8.2014 14:37
Re: Orbiter

Příspěvek od lotbr »

A Orbiter.log říká něco?
Uživatelský avatar
Samo
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2102
Reputace: 1307
Registrován: 29.8.2015 22:52
Re: Orbiter

Příspěvek od Samo »

Orbiter.log som nepozeral ale už sa mi to podarilo vyriešiť reštartom PC, ale aj tak ďakujem ;)
"When you wish upon a falling star, your dreams can come true. Unless it's really a meteor hurtling to the Earth which will destroy all life. Then you're pretty much hosed, no matter what you wish for. Unless it's death by meteorite."

Odpovědět

Zpět na „PC hry“