2. kolo: Suborbitální let

Vše o soutěžích v KSP
mager42
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 131
Reputace: 0
Registrován: 12.5.2012 8:46
Re: 2. kolo: Suborbitální let

Příspěvek od mager42 »

Gratuluji k Wopatovi k vyhre a take Samovi k mimoradne klidnemu letu 3,1 G je opravdu malo.
Soutez mi prisla opet dobre navrzena i provedena.
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: 2. kolo: Suborbitální let

Příspěvek od Samo1995 »

Diki mager42 :D Mne sa práveže zdalo, že to nebol moc dobrý výkon. Ale ak by ste chceli vedieť ako som to spravil, tak... nerútil som sa kolmo dole, ale snažil som sa trajektóriu čo najviac natiahnuť a tiež som motormi brzdil pád, takže som v dolných vrstvácatmosféry nemal moc vysokú rýchlosť :D To je jedna z výhod mojej ťažkej lode :D
Uživatelský avatar
Samo1995
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1425
Reputace: 5
Registrován: 12.10.2012 22:42
Re: 2. kolo: Suborbitální let

Příspěvek od Samo1995 »

Dugi píše:Já se musím Wopata v tomhle ohledu zastat. Na fórum chodí dost lidí a tohle vlákno je taky hodně čtené. Je na každém, aby si pamatoval, že probíhá soutěž. Nerad bych, aby se tu (když to přeženu) každý den objevovaly zprávy ve stylu - "Pozor soutěžící, zbývá vám už jen 18 dní". A hned druhý den zpráva "Pozor soutěžící, zbývá vám už jen 17 dní".
Jsme rozumní lidé, kteří snad nepotřebují všechno x-krát připomínat. Já osobně si myslím, že stačí na začátku vyhlásit termíny a pak už je to na soutěžících. Rozhodně si nemyslím, že by nějaká vyšší informovanost vedla k vyššímu počtu účastníků. Takhle ti, kteří se zúčastnili dokázali, že jim na té soutěži opravdu záleželo. :palec nahoru:
To je pravda... ale ak si spomínaš tak ja som napríklad aj tebe písal že už máš len pár dní na dokončenie úlohy... Také malé pripomenutie cez e-mail. Ja samozrejme nehovorím že súťaž nebola zvládnutá. Práve naopak. Ale ak by mi pár dní pred koncom došiel e-mail že treba trochu zapracovať, tak by som asi vymyslel niečo lepšie :D Lebo ja som na to fakt zabudol... Je to samozrejme moja chyba, Wopatovi to v žiadnom prípade nevyčítam.
Uživatelský avatar
modelar
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 557
Reputace: 39
Bydliště: Slovensko
Registrován: 4.8.2012 21:40
Re: 2. kolo: Suborbitální let

Příspěvek od modelar »

Gratulujem Wopatovi k víťaztvu :)

Škoda že som sa nezúčastnil, ale nebolo veľa času. V ďalšom kole to skúsim napraviť.

To Mager42: To je naozaj zaujímavá konštrukcia ;)
"It was going well until it exploded."
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: 2. kolo: Suborbitální let

Příspěvek od Wopat »

Samo1995 píše:Ale ak by mi pár dní pred koncom došiel e-mail že treba trochu zapracovať, tak by som asi vymyslel niečo lepšie.
Posílat hráčům e-mail by mě nenapadlo. A ani by to moc nešlo, protože během celé hry jsi se na mojem e-mailu přihlásil jen ty a mager42 :lol: Takže skoro nebylo komu psát. Bál jsem se, že nikdo nebude hrát a chobolatom se ohlásil až těsně před koncem :)
A co další kolo? Máte někdo nějaké nápady?
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: 2. kolo: Suborbitální let

Příspěvek od chobolatom »

Několik nápadů mám, ale nevím jestli se na soutěž hodí. :roll:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 2. kolo: Suborbitální let

Příspěvek od Dugi »

Pokud se chceš ujmout organizování, směle do toho. :palec nahoru:
Jen prosím, nevymýšlej nějaké "špeky" :lol: .
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: 2. kolo: Suborbitální let

Příspěvek od Wopat »

chobolatom píše:Několik nápadů mám, ale nevím jestli se na soutěž hodí. :roll:
No super! Tak to promysli a hurá do toho! Určitě se to na soutěž hodí :lol: ;) Taký mám pár nápadů, ale to zase jindy. Teď dám přednost jiným a rád si zase zahraju.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: 2. kolo: Suborbitální let

Příspěvek od chobolatom »

Pár nápadů mám, ale do organizace se moc nehrnu. :-D Ale pokud by se toho někdo chtěl zhostit, tak klidně do toho.

Zde jsou moje návrhy:
Nejvyšší rychlost na povrchu Minmusu (zde je problém, že se snadno dosáhne orbitální rychlost)
Co nejbezpečnější Escape System (hodnotilo by se přetížení, hmotnost atd.)
Mise Ikaros (cesta na co nejnižší oběžnou dráhu hvězdy - hodnotila by se hmotnost, kerbonauti, čas)
Cesta kolem Kerbinu (hodnotil by se čas, hmotnost, počet kerbonautů)
VTOL (hodnocení - ?)
Přistání na Tylo (hodnotil by se čas, počet kerbonautů atd. - Tylo je v podstatě Kerbin bez atmosféry, plus ještě ta cesta k Jool. To už je pro zkušenější. :P )
Uživatelský avatar
Wopat
Kosmonaut
Kosmonaut
Příspěvky: 4729
Reputace: 643
Bydliště: Sluneční soustava
Registrován: 8.8.2012 19:37
Re: 2. kolo: Suborbitální let

Příspěvek od Wopat »

Líbí se mi nejvyšší rychlost na povrchu Minmusu a let kolem Kerbinu. Já jsem uvažoval o nejvyšší rychlosti na povrchu Kerbinu, ale Minmus bude asi zajímavější.
The difficult we do immediately. The impossible takes a little longer.

Odpovědět

Zpět na „Soutěže“