10. díl - K Marsu míří nové americké vozítko

Debaty o seriálu Dobývání vesmíru, který vzniká ve spolupráci s videoportálem Stream.cz
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
10. díl - K Marsu míří nové americké vozítko

Příspěvek od Dugi »

Týdenní režim přidávání nových dílů seriálu Dobývání vesmíru má jednu neoddiskutovatelnou výhodu – v kratším časovém období se člověk dočká kulatin. A náš pořad si právě jednu takovou kulatinu odbývá právě dnes. Leží před Vámi jubilejní desátý díl. A snad tomu chtěl sám osud, ale na tento jubilejní díl vyšlo i důležité a zajímavé téma. Ne, tím nechci říct, že by snad předchozí díly byly o nezajímavých tématech, ale přecijen startu vozítka Curiosity směrem k Marsu může konkurovat jen máloco. Doufám, že se Vám bude dnešní díl líbit. ;)



A jako obvykle pár čísel o minulém dílu. Ten do této chvíle zaznamenal 164 291 zhlédnutí, což z něj činí doposud druhý nejsledovanější díl. Z odkazu v popisu videa přišlo na naše fórum 151 návštěv. Doufejme, že současný díl bude minimálně stejně úspěšný. Curiosity si to určitě zaslouží. :palec nahoru:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
Lakely
Správce profilu na Facebooku
Správce profilu na Facebooku
Příspěvky: 1130
Reputace: 153
Bydliště: Plzeň
Registrován: 11.2.2010 21:50
Kontaktovat uživatele:
Re: 10. díl - K Marsu míří nové americké vozítko

Příspěvek od Lakely »

Skvělý díl. Chtěl bych touto cestou pogratulovat k desátému jubilejnímu dílu Dobývání vesmíru. Jsem moc rád, že na Českém internetu tento skvělý pořad je. Tento díl byl skutečně parádní a nezbývá než snad jen popřát vozítku MSL mnoho zdaru při budoucím zkoumání Marsu. :)
Vesmír je nekonečný a realita překoná veškeré naše představy.
A. C. Clarke
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: 10. díl - K Marsu míří nové americké vozítko

Příspěvek od tomas »

Připojuji se ke gratulaci. Včera večer jsem nevydržel čekat na nový díl, skolila mě únava z víkendu ;) . Tak hned ráno jsem to napravil jen co jsem otevřel oči a počítač. Skvělý díl. Zejména bych chtěl ocenit skvěle vystavěný komentář ke Curiosity. :palec nahoru:
Uživatelský avatar
rebus
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 149
Reputace: 0
Bydliště: Dačice
Registrován: 25.7.2011 16:40
Re: 10. díl - K Marsu míří nové americké vozítko

Příspěvek od rebus »

Prostě nej díky, gratuluji a děkuji, že děláš tenhle skvělý seriál.
Uživatelský avatar
baranka
Znalec kosmonautiky
Znalec kosmonautiky
Příspěvky: 962
Reputace: 2
Bydliště: Znojmo
Registrován: 28.8.2011 12:42
Kontaktovat uživatele:
Re: 10. díl - K Marsu míří nové americké vozítko

Příspěvek od baranka »

Dobře ( ostatně jako vždy ) udělaný díl. :palec nahoru: Jinak bych dodal, že startu vozítka Curiosity směrem k Marsu může konkurovat doopravdy jen máloco, snad jen "návrat" sondy Fobos-Grunt na Zem. :(
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 10. díl - K Marsu míří nové americké vozítko

Příspěvek od Dugi »

Všichni gratulanti: Díky moc. Mám opravdu radost, že se vám tenhle pořad líbí.

tomas: Včerejšek byl tak trochu mimořádný. Obvykle nahrávám nový díl na internet během odpoledne, včera to bylo až krátce po půlnoci, takže jsi udělal dobře, že sis dal spánkovou pauzu. ;)

baranka: To by byla bomba, ale čím dál tím víc mám pocit, že se to blíží do roviny science-fiction.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
PetrKK
Re: 10. díl - K Marsu míří nové americké vozítko

Příspěvek od PetrKK »

Kdyby byl zájem, měl bych téma i nabídku na pomoc se scénářem na přespříští díl.

Okolo Mikuláše bude kongres ke Keplerovi, měli by být nějaké objevy atd. Každopádně dobrá šance zmínit Keplera.

pk
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26959
Reputace: 2729
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 10. díl - K Marsu míří nové americké vozítko

Příspěvek od Dugi »

OK díky za info. Budu si to pamatovat. Každopádně zatím nic neslibuju - uvidíme o jaké konkrétní objevy se bude jednat. Musíme hledat témata, která dokáží zaujmout diváky. Ale pokud se objeví informace o něčem zajímavém nebudu určitě proti.
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
PetrKK
Re: 10. díl - K Marsu míří nové americké vozítko

Příspěvek od PetrKK »

Ozvu se nejpozději ve středu... tu další.
PetrKK
Re: 10. díl - K Marsu míří nové americké vozítko

Příspěvek od PetrKK »

Na druhou stranu vnucovat se s tím nechci ;)

Odpovědět

Zpět na „Dobývání vesmíru“