Nová fan page o KSP

Vše o hře Kerbal Space Program
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jebediah
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 11
Reputace: 0
Registrován: 27.3.2015 11:29
Nová fan page o KSP

Příspěvek od Jebediah »

Ahoj, doufám, že jsem tímto příspěvkem neporušil pravidla tohoto fóra. Četl jsem si je 2x před vložením příspěvku, tak snad bude vše v pořádku. Jsem tu chvíli, podle data registrace to asi vidíte, ale KSPčko mě natolik nadchlo, že jsem musel něco zkusit vytvořit. Jsem velice kreativní člověk a když můžu se angažovat v kdejaké kravině, jdu do toho. :D
Není mi už 20, tak se snažím věci dotáhnout do konce, ale ne vždy to jde. Proč to vlastně píšu. Jsme všichni zde fanoušci této hry. A mě neskutečně chybí komunita k této hře. Aktivní komunita.. proto jsem se rozhodl si hru nastudovat, sžít se s ní a vytvořit tyto stránky. Neberte to tak, že chci odtud brát návštěvníky, to rozhodně ne !! Jen si myslím, že vzájemná spolupráce ničemu neuškodí. Ano na webu je hodně moc chyb (PHP mě nemá rádo) a web je relativně pustý. To proto, že jsem na to sám a pomalu na tom pracuji (ve svém volném čase po práci). Chci proto nabídnout, přijďte se alespoň podívat. Zkritizujte mě. Všichni jste srdečně zváni. S pozdravem Jebediah (ČaliCZ)
Zde je odkaz na zmíněný web:

Kód: Vybrat vše

http://www.kerbonauti.eu
Aktuálně se seznamuji s KSP
Pracuji na malém projektu o hře KSP www.kerbonauti.eu
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Nová fan page o KSP

Příspěvek od Dugi »

Ahoj,
vítám tě na našem fóru. Doufám, že se ti tu bude líbit, protože toho nabízíme mnohem víc, než jen KSP - budeme rádi, pokud budeš aktivní i v dalších vláknech. :)

Tvému projektu držím palce a věřím, že pokud vytrvá, tak že se ti určitě podaří vytvořit komunitu hráčů. Málo jich rozhodně není.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Jebediah
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 11
Reputace: 0
Registrován: 27.3.2015 11:29
Re: Nová fan page o KSP

Příspěvek od Jebediah »

Děkuji za přivítání, určitě budu aktivní i jinde, než jen u KSP, jsem tu od března a jen tiše jsem sledoval dění zde na foru. A díky za podporu v projektu. Snad se to povede :) jinak kdyby jste měl kdokoliv nějaký dotaz, napište sem do vlákna nebo sz...
Aktuálně se seznamuji s KSP
Pracuji na malém projektu o hře KSP www.kerbonauti.eu
Uživatelský avatar
Jebediah
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 11
Reputace: 0
Registrován: 27.3.2015 11:29
Re: Nová fan page o KSP

Příspěvek od Jebediah »

Ahoj, opět Vás zdravím. Práce na webu stále pokračují slušným tempem. Právě proběhl update webu na verzi 0.4.1 a mám rozpracované další sekce. Určitě se přijďte podívat. Také jsme nově na facebooku.

Kód: Vybrat vše

www.kerbonauti.eu
Náš FB:
https://www.facebook.com/pages/Kerbonau ... k=timeline
Aktuálně se seznamuji s KSP
Pracuji na malém projektu o hře KSP www.kerbonauti.eu

Odpovědět

Zpět na „Kerbal Space Program“