Plakáty z kosmonautiky svépomocí

Debata o projektech, které umožňují běžným lidem nahlédnout pod pokličku kosmoanutiky a vyzkoušet si něco na vlastní kůži
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Plakáty z kosmonautiky svépomocí

Příspěvek od Dugi »

Screen toho moc neřeší - obrázek tvoří jednotlivé body, které se na monitoru slijí dohromady a vyniknout teprve až na tiskárně. Ale tady je screen jedné stránky.

Obrázek
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: Plakáty z kosmonautiky svépomocí

Příspěvek od tomas »

Dugi, na vyseparování jedné stránky z pdf musíš mít plného acrobata nebo pdf creator, kdy si stránku jakoby vytiskneš do souboru. Jestli se ti to nepovede, tak mi ho pošli na mail a já tu stránku z něj vyseparuju.
stana85
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 179
Reputace: 9
Registrován: 11.6.2011 15:14
Re: Plakáty z kosmonautiky svépomocí

Příspěvek od stana85 »

Díky za scren. Škoda jen že ten program neumí menší body než 1mm. A na jaký papír to tisknete a lepíte?
„Jásání nad Starlinky je jásáním nad komíny uhelných elektráren jako symbolem pokroku,“
Jana Tichá
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26963
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: Plakáty z kosmonautiky svépomocí

Příspěvek od Dugi »

tomas: Díky za rozšíření obzorů.

stana85: 1mm bohatě stačí. U plakátů se počítá s tím, že se na ně nebudeš dívat zblízka, ale minimálně z půl metru až metru. Tím pádem se tečky slijou do sebe.
Já osobně tisknu na matný fotopapír a ořezané stránky lepím na čtvrtku.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Udělej si sám“