4. kolo: Návrat

Vše o soutěžích v KSP
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 4. kolo: Návrat

Příspěvek od Dugi »

Gratuluju vítězi. :palec nahoru:

A k dotazu: KSP nehraju už aspoň čtvrt roku. Jedním důvodem je to, že jsem se nikdy nedostal k žádné planetě a druhý, vážnější, je ten, že hrát KSP s FPS kolem 4 je hardcore. Holt si budu muset počkat na nový komp (snad už v létě :andílek: )
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: 4. kolo: Návrat

Příspěvek od Samo1995 »

Skús si zapnúť 0.20. Tá už nie je tak náročná. Teda, aspoň mne to ide lepšie. A to mám tri roky starý počítač.

Inak... Ja som sa nezúčastnil, lebo sa mi do toho fakt vôbec nechcelo. Momentálne ak mám trošku času, tak skúšam svoje iónové SSTO a snaží sa dostať k Dune a späť. Hehe, takže tak. Úloha to bola dobrá a ani nie veľmi náročná, ale nemal som na ňu chuť :( Skús vymyslieť niečo vážne primitívne, ako ten let na Mun, aby sa mohli zúčastniť všetci. Videl si, aký to malo účinok. Zúčastnilo sa až sedem ľudí. Nastav podmienky tak, aby si mohol zasúťažiť každý, ale zároveň aby to bolo svojim spôsobom ťažké.

Je to ale iba môj názor, je tiež možné, že na tomto fóre proste o súťaže nie je záujem. Aj keď výziev sa už zúčastnilo veľa ľudí.
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: 4. kolo: Návrat

Příspěvek od Wopat »

Samo1995 píše:Skús vymyslieť niečo vážne primitívne, ako ten let na Mun, aby sa mohli zúčastniť všetci.
Jo, přesně nad tímhle jsem už uvažoval. Uznávám, že tento úkol nebyl z nejlehčích. Ale nápad na tuto misi se mi hrozně líbil a tak jsem to chtěl uskutečnit. Nápadů mám ještě dost, ale v nejbližší době určtě nic nezorganizuju. A nášivek i jiných suvenýrů z Houstonu, o které jsem ochotný se podělit, mám taky ještě dost ;)
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 4. kolo: Návrat

Příspěvek od Dugi »

Těším se na další výzvy a soutěže. Třeba se jich zúčastním :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Fidas
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 111
Reputace: 0
Registrován: 21.1.2013 14:34
Re: 4. kolo: Návrat

Příspěvek od Fidas »

Gratuluji ke skvělým výkonům :klaní se:
Je pro mě celkem překvapivé zjištění, že se lze dostat na Dunu a zpět během pár dní :-D, mám se co učit... :Drbe se na hlavě:

Úkol to byl pěkný, škoda té malé účasti..
Uživatelský avatar
modelar
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 557
Reputace: 39
Bydliště: Slovensko
Registrován: 4.8.2012 21:40
Re: 4. kolo: Návrat

Příspěvek od modelar »

gratulujem víťazovi :palec nahoru:

k otázke: na ksp som nemal dostatok času a keď som aj nejaký našiel tak som stroskotal na ručnom dokovaní a k pristátiu som sa ani nedostal :oops: ale keby som viac trénoval možno by to šlo, a čo sa týka toho času... aj keby som to zvládol tak celkovo by to bolo cez 400 dní
mager42 píše:mechjeb cloveka desne zhycka.
...pravda :mrgreen:
"It was going well until it exploded."

Odpovědět

Zpět na „Soutěže“