Starship/BFS

Informace o vývoji a změnách na poli nosičů a kosmických lodí firmy SpaceX

Re: Starship/BFS

Příspěvekod Vaclavik » 12 črc 2020, 12:26

Plně souhlasím s Mirkem. Příspěvky uživatele PetrMik jsou málo hodnotné, zavání to tapetováním, k čemuž mě vede i stejný formát posledních několika desítek jeho příspěvků. Navíc uživatel nereaguje na následnou diskuzi, pokud nějaká je, a jede si svoje dál. Což je vidět i nyní, kdy Mirek nabídl pomoc, ale uživatel PetrMik si jede dále svoje.

Dušane, prosím přesuň, od Mirkova příspěvku dále, příspěvky do nějakého obecného vlákna o fóru.
Vaclavik
VIP uživatel
VIP uživatel

Re: Starship/BFS

Příspěvekod Dugi » 12 črc 2020, 12:44

Já bych to asi nepřesouval. Jeto součást tohohle vlákna, protože to vzniklo jako reakce na ten příspěvek. V jiném vlákně by to nedávalo smysl.
Za hlavní problém považuju, že PetrMik vloží příspěvek do vlákna (neřeším teď kvalitu sdělení) a tím to pro něj končí. neřeší následnou diskusi, možná ho ani nenapadne, že by na to mohli ostatní reagovat. Zkusil jsem mu dříve napsat pár soukromých zpráv, ve kterých jsem ho upozornil na prvotní nedostatky - děkování, loučení v každém příspěvku, zakládáním nových vláken atd. Vždy odepsal, omluvil se a zařídil se podle toho. Z toho usuzuju, že má zájem se zlepšovat, pouze asi ještě nepochopil systém fungování fóra a možná ani neví, že tady tahle diskuse běží.
Pokud máte čas (já bohužel nemám), napište mu soukromou zprávu. U té z osobní zkušenosti vím, že zareaguje.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Dugi
Administrátor
Administrátor

Předchozí

Zpět na Rakety a lodě