6. díl - Noční Země z nadhledu

Debaty o seriálu Dobývání vesmíru, který vzniká ve spolupráci s videoportálem Stream.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
6. díl - Noční Země z nadhledu

Příspěvek od Dugi »

Alias: Úžasná podívaná: Noční Země pohledem z vesmíru

V posledních dnech a hlavně hodinách jsem si střihu videa užil měrou vrchovatou. Shodou okolností se totiž sešly hned dvě události - konec měsíce, kdy vychází Vesmírné výzvy a zároveň i přelom pondělí a úterý, tedy termín, kdy se zveřejňuje nový díl Dobývání vesmíru. Nakonec jsem ale všechno stihnul a proto Vám mohu představit již šestý díl seriálu Dobývání vesmíru. Dnešní díl se věnuje videím, která pořídila 29. dlouhodobá expedice na ISS.



Jako obvykle, i tentokrát se ještě vrátím k minulému dílu, který si právem zaslouží označení rekordní. Pátý díl do této chvíle nabíral přesně 201 000 zhlédnutí! Na našem fórum přes odkaz v popisu videa přišlo celkem 1678 návštěv. Bude mít dnes zveřejněný díl stejný úspěch? Nechme se překvapit. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
PetrKK
Re: 6. díl - Noční Země z nadhledu

Příspěvek od PetrKK »

200 000 to je už na úrovni televizního pořadu v celoplošné televizi.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 6. díl - Noční Země z nadhledu

Příspěvek od Dugi »

Sám se tomu číslu neskutečně divím a opravdu jsem to nečekal. Teď to asi zní jako projev Karla Gotta na Zlatém slavíku, ale myslím to vážně. :-D
Už první díl měl podle mého názoru obrovský úspěch, víc než 120 tisíc zhlédnutí, další se pohybovaly kolem 70 000, to je taky perfektní. A teď najednou skoro trojnásobek. Nevěřícně jsem kroutil hlavou nad tím, jak ta čísla naskakují. :krčící rameny: :Drbe se na hlavě:
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij
Uživatelský avatar
tomas
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4837
Reputace: 47
Registrován: 2.4.2011 23:20
Re: 6. díl - Noční Země z nadhledu

Příspěvek od tomas »

Tak to je opravdu neuvěřitelné číslo. Nevím, kolikrát se odkaz na video zobrazuje na hlavní stránce Seznam.cz, ale když se mi zobrazil naposled měl díl asi 70 000 shlédnutí, to by znamenalo, že potom si ho už museli diváci najít na Streamu sami a nebo se už nechávají na další díly upozorňovat, což by bylo ještě lepší, protože pravidelní diváci jsou k nezaplacení.
Každopádně tohle je další povedený díl. Jsem rád, že jsi v komentáři prozradil, která místa jsou na fotkách vidět :-D . Itálii bych třeba poznal, ovšm Malajsii těžko.
Uživatelský avatar
Dugi
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 26964
Reputace: 2730
Bydliště: Jihlava
Registrován: 23.10.2009 15:36
Re: 6. díl - Noční Země z nadhledu

Příspěvek od Dugi »

tomas píše:Itálii bych třeba poznal, ovšm Malajsii těžko.
Ono je to taky kvůli tomu, že jsou ta místa na obrázcích "vzhůru nohama" oproti atlasu, odkud je známe. :)
Obrázek

"Země je kolébkou života, ale nelze žít věčně v kolébce ..." - Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

Odpovědět

Zpět na „Dobývání vesmíru“