Pochlubte se!

Vše o hře Kerbal Space Program
Odpovědět
Ragnaro
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 41
Reputace: 0
Registrován: 12.5.2012 5:27
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Ragnaro »

Dugi ty už jí máš jo. já jí mám od včera a vypadáto dobře Mám svoji oblíbenou raketu Mistyck ta se mi povedla ale ten modul je příšerný
Ragnaro
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 41
Reputace: 0
Registrován: 12.5.2012 5:27
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Ragnaro »

jinak zde ukázka m první rakety Misteria už ve funkční verzi
http://www.odin.4fan.cz/?page_id=62
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Dugi »

Pěkná, ale si používáš nějaký addon, co? :roll:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Ragnaro
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 41
Reputace: 0
Registrován: 12.5.2012 5:27
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Ragnaro »

Tak zaprvé se musim přiznat že ten mudul má vsobě nádrž na cca 500 000l paliva. Samotná nosná rakteta je podle mě raketa od thoru těch addonů mám hodně a používám jich málo ta 500 000l nádrž je pouze v malém provední tzn na slustou raktetu ji nedáš. jinak k té raketě má průměr 2m po odpálení rotačních trosek se odpujuje horní část a mudul je volný raketa je schopná vynést modul na oběžnou dráhu dál už musí sám jiank ta mega nádrž je jen pojistka musim vypilovat přistání pořát tam havaruju 8 z 10 nepřežili přistání jednomu uetěla raketa a ten poslední no řekněme že mu bouchl motor pod prdelí

ps pokud chceš zahesluju a někam ti uložim mou hru takže uvidíš co tam mám
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Dugi »

Posílat nemusíš, pochopil jsem to z popisu. Držím palce :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Dugi »

Dostal jsem se na oběžnou dráhu a začal jsem svůj první EVA. Této cti se dostalo Nelfredu Kermanovi. Zatímco jsem se zaučoval, jak se ovládá raketový batoh, vzdálil se kerbonaut od mateřské lodi až na vzdálenost čtvrt kilometru. postupně jsem se dokázal přiblížit. Už už jsem se blížil zpět k průlezu, ale setrvačnost udělala svoje a já minul. Při opětovném pokusu jsem si popletl směrové šipky a nebohého kerbonauta poslal přímo proti tělu lodi. bohužel docela rychle, takže to nepřežil. Čest jeho zelené památce.
EVA radši budu dělat jen na povrchu Munu / Minmusu. V kosmu je to fakt zápřah. Škoda, že nejde udělat nějaké spojovací lano :-D
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od chobolatom »

Tak moje první EVA vypadalo hodně podobně. :lol: Já se vzdálil tak daleko že bylo v podstatě nemožné dostat se zpět. Nyní už běhám po Munu. Večer uveřejním pár fotek. ;)
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od chobolatom »

Jak jsem sliboval, tak činím. ;)

Obrázky

Asi začnu mým prvním úspěšným EVA. Kelley Kerman vylezl ze své kapsle na orbitě Kerbinu a naštěstí se vrátil zpět do své lodi a úspěšně přistál na hladině oceánu. Měl ale namále. Několikrát loď minul. Vše se nakonec povedlo. Zajímalo mě, jak mám dostat 3 kerbonauty na Mun a zpět. Asi po 50 různých konceptech a několika zničených raketách jsem nakonec vytvořil tu pravou. Bohužel jí zůstal pracovní název LM1.
S raketou jsem doletěl na orbitu Munu a pomalu se spouštěl k povrchu. Lunární modul byl pěkně těžký a sestup byl o něco jiný než s lehoučkým modulem z 0.15. Nicméně jsem přistál a na povrch se jako první podíval Thompny Kerman. Moje první krůčky jsem si představoval trochu jinak. Lunární modul je celkem vysoký a žebříky jsem neposkládal zrovna ideálně. Takže můj astronaut seskočil na palivovou nádrž a já myslel že kousek popoleze a chytí se dalšího žebříku a sleze dolů. Ale on prostě vyskočil a dost tvrdě spadl na povrch! :lol: Konečně jsem se procházel po Munu. Nakonec jsem se prošel se všemi kerbounauty. Je tu jedna věc co musíte udělat až se budete procházet po měsíčním povrchu. Zapnout jetpack a lítat! To je neskutečná zábava. Od lodi jsem se vzdálil 4,6 km! Byla to fantazie.
Asi po půl hodině létání jsem se vrátil na palubu a letěl jsem domů. Nejnižší bod byl 44 km nad Kerbinem. Po vypnutí motorů se hra zbláznila a pořád přeskakovala orbita. Jednou jsem směřoval k Munu, podruhé k planetě. A to se pořád opakovalo. Začal jsem všemožně manévrovat a vypotřeboval jsem paliva alespoň na 3 cesty z Munu na Kerbin. :?
Ale už jsem zase směřoval domů. Jenže jsem neprovedl reentry pořádně a letěl jsem zpět k Munu. To se párkrát opakovalo až jsem konečně otevřel padáky a lehce jsem přistál. 0.16 je super! :-D
Uživatelský avatar
modelar
Vesmírný badatel
Vesmírný badatel
Příspěvky: 557
Reputace: 39
Bydliště: Slovensko
Registrován: 4.8.2012 21:40
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od modelar »

Včera večer som sa prvý krát pokúsil pristáť na Minmuse. A podarilo sa!! :)



Keď som sa dotkol povrchu a vypol motor, to bol parádny pocit :tlesk: ! A hneď som vyskúšal aj EVA s jet packom:

"It was going well until it exploded."
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Dugi »

Gratuluju k úspěchu :palec nahoru:

Já KSP už dlouho nehrál, ale snad budu mít zase někdy čas :roll:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Kerbal Space Program“