Trest pro Michala Kolesu

Zde se dočtete základní informace ohledně diskusního fóra kosmonautix.cz

Jste pro smazání účtu michalkolesa z našeho fóra?

Anketa končí za 6.6.2013 0:09

ANO
30
86%
NE
5
14%
 
Celkem hlasů: 35

michalkolesa
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od michalkolesa »

Schizofrenie a retardace je něco jiného :-)
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od baranka »

Edemski píše:Dugi, neměl jsi pro dnešek zavřenou registraci?!?

Edit: sorry, registroval se v pondělí
Asi je tam nějaká chyba, protože poslední registrovaný je podle informací z titulní stránky moki a ten se registoval 21.5.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Dugi »

Registrace jsou od dnešní půlnoci zastavené.

Michale, na jiných fórech ti nalepí ban a neřeknou ti ani půl slova. My tady s tebou máme mnohem větší trpělivost, respektuj proto naše rozhodnutí.

Samo, vím, že to myslíš dobře, ale, prosím, zkus trochu ubrat plyn, díky. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
michalkolesa
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od michalkolesa »

A co řešit příčinu problému a né je důsledky ?

Když někomu vadí moje schíza, prč nezajde k mé doktorce a ať mi změní léky ?

ono taky nejde změnit léky naráz, protože psychofarmaka nezabírají hned, ale třeba až po měsíci.

Mě Mudr předepsala jiný preparát a týden mě bylo permanentně blbě od žaludku.

Taky jsem v několika příbalových letákách, našel větu, že začátek léčby preparátem může projevy nemoci zhoršit.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Dugi »

Michale, věř tomu, že vzhledem k lékařskému tajemství by se tvoje doktorka s nikým z nás nebavila o tvé léčbě, protože nejsme členy tvé rodiny.
Hele řeknu ti to takhle - máš přístup k internetu, udělal jsi maturitu atd. - to jsou znaky, že jsi svéprávný. A podle toho se k tobě přistupuje. Pokud by byla tvoje nemoc natolik vážná jak říkáš, tak bys byl nesvéprávný, tudíž bys nebyl u PC. Vhledem k tomu, že u PC jsi a svéprávný taky, tak se podle toho k tobě přistupuje jako ke komukoliv jinému.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
KitFisto
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 532
Reputace: 1
Bydliště: Ostrava/Szczecin
Registrován: 10.7.2012 8:25
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od KitFisto »

Koleso, čas odplavat ;)
Science flies you to the moon
Religion flies you into buildings.
Uživatelský avatar
fronak
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 64
Reputace: 1
Bydliště: Praha Západ
Registrován: 19.9.2012 16:18
Kontaktovat uživatele:
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od fronak »

Čekal sem jak dlouho to Dugi vydrží a musím říct, že měl božskou trpělivost. Nicméně nechat si jednim tortlem zničit takhle parádní rozjetej projekt? Adios Michale :arrow:
Destiny is not a matter of chance. It is a matter of choice. It's not a thing to be waited for - it is a thing to be achieved.
michalkolesa
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od michalkolesa »

Koukám, že se zatím vyjadřují jen lidi co mě nesnáší :-(

Mám pocit, že ti co by mě dokázali snést se nechtí vyjádřit, aby si u ostatních nezkazili reputaci :-(
Tev
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 18
Reputace: 1
Registrován: 14.1.2013 22:26
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od Tev »

Tahle aféra okolo kolesova och-tak-hrozného "plevelení" fóra mi přijde čím dál hysteričtější.

Které konkrétní kolesovy příspěvky vám tolik vadí? Některé jeho dotazy jsou trochu "jednodušší", ale spousta z nich je k věci, některé z nich dokonce přinášejí originální pohled. V každém případě jeho postování je velmi mírný spam (když už jste teda takoví pruďasové), s minimální zátěží pro fórum . . . až na pár lidí, kteří musí všechno komentovat*

Upřímně - co vám vadí víc: posty kolesy nebo zbytečný flame jako např. tohle? Projel jsem pár posledních kolesových příspěvků (až na skype debatu, když vám vadí na skypu tak mu prostě zamezte přístup na skype a nevylévejte si zlost na fóru) a nechápu co spustilo poslední kolo téhle šarády.

Btw nechápu proč mu prostě nedáte týdenní ban za porušení podmínky a postupně to stupňujete, tohle skákání warn -> perma (navíc za fakt komické "prohřešky") je taky dost přehnané.


*tohle je pravda neduh více fór, ale stejně mi vždy přijdou jako rušivější elementy uživatelé, kteří se neovládnou a na každý "narušitelův" příspěvek za každou cenu útočí - to jste opravdu tak nevyzrálí, že pár hloupých dotazů vás vytočí do nepříčetnosti a máte potřebu to ventilovat?
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Trest pro Michala Kolesu

Příspěvek od chobolatom »

-
Naposledy upravil(a) chobolatom dne 16.2.2014 22:23, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Pravidla fóra a další informace“