Trest pro Michala Kolesu

Zde se dočtete základní informace ohledně diskusního fóra kosmonautix.cz

Jste pro smazání účtu michalkolesa z našeho fóra?

Anketa končí za 6.6.2013 0:09

ANO
30
86%
NE
5
14%
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Samo1995 »

To už nemôžeš myslieť vážne. Ok. posledný pokus. Ak by niekto tebe spamoval stránku na facebooku, nevyhodil by si ho?
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Dugi »

Zastavte!
Tahle debata se stráhává ve flamewar. Poprosil bych proto obě strany aby trochu zařadily zpátečku. Anketa sama rozhodne o dalším osudu.

P.S. Několik hodin jsem nebyl u PC, tak jsem to tady nemohl ovlivnit.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
michalkolesa
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od michalkolesa »

Samo1995 píše:To už nemôžeš myslieť vážne. Ok. posledný pokus. Ak by niekto tebe spamoval stránku na facebooku, nevyhodil by si ho?
Mě to lidi dělají furt a jsem zvyklý a nevadí mi to.

Mě bylo celý život ubližováno na ZŠ, SOU, SPŠ a bohužel se to na mě podepsalo. mám to potvrzené od psycholožky z psychiatrické léčebny.

Už mlčím.
Uživatelský avatar
Edemski
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1652
Reputace: 583
Bydliště: Ostrava
Registrován: 9.8.2012 15:58
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Edemski »

michalkolesa píše:tak si už konečně někdo přečtěte můj chorobopis a nehodnoťte mě jen podle příspěvků !
Tak mame delat tu ucitelku? Nebo co chces po nas? Jasne ti bylo receno, ze dokud ti neodpovi strejda google, tak pak prijdi sem...

BTW mam takovy pocit, ze dnes ty tve prispevky budou odkazovat prave sem... Ted si nejsem jistej, jeli to dobre...
Uživatelský avatar
Gubarev
Zkušený kosmonaut
Zkušený kosmonaut
Příspěvky: 6684
Reputace: 9
Bydliště: Praha Letná
Registrován: 17.2.2013 20:24
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Gubarev »

Je spousta odbornych serveru a klubu, venujicich se psychiatrii a psychologii.
Sem chodi lidi, kteri se venuji kosmonautice vyzkumu vesmiru. Posledni dobou
clovek v kazdem druhem klubu narazi na tema Kolesuv chorobopis, ci jeho
anamneza. Nic ve zlem, ale jen to otravuje zivot druhym, ktere to nezajima a
ani na to nemaji cas. Co hur zhorsuje to celkovy dojem i orientaci v tomto jinak
vytecnem diskuzaku.

Uz jsem to zminoval, ale mozna jen v osobni poste: Dugi je pro me svou
neuveritelnou trpelivosti vtelenim Buddhy. I jakykoliv obhajce MK mu nemuze
nic mit za zle, protoze se nescetnekrat snazil komunikovat s Michalem jasnou,
ale hlavne klidnou cestou.
"It is much easier to believe than to understand"
CHris Hadfield
Uživatelský avatar
Pajos
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 211
Reputace: 3
Registrován: 1.12.2012 21:39
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Pajos »

michalkolesa píše: Mě to lidi dělají furt a jsem zvyklý a nevadí mi to.

Mě bylo celý život ubližováno na ZŠ, SOU, SPŠ a bohužel se to na mě podepsalo. mám to potvrzené od psycholožky z psychiatrické léčebny.
Už mlčím.
opět se odvoláváš na svoje zdraví, a neodpovídáš ani mě, když jsem se snažil byt trpělivý. Kdybys řekl fajn tohle a tohle je špatně, a změním to abych nebyl terčem kritiky. Většina z uživatelů by tě místo těch posměšků poplácalo po zádech (všem hold není z hůry dáno všechno OK) , a bylo by líp.
Nééé, ty zase poukazuješ na svůj chorobopis :naštvaný: BAN a tečka
Škoda že ve světě kde jde štěpit atom, nejdou bořit lidské předsudky. - Albert Einstein
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Dugi »

Já bych tuhle debatu ukončil, stejně za 5 hodin vyprší možnost hlasování v anketě.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Pajos
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 211
Reputace: 3
Registrován: 1.12.2012 21:39
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Pajos »

Dugi píše:Já bych tuhle debatu ukončil, stejně za 5 hodin vyprší možnost hlasování v anketě.
Já chtěl když už to tak vygradovalo, tak at to má nějaký výsledek ;) nějaké řekněme stanovisko ke kteremu se zaujme postoj bud na pravo, nebo na levo :roll:
Škoda že ve světě kde jde štěpit atom, nejdou bořit lidské předsudky. - Albert Einstein
Uživatelský avatar
petrsida
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 3881
Reputace: 3041
Bydliště: Lysá nad Labem, Tanvald
Registrován: 27.1.2012 22:17
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od petrsida »

Ty jo, dva dny jsem mimo u státnic a tady se dějou věci

každopádně jsem hlasoval a taky se přidávám k obhajobě Dugiho, takovouhle trpělivost má málokdo (a to koneckonců platí i o ostatních)

nemůžu si odpustit komentář: i u našich studentů se setkáváme s tím, že pravidla prostě neplatí, takže se nám stává, že příjdou na poslední termín s diplomkou, kterou vedoucí viděl pár dní předem a hrozně se diví, že neprojdou a se studiem končí, dataz a nešlo by to nějak mě vždycky "dojme" ....

demokracie není o tom, že si každý může dělat co chce, demokracie je o respektu k pravidlům a ostatním
pokud se nám pravidla nelíbí, máme právo je demokraticky změnit, pokud někdo ta pravidla soustavně porušuje, tak prostě musí přijít reakce

jinak by to dopadlo jako diskuse na Novinkách, což je většinou tak neskutečný humus, že nestojí za to ji ani otevírat
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Dugi »

Je rozhodnuto. Poměrem hlasů 30:5 pro možnost ANO, tedy 86% lidí hlasovalo pro smazání Michalova účtu z našeho fóra. V nejbližších minutách tedy smažu jeho profil.

Na závěr mi ještě dovolte pár slov k situaci, která zde nastala. Když se dívám zpětně, tak veřejná anketa nebyl dobrý nápad. Měli jsme o tom rozhodnout my sami, tedy administrátor + moderátoři. Zatahování veřejnosti do rozhodování bylo nedůstojné a místy se to tu zvrhlo v něco, co připomínalo lynč. Pokud by šel vrátit čas, rozhodl bych se jinak a o smazání bych nechal rozhodovat jen samotné vedení fóra.
Ještě chci poděkovat všem účastníkům, kteří se do ankety zapojili.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Pravidla fóra a další informace“