Vesmírné výzvy 2010

Tady můžete diskutovat o jednotlivých dílech seriálu Vesmírné výzvy
Uživatelský avatar
Tommy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 817
Reputace: 4
Registrován: 23.10.2009 19:42
Re: Vesmírné výzvy 2010

Příspěvek od Tommy »

Jo takhle, tak to potom jo ;)
-------------------------------------------
Obrázek
» Dobývání vesmíru na ČSFD - KLIK! «
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Vesmírné výzvy 2010

Příspěvek od digiart »

Jen takový nápad :Drbe se na hlavě: , když už máš Duki účty na YouTube a Streamu mohl by jsi mít i na : http://www.megavideo.com, vím je to anglicky a pokud ovládáš anglinu třeba se ti podaří oslovit i lidičky mimo naší milovanou zemičku trochu by to třeba i pomohlo s propagaci fóra :palec nahoru: . Jen by to asi chtělo videa namluvit v AN ;) .
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2010

Příspěvek od Dugi »

No určitě je to zajímavý nápad, za který děkuju. ;)
Ale asi ho nevyužiju. Teď vyjmenuju důvody -

1) Moje angličtina na to nestačí. :-D
2) Tenhle důvod už je výraznější. Jde o to, že už dlouho pozoruju, že zájem komunity na YouTube je mnohem chladnější než na Streamu. Malý příklad - na YouTube se k odběru mých videí nepřihlásil nikdo (pokud nepočítám roboty, kteří si automaticky přidávají za přátele každého na koho narazí). Zato na Streamu už mám 9 fanoušků - lidí, které VV zaujaly a chtějí dostávat informace když nahraju nový díl. A tady je právě zakopaný pes. YouTube je úžasný server, nejnavštěvovanější, nejvychytanější atd. Ale má jeden "problém" je až přespříliš globální. Vesmírné výzvy se na něm ztratí, přeci jen Čechů tam moc není a Američani si nebudou pouštět něco, čemu nerozumí. Zatímco na Streamu je řekněme "rodinná atmosféra" a dá se přesněji cílit na diváka - všichni, kteří si to pustí, tomu rozumí (Češi a Slováci) a to se odráží i v počtu "fanoušků". Tím pádem jsem poznal, že se vyplatí mířit spíše do domácích luhů a hájů, takže tento videoserver asi nevyužiju. Narážel bych tam na stejný problém "globálnosti" jako na YouTube. Dokonce by to možná bylo i horší, protože tento server asi nemá tolik návštěv jako YouTube, čili chodí tam méně lidí, tím pádem méně Čechů a z toho vyplývá, že okruh diváků je prakticky nulový.

Ale rozhodně ti děkuju za nápad, jsem rád, že uživatelé přichází s různými tipy a návrhy na vylepšení. Ostatně víc hlav víc ví. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Objednávejte Vesmírné výzvy 2010

Příspěvek od Dugi »

Je to tu!
Spouštím ostré objednávky DVD Vesmírné výzvy 2010! Vy, coby registrovaní uživatelé jste již dostali hromadný e-mail, ale pro jistotu to ještě píšu sem do vlákna.
Pokud Vás DVD Vesmírné výzvy zaujalo, stačí mne kontaktovat na fóru přes Soukromou zprávu (abyste nemuseli nikde veřejně ukazovat svou adresu). Do zprávy mi napište, kolik DVD si objednáváte a na jakou adresu mám balíček poslat. Cena jednoho DVD je 50 Kč (slovy padesát :) ).
DVD si mohou objednat i neregistrovaní uživatelé našeho fóra, ti ale v zásilce nedostanou jeden dáreček.

P.S. Takhle vypadá sloupeček pěti na sobě vyrovnaných Vesmích výzev 2010. Těšit se na ně může digiart, Lakely, Tommy, můj kolega z práce, díky kterému můžu Vesmírné výzvy namlouvat na profi techniku a zároveň mi často radí jak zlepšovat kvalitu seriálu. Pátý disk připadne mé maličkosti. :)

Obrázek
Obrázek

Pokud máte i Vy zájem o sestřih kosmonautiky z roku 2010, stačí se ozvat. ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2010

Příspěvek od Dugi »

Dnes jsem byl na poště a odeslal jsem balíček s DVD Vesmírné výzvy. Jeho příjemcem bude digiart, který si ho včera objednal. Na mém stole ještě čeká DVD pro Lakelyho, vše je připraveno, čekám jen na jeho adresu.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Vesmírné výzvy 2010

Příspěvek od digiart »

Díky,díky už se na DVD moc těším :tlesk:
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2010

Příspěvek od Dugi »

Právě jsem se vrátil z malého výletu na poštu. Nechal jsem jim tam balíček, jehož příjemcem bude Lakely. Paní na přepážce říkala, že by zásilka mohl dorazit už zítra, tak uvidíme. To by taky znamenalo, že včera odeslaná zásilka pro digiarta by mohla dorazit už dnes....
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1131
Reputace: 154
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: Vesmírné výzvy 2010

Příspěvek od Lakely »

Děkuji ti Dugi, stejně... klidně bych těch padesát korun dal, protože si s tím měl spoustu výdajů. Ale jak myslíš, jsme ti neskonale vděčný a moc se těším, až si je budu moc pustit :tlesk: Uvidíme, jak pošta funguje :-D
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
digiart
Vesmírný průzkumník
Vesmírný průzkumník
Příspěvky: 261
Reputace: 2
Bydliště: Na severu
Registrován: 21.9.2010 1:49
Kontaktovat uživatele:
Re: Vesmírné výzvy 2010

Příspěvek od digiart »

Poslušně hlásím :) že dnes DVD dorazilo na poštu ale byl jsem do 19 hodiny v práci tak ho vyzvednu zítra.
Dugi moc děkuji :klaní se: .
Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme, je dokonce podivnější, než si dokážeme představit.

"JOHN BURDON SANDERSON HALDANE"
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vesmírné výzvy 2010

Příspěvek od Dugi »

Lakely: Dárek je dárek ;)

digiart: Tak to mám radost, že pošta pracuje opravdu tak rychle. Doufám že s videem nebude žádný problém, že ho cesta nijak nepoznamenala a že půjde bez problémů přehrát (každé DVD jsem před odesláním testoval).
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Vesmírné výzvy“