Airfix nebo Revell - Space Shuttle

Debata o projektech, které umožňují běžným lidem nahlédnout pod pokličku kosmoanutiky a vyzkoušet si něco na vlastní kůži
Odpovědět
Jaromír
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 2
Reputace: 0
Bydliště: Háj ve Slezsku
Registrován: 10.4.2014 20:13
Airfix nebo Revell - Space Shuttle

Příspěvek od Jaromír »

Ahojky všem modelářům, kteří zde chodí. Ať pátrám, jak pátrám, nikdo mi zatím nedokázal říci, který model v měřítku 1 : 144 je lepší, zda Revell nebo Airfix.
Doufám, že píši na správné místo.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Airfix nebo Revell - Space Shuttle

Příspěvek od Dugi »

Vítám tě na našem fóru a doufám, že se ti tu bude líbit. ;)
Dotaz jsem přesunul do odpovídajícího vlákna. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
MRR
Zkušený vesmírný průzkumník
Zkušený vesmírný průzkumník
Příspěvky: 317
Reputace: 1
Bydliště: SR
Registrován: 4.4.2014 16:13
Re: Airfix nebo Revell - Space Shuttle

Příspěvek od MRR »

Jaromír píše:Ahojky všem modelářům, kteří zde chodí. Ať pátrám, jak pátrám, nikdo mi zatím nedokázal říci, který model v měřítku 1 : 144 je lepší, zda Revell nebo Airfix.
Doufám, že píši na správné místo.
Revel,jednoznačne.Airfix,no ja neviem,to je skôr taká paródia na tvar,Revel tiež nieje nic moc,no ale určite lepšie.Skús pohľadať, napríklad či robí 1:144 Eduard,alebo Italeri (1:72 niekedy robili),ale neviem ako je to teraz so spomenutými firmami.Každopádne keby som si mal vybrať Revel/Airfix-tak určite Revel.Až to postavíš tak sa tu pochváľ. :)
"Nemali by sme sa na vesmír pozerať očami racionalizácie odborníka. Elegantné bohatstvo bolo vždy podstatou prírody".... ( Wernher von Braun )
Uživatelský avatar
Edemski
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1654
Reputace: 585
Bydliště: Ostrava
Registrován: 9.8.2012 15:58
Re: Airfix nebo Revell - Space Shuttle

Příspěvek od Edemski »

Ještě sem narazil na TAMYA, je víc jak 2x dražší jak Revel, ale zase 1:100, takže větší macek :-)

http://www.avax-models.cz
Jaromír
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 2
Reputace: 0
Bydliště: Háj ve Slezsku
Registrován: 10.4.2014 20:13
Re: Airfix nebo Revell - Space Shuttle

Příspěvek od Jaromír »

Všem vám moc díky...mám obtisky.....dlaždice + tepelná ochrana na měřítko 1 : 144, takže do toho měřítka prostě jít musím. Jinak doma ještě nepostavená sestava 1 : 200 od Hasegawy..velmi slušná stavebnice, pak Saturn V od Revellu 1 : 96..drobeček. Modelařím od malička, dá se říci...akorát spíše letadla,bojovka, lodě....zájmů hodně a zahrada, barák...takže nestíhačka.
Ještě jednou díky za pomoc ve výběru.

Odpovědět

Zpět na „Udělej si sám“