Vkladanie tweetov z Twitteru

Rady, tipy a návody jak využívat služeb na našem fóru
Peter
Zkušený vesmírný badatel
Zkušený vesmírný badatel
Příspěvky: 774
Reputace: 291
Registrován: 26.8.2018 17:23
Re: Vkladanie tweetov z Twitteru

Příspěvek od Peter »

Panove... Tweet vidim. A to nemam zadny ucet na Tweetu.
A neni to tim, ze Kosmonautix tam ma ucet???
"Když se podíváš na nebe, sníš o tom být mezi hvězdami. Když jsi mezi hvězdami a podíváš se dolů, sníš o tom být zpátky na Zemi."
Chris Sembroski
Uživatelský avatar
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel
Příspěvky: 3292
Reputace: 4052
Registrován: 9.1.2013 16:26
Kontaktovat uživatele:
Re: Vkladanie tweetov z Twitteru

Příspěvek od Vaclavik »

Vkládám ještě pro test přímo jeden obrázek z Twitteru.

Obrázek
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1900
Reputace: 743
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Vkladanie tweetov z Twitteru

Příspěvek od MaG »

Neowise s NLC vidím, příspěvek vložený odpoledne taky, a to v prohlížeči, který o mém účtu na Twitteru nemá ani ponětí. A bez přihlášení zde k fóru.
Uživatelský avatar
MaG
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1900
Reputace: 743
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Registrován: 2.8.2012 22:10
Kontaktovat uživatele:
Re: Vkladanie tweetov z Twitteru

Příspěvek od MaG »

Neowise s NLC vidím, příspěvek vložený odpoledne taky, a to v prohlížeči, který o mém účtu na Twitteru nemá ani ponětí. A bez přihlášení zde k fóru.

Spíš mě děsí, jak jeden bohatý člověk může ovlivnit život tolika lidí. Nejdřív Starlink, teď ještě Twitter. Je vidět, že vybudovat něco geniálního vyžaduje i kroky, které dokáží mnoho lidí otrávit. Proto nemám Elona rád a zároveň žasnu nad tím, co dokázal.
Uživatelský avatar
matej
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 589
Reputace: 127
Registrován: 14.1.2014 21:13
Re: Vkladanie tweetov z Twitteru

Příspěvek od matej »

Oba Michalove obr. sa mi zobrazili a to "nežijem" nemám žiaden účet na sociálnych sieťach.
Môj cieľ je prostý. Je to úplné chápanie vesmíru, prečo je taký ako je a prečo vôbec existuje. (Stephen Hawking)
Uživatelský avatar
Pospíšil
Velezkušený znalec kosmonautiky
Velezkušený znalec kosmonautiky
Příspěvky: 10836
Reputace: 10291
Bydliště: Pardubice
Registrován: 22.7.2012 19:00
Re: Vkladanie tweetov z Twitteru

Příspěvek od Pospíšil »

MaG píše: 3.7.2023 21:41
Spíš mě děsí, jak jeden bohatý člověk může ovlivnit život tolika lidí. Nejdřív Starlink, teď ještě Twitter. Je vidět, že vybudovat něco geniálního vyžaduje i kroky, které dokáží mnoho lidí otrávit.
Ono ten twitter byl tak trochu před krachem. Když ho EM (spolu s dalšími investory) kupoval, byl poslední dobou každý kvartál cca 1,5 mld USD v mínusu. Zaměstnával mraky neproduktivních lidí, svými algoritmy celkem dost zasahoval do volné diskuse a nadměrně toleroval spam boty a fake účty. Během covidu twitteru spadly příjmy z reklamy o 50%. Dá se říct, že EM twitter zachránil (snad) za 5 min 12. To, že se snaží z něj udělat částečně placenou službu, je sice “krutý”, ale zřejmě nevyhnutelný krok.
Chápu, že mnoha lidem Elonovo myšlení a tahy za 2 rohy dělá problémy pochopit a dokonce mnohé provokuje a rozčiluje (jako vždy), ale takový už Elon je. Není dokonalý, jako ostatně není nikdo, ale umí nečekanými inovacemi udávat směr dalšího vývoje. Elon nečeká na budoucnost, on ji aktivně vytváří. :)
---


"Mystery creates wonder and wonder is the basis of man's desire to understand." Neil Armstrong
Matusor
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 95
Reputace: 67
Registrován: 12.7.2021 9:02
Re: Vkladanie tweetov z Twitteru

Příspěvek od Matusor »

Vaclavik píše: 3.7.2023 20:11 Vkládám ještě pro test přímo jeden obrázek z Twitteru.
Nemám TW účet a vidim oba príspevky 👍
Uživatelský avatar
tonda
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 415
Reputace: 221
Bydliště: Světlá n.S.
Registrován: 5.9.2012 8:00
Re: Vkladanie tweetov z Twitteru

Příspěvek od tonda »

Twiter nemám,dříve se mě tweety zobrazovali,teď to píše "něco se pokazilo".Ale ten Michalův obrázek se v nové kartě otevřel.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Vkladanie tweetov z Twitteru

Příspěvek od Dugi »

Oba příspěvky - jak příspěvek, tak i fotka se mi ukázaly v Chromu, kde jsem registrovaný na Twitteru. Stejně tak sem i ukázaly ve Firefoxu, kde k Twitteru přihlášen nejsem.
Když jsem si ale nastavil anonymní okno prohlížeče, tak se mi ve Firefoxu ani jeden příspěvek neukázal, zato v Chromu se ukázaly oba.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Alchymista
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1024
Reputace: 339
Registrován: 14.9.2016 1:01
Re: Vkladanie tweetov z Twitteru

Příspěvek od Alchymista »

Ja (FF) vidím len prázdne okná... detto obrázky sú len "obrázok"
:naštvaný: Fráza "studená vojna" začína dostávať nový obsah...

Odpovědět

Zpět na „Návody“