Stanice Kosmonautix

Vše o hře Kerbal Space Program
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Stanice Kosmonautix

Příspěvek od Dugi »

Vítám i tebe na našem fóru! Jen bych chtěl připomenout, že nabízíme mnohem víc, než "jen KSP. :) ;)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
jossmi
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 10
Reputace: 0
Bydliště: Most
Registrován: 22.7.2013 14:36
Re: Stanice Kosmonautix

Příspěvek od jossmi »

Děkuji za vřelé přivítání ;-)

Tak stanice kosmonautix je zase o kousek větší, snad se kerbalskému vesmírnému středisku bude zamlouvat nově připojený modul složený z dvou ubytovacích modulů, další pár solárních panelů, protože energie není nikdy dost. Za jeden použitý střední dokovací port přibyli 4 střední pro dokování nejlépe zásobovacích a návštěvních lodí. V modulu je i jedna větší nádrž s RCS palivem, kdyby stanice potřebovala učinit úhybný manévr před vesmírným smetím. Na konci modulu je malá dvoumístná záchranná loď kdyby se něco pokazilo ;-) Na palubu se mi vloudili tři nejstatečnější kerbonauti Bill, Bob a Jebediah, kteří se starají o správný chod stanice.

jossmi :palec nahoru:

Kód: Vybrat vše

http://ulozto.cz/xGjgk7Ks/stanice-kosmonautix-rar
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Fidas
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 111
Reputace: 0
Registrován: 21.1.2013 14:34
Re: Stanice Kosmonautix

Příspěvek od Fidas »

jossmi: i já tě vítám mezi náma.. :)
Modul vypadá pěkně :palec nahoru: . Stanice se pomalu ,ale jistě rozrůstá... Docela mě mrzí, že s příchodem 0.21 o ni nejspíš přijdeme, pokud se nenajde způsob jak ji zachovat.. :krčící rameny:
Uživatelský avatar
NixCZ
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 54
Reputace: 0
Bydliště: Ostrava
Registrován: 22.7.2013 13:52
Re: Stanice Kosmonautix

Příspěvek od NixCZ »

Kerbiňané jásají! Nový modul byl připojen ke stanici Kosmonautix. Na palubě nese 360 jednotek paliva, 120 jednotek RCS paliva a to nejdůležitější - výhledový kokpit pro pozorování a focení Kerbinu.

Galerie: http://imgur.com/a/cpKiN
Save file download: http://uloz.to/xYq3LTQT/stanice-kosmonautix-zip

Musím říct, že to bylo jedno z mých nejpovedenějších randezvous, a to hraju KSP už skoro rok. Na počátku byly trochu obavy - zapomněl jsem přidat na raketu SRB, tak se málem ani neodlepila od startovací rampy a byla dost pomalá, ale ukázalo se že to je vlastně dobře, a tak všechno dobře dopadlo.
jossmi
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 10
Reputace: 0
Bydliště: Most
Registrován: 22.7.2013 14:36
Re: Stanice Kosmonautix

Příspěvek od jossmi »

Fidas: děkuji ;-)
já už se na verzi 0.21 velice těším, jsem zvědavý na kariéru :-D jestli o stanici Kosmonautix přijdeme se uvidí jak to vykouzlí s přechodem sejvů na novější verzi. Já doteď při každé nové verzi začínal od začátku, přidával jsme hrozně moc modů na víc, ale posledních asi pět verzí hraju už jen se základní hrou :-)

A ke stanici, vypadá pěkně ;-) ale dalšímu rozšiřovately, který použije velký dok, bych asi poprosil aby zachoval možnost rozšíření a na konci svého modulu nechal tentýž dok, jinak si všechny obsadíme a máme po rozšiřování :hlavou proti zdi

Jinak čest práci :palec nahoru:


jossmi
Uživatelský avatar
chobolatom
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 822
Reputace: 2
Registrován: 12.2.2012 15:37
Re: Stanice Kosmonautix

Příspěvek od chobolatom »

On ten save ve 0.21 fungovat nebudwle, jelikož bude upravený Mün a ten není kompatibilní s 0.20. Jediná možnost je za zálohovat 0.20 nebo ji celou přestavět. :naštvaný:
jossmi
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 10
Reputace: 0
Bydliště: Most
Registrován: 22.7.2013 14:36
Re: Stanice Kosmonautix

Příspěvek od jossmi »

Taky jsem se pak dočetl že ty verze budou nekompatibilní, holt teď je to trenink od verze 0.21 to bude na ostro ;)
Uživatelský avatar
Moergil
Aktivní nováček
Aktivní nováček
Příspěvky: 10
Reputace: 0
Registrován: 30.10.2012 14:49
Re: Stanice Kosmonautix

Příspěvek od Moergil »

jossmi píše: A ke stanici, vypadá pěkně ;-) ale dalšímu rozšiřovately, který použije velký dok, bych asi poprosil aby zachoval možnost rozšíření a na konci svého modulu nechal tentýž dok, jinak si všechny obsadíme a máme po rozšiřování :hlavou proti zdi
Tu by stačilo, že po dohode s pôvodným tvorcom by sa prípadný modul odpojil, napojil by sa iný, ktorý by na konci mal velký port, a pôvodný modul by sa pripojil naň ;)
Konkrétne v prípade "kupoly" by to nemal byť problém, pretože modul má aj ovládaciu časť, aj rcs trysky a palivo.
Uživatelský avatar
Laranto
Zájemce o kosmonautiku
Zájemce o kosmonautiku
Příspěvky: 52
Reputace: 12
Bydliště: Praha
Registrován: 6.5.2013 19:56
Re: Stanice Kosmonautix

Příspěvek od Laranto »

Stanice bude zachráněna, save je s 0.21 bez problémů kompatibilní :tlesk:
Uživatelský avatar
Fidas
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 111
Reputace: 0
Registrován: 21.1.2013 14:34
Re: Stanice Kosmonautix

Příspěvek od Fidas »

jo... potvrzeno stanice Kosmonautix update přežila :palec nahoru:
Takhle to vypadá uvnitř stanice. Jebediah vzal foťák a vyfotil Boba. :)

Odpovědět

Zpět na „Kerbal Space Program“