Návody aneb jak na to

Vše o hře Kerbal Space Program
Odpovědět
loupacek
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 15
Reputace: 0
Registrován: 6.1.2017 18:07
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od loupacek »

Ahoj,
mám problém :D jak taky jinak :D. Na KSP mám nahráno už asi 100 hodin, ale pořád jsem nenašel řešení problému s "přichytavanim". Jde o to když dám rozdvojku nebo roztrojku abych z vetsiho prumeru presel na dva/tri mensi vedle sebe a dal tam treba vedecky vabaveni a nasledne tu samou rozdvojku/roztrojku dam dospod otocenu vzuhuzu nohama tak se prichytí jen k jedné části z tech dvou/tří, tak jestli není nějaký kouzlo aby se přichytily všechny tři, prootze jinak se s tím vazne nedá lítat.
Doufám že sem to nepopsal moc složitě.
Díky za každou radu loupacek
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od Dugi »

Vítám tě na našem fóru a doufám, že se ti tu bude líbit. Věřím, že někdo poradí. ;-)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Samo
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2102
Reputace: 1307
Registrován: 29.8.2015 22:52
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od Samo »

Malo by stačiť odpájať a potom znovu pripájať a raz sa časom spoja všetky ako tu:



Ale možno existuje nejaký mód ktorý to uľahčuje :krčící rameny:
"When you wish upon a falling star, your dreams can come true. Unless it's really a meteor hurtling to the Earth which will destroy all life. Then you're pretty much hosed, no matter what you wish for. Unless it's death by meteorite."
Uživatelský avatar
slappy
Zkušený inženýr kosmonautiky
Zkušený inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 2126
Reputace: 2548
Bydliště: Drahany
Registrován: 9.11.2015 18:48
Kontaktovat uživatele:
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od slappy »

Hmmm, tak na to jsem taky nepřišel. Přestal jsem kvuli tomu ty rozdvojky používat.. Možná by pomohla taky editace quicksave souboru, jak radí v tom videu výše, i když se týká něčeho jiného, než na co se loupacek ptal..
firstik
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 29
Reputace: 0
Registrován: 19.12.2013 11:37
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od firstik »

Úplně přesně vím co myslíš, taky jsem s tím měl problém, a taky jsem to přestal používat, jediné řešení co mě napadá je to přikurtovat vzpěrama, třeba i díl posunout v ose dát vzpěry mezi to, a pak ho dát zase na svoje místo, aby to nebylo vidět. Ale taky jsem to pak radši přestal používat
Alchymista
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1021
Reputace: 336
Registrován: 14.9.2016 1:01
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od Alchymista »

Problem poznám - rozumné riešenie ale asi neexistuje žiadne. "Silová" schéma konštrukcie a nodov, používaná v hernom engine to zrejme neumožňuje - umožňuje len "vetvenie", ale nie opätovné spojenie vetví cez node.
Jedno špinavé riešenie som spáchal vo svojom plugine - rozdvojky, roztrojky a vyššie som vybavil "centrálnym stĺpikom", cez ktorý sa celá konštrukcia spája a prvky upevnené na zdvojku sú len zavesené z jednej strany.
loupacek
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 15
Reputace: 0
Registrován: 6.1.2017 18:07
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od loupacek »

firstik píše:Úplně přesně vím co myslíš, taky jsem s tím měl problém, a taky jsem to přestal používat, jediné řešení co mě napadá je to přikurtovat vzpěrama, třeba i díl posunout v ose dát vzpěry mezi to, a pak ho dát zase na svoje místo, aby to nebylo vidět. Ale taky jsem to pak radši přestal používat
jo jo presne o tohle mi slo, tak asi bohuzel budu muset porad pouzivat vzpery.
Alchymista
Inženýr kosmonautiky
Inženýr kosmonautiky
Příspěvky: 1021
Reputace: 336
Registrován: 14.9.2016 1:01
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od Alchymista »

Vie niekto - ktorý parameter v cfg súboroch ovplyvňuje adheziu kolies?
Na Kerbine totiž už pri relatívne malom stúpaní okolo 10° dochádza k "preklzovaniu" kolies alebo i k bočnému sklzu.
-----------------------
Rozvodka a spojka - moje riešenie (nové diely):
Modulárna základňa - pôvodne zamýšľaná ako riešenie pre viacmotorové horné stupne rakiet
Obrázek
Servisný adaptér
Obrázek
:naštvaný: Fráza "studená vojna" začína dostávať nový obsah...
JozefSandor
Vesmírný nováček
Vesmírný nováček
Příspěvky: 5
Reputace: 0
Bydliště: Kechnec Košice okolie
Registrován: 18.11.2015 16:30
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od JozefSandor »

čaute, potrebujem pomoc, chcel som poslat sondu na dunu a akonahle som opustil obeznu drahu kerbinu tak som stratil signal. neviete mi poradit ako spravit nejaky zosinovac signalu ktory by som dal na obeznu drahu kerbinu a s jeho pomocou by som ovladal svojuu sondu.. PS: pred tym ako som zacal karieru som zapol moznost ovladat bezpilotne rakety len ked mam sigal aby som si to trochu stazil a teraz si neviem rady. Za odpoved vopred dakujem
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Návody aneb jak na to

Příspěvek od Dugi »

Ahoj,
vítám tě na našem fóru a doufám, že se ti tu bude líbit. KSP jsem už dlouho nehrál, ale myslím, že musíš upgradovat komunikační zařízení kosmodromu.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Kerbal Space Program“