Pochlubte se!

Vše o hře Kerbal Space Program
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Dugi »

Gratulace. Let na Minmus je už tak trochu vyšší dívčí, ale je vidět, že sis s tím poradil. Myslím si, že vlastní přistání na něm je snazší než na Munu, ale doletět k němu je náročnější.
Držím palce do dalších pokusů!
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Ragnaro
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 41
Reputace: 0
Registrován: 12.5.2012 5:27
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Ragnaro »

Tak řekl jsem si, že otetuji novou verzy. moc se mi líbila s tím přišla i nová výzva. dobýt raketoplánem měsíc zde jsou obrázky první a druhé verze raketoplánu.První měla nedostateky v motorech byli příliš špatnš ovladatelné a jejich tach byl malí pokud jste stupali kolmo. Druhá měla nedostatek paliva pro manévrovací trysky. Na tomto projektu ted pracuju první dva problémy vyřešeny. Tak hurá do toho uvidm jak se mi povede v sobotu a nedeli

První raketoplán
druhý raketoplán
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Dugi »

Vypadá to pěkně! Moc dobrá práce. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od chobolatom »

To je super! Mě se s žádným raketoplánem ještě nepodařilo ani odstartovat. Jinak, jestli se nepletu, tak ve druhém screenshotu máš motory, které se hodí pouze na lety v atmosféře. Na orbitu se vyplatí vzít normální motory. Asi se taky pustím do něakého raketoplánu. Asi budu hledat inspiraci u Spaceship One. :)
Ragnaro
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 41
Reputace: 0
Registrován: 12.5.2012 5:27
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Ragnaro »

Nene tyhel jsou určeny do vesmíru. Jsou tam ještě dvoje a ty jsou určeny do atmosféry ted skokouším Blackbird 1
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od chobolatom »

Aha, tak to jsem nevěděl. Hodně štěstí! :palec nahoru:
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od chobolatom »

Jen tak jsem si říkal, co si dát za výzvu v KSP. A napadlo mě toto. Pokusit se dostat na orbitu Kerbolu, poté být znovu chycen gravitací Kerbinu a přistát na Minmusu. Poté se zase vrátit na Kerbin. Tak uvidím, jestli se to povede. :lol:
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Dugi »

Držím palce. :-D
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od chobolatom »

Tak jsem si jen tak cvičně chtěl zaletět na Mun s addonem IFE ( http://bit.ly/yllChe ) a co se nestalo. Poprvé mi došlo palivo na orbitě Munu. Podruhé mi došlo palivo při přistávacím manévru a potřetí mě palivo došlo asi 5 metrů nad povrchem. :hlavou proti zdi Tak, a s přistávacími moduly z addonů už končím, svůj LM si vždycky dělám sám. 8-)
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Kerbal Space Progam

Příspěvek od Dugi »

Což o to, ty rakety vypadají pěkně, je vidět, že si jejich autoři dali hodně záležet. Nicméně já těm addonům obecně moc nevěřím. 8-)
Už dlouho stavím jen s využitím "vanilla parts". :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Kerbal Space Program“